Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 389
  • 598
# 345
Значи ще се хванем.Едва ли ще дойдат повече от 80 човека.
Виж целия пост
# 346
Мамма, може ли да се запише на първа страничка, че няма куверти и не събираме никакви пари, защото продължавам да получавам предложения на лични и накаря вече ще се изкуша Twisted Evil Joy
Събирай, не се стискай.  Mr. Green
Виж целия пост
# 347
Записвам се аз. Ще бъда самичка.
Как тъй сама, бре?  Shocked Мен къде ме забрави? Ще кажа на мъжа ти пък.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 348
Ама как така, без костюми! Няма такава глупост, някой да се изтърси на маскен бал без костюм. Несериозно е и показва неуважение към всички, които са се постарали.  Crossing Arms И разваля цялостната атмосфера.
А така, както още от сега се уговаряте да сте без костюми, ще вземете да повлечете крак и ще дойдат един тон народ немаскирани.
Виж целия пост
# 349
И аз така мисля, Даме.
Плюс това имам за себе си 100 идеи, пък не съм да кажеш някаква личност със супер богата фантазия.
Ето един сайт, Ла Бомба го беше пуснала, има украси и за по 5 лв.: http://www.kuku-bg.com/
Виж целия пост
# 350
Ето един сайт, Ла Бомба го беше пуснала, има украси и за по 5 лв.: http://www.kuku-bg.com/
Аууууууууу.... smile3508
Сетих се, сетих се.....
Имате едно маскирано същество и от мен.  Peace
Виж целия пост
# 351
Ама как така, без костюми! Няма такава глупост, някой да се изтърси на маскен бал без костюм. Несериозно е и показва неуважение към всички, които са се постарали.  Crossing Arms И разваля цялостната атмосфера.
А така, както още от сега се уговаряте да сте без костюми, ще вземете да повлечете крак и ще дойдат един тон народ немаскирани.

 Shocked
Че , миналата година да не би всички да бяха  маскирани..............Чак пък несериозно и проява на неуважение ............... доста пресилено  Rolling Eyes Crossing Arms
Виж целия пост
# 352
Не бих казала, че е пресилено  Thinking .
Виж целия пост
# 353
 Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn

 newsm47
Виж целия пост
# 354

 Joy Joy
 Heart Eyes освен да се маскирам като продавач на пуканки  Joy
Виж целия пост
# 355
 newsm62  newsm62 Лили,направо ме разби.
Виж целия пост
# 356
Добре, че вече имам маскировка/ добтра жена, не пие, непуши и т.нат...., че иначе , какво щях да правя.  Joy
Вие издивЕхте бе!!!! Crazy
Виж целия пост
# 357
И аз така мисля, Даме.
Плюс това имам за себе си 100 идеи, пък не съм да кажеш някаква личност със супер богата фантазия.
Ето един сайт, Ла Бомба го беше пуснала, има украси и за по 5 лв.: http://www.kuku-bg.com/
Благодаря за сайта, вече поръчахме артикули от там!
Виж целия пост
# 358
И аз така мисля, Даме.
Плюс това имам за себе си 100 идеи, пък не съм да кажеш някаква личност със супер богата фантазия.
Ето един сайт, Ла Бомба го беше пуснала, има украси и за по 5 лв.: http://www.kuku-bg.com/
Благодаря за сайта, вече поръчахме артикули от там!
И ние.... Party
Малиййй, чакам с нетърпение 14 Декември.  Party
Виж целия пост
# 359
Сега, като поръчват всички от този сайт, да не се окажем като близначки накрая  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия