Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 389
  • 598
# 420
Тъкмо мислех да побутна темичката....  Wink
Колко човека ще дойдат в крайна сметка (със сигурност) ?
И ще има ли дечица, и ако "да" - колко ще бъдат ???  Thinking
Виж целия пост
# 421
Онзи ден бях в Славяни и смятам, че е крайна неподходящо за деца. Малко е помещението има и камина  Thinking
Искам да попитам, ще има ли достатъчно маскирани?
Виж целия пост
# 422
Искам да попитам, ще има ли достатъчно маскирани?
Притесняваш се да не те сметнат за луда ли Mr. Green Две ще сме със сигурност Laughing
Виж целия пост
# 423
Да, настина се притеснявах. Но, ти ме успокои   bouquet.
Виж целия пост
# 424
Да, настина се притеснявах. Но, ти ме успокои   bouquet.

Споко, три сме Simple Smile
Виж целия пост
# 425
 newsm10
Виж целия пост
# 426
Да, настина се притеснявах. Но, ти ме успокои   bouquet.

Споко, три сме Simple Smile

Четири сме...  Peace
Аз задължително съм с детето...  Mr. Green
П.С. Дъщеря ми е голяма (на 10 години е) и не се притеснявам, че ще има проблем с камината, примерно...  Naughty
А и такова желание има да дойде...
Даже специален костюм й купихме за случая...  Mr. Green
Виж целия пост
# 427
Маскирана и без дете.  Peace
Виж целия пост
# 428
Аз съм шестата маскирана. Не бойте се! Ще се поддържаме  Laughing
Виж целия пост
# 429
Ако си измисля достоен костюм и аз ще съм маскирана.
Виж целия пост
# 430
Все по-малко вероятно е да успеем да дойдем, много служебни ангажименти се струпаха за периода.
За сега се отписвам от анкетата, но не губя надежда. Ако нещо се промени ще се запиша отново.
Виж целия пост
# 431
Маскирана, без дете, евентуално придружена.

Някой нае ли се с надписите? Етикетчетата с никове де.
Виж целия пост
# 432
Все по-малко вероятно е да успеем да дойдем, много служебни ангажименти се струпаха за периода.
Crossing Arms
Шъ те чакам!
Виж целия пост
# 433
Ееееее, толкова ми се искаше да се запозная с ета Sad Язък!

Аз още не съм си измислила маскировка Sad Ако някой ме светне за магазинче около Борово и Бъкстон, Красно село, от където да си купя барем едни цайси и един мустак, ще го черпя на купона  bouquet От този он-лайн магазин, дето всички поръчвате, си харесах точно три неща, и трите ги няма в момента Sad Ще дойда по бельо Crossing Arms  и, вервайте ми, гледката не е приятна Twisted Evil
Виж целия пост
# 434
Белиндо, слушай сега.
Точно до пазара Красно село има дълъг блок с магазинчета отдолу.
Накрая на този блок до днес продаваха риба на улицата, буквално.

Та в този блок има магазинче за маскировки - маски, заешки опашчици и пр. атрибути. Има и зловещи маски, цели костюми и все си мисля, че ще си намериш нещо.

ЦелУВки на именника!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия