Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 370
  • 598
# 555
Официално ми отпада идването, освен в случай на малко чудо. Прашчай, Григорий!

И сега аз на какво да се маскирам, красавицата няма да идва, пък то звяр без красавица си е обикновен караконджул.

Ми освен аз да изиграя ролята на Бу...  Embarassed
Не знам дали ще успея, ама мога да пробвам, ако рискуваме и ти да не дойдеш...
  Peace
Виж целия пост
# 556
Писах мейл до сайта на куку магазина -
моите аксесоари няма и да дойдат  Sad
Утре за последно ще се разходя тук там и ако пак няма
изобщо няма да се маскирам  ooooh!
Виж целия пост
# 557
Писах мейл до сайта на куку магазина -
моите аксесоари няма и да дойдат  Sad
Утре за последно ще се разходя тук там и ако пак няма
изобщо няма да се маскирам  ooooh!
Сериознооо ???  #Crazy
Аз пък съм много доволна от тях - дойдоха на втория ден, след като се обадих, а разбрах, че карат стоката от Пазарджик...
И защо няма да дойдат, че ми стана любопитно ?  Thinking
И кажи какво точно си търсиш, да видим ще можем ли да помогнем...
Може и на лични..
Виж целия пост
# 558
Ааа не, че не искат да ми ги доставят.
Просто артикулите, които исках са изчерпани  Crossing Arms
И до утре няма да има зареждане, а на мен и сега за Неделя ми
трябваха също.
Не ви е и срам  Naughty Всичко сте изкупили  Crossing Arms
Виж целия пост
# 559
Официално ми отпада идването, освен в случай на малко чудо. Прашчай, Григорий!

И сега аз на какво да се маскирам, красавицата няма да идва, пък то звяр без красавица си е обикновен караконджул.

Ми освен аз да изиграя ролята на Бу...  Embarassed
Не знам дали ще успея, ама мога да пробвам, ако рискуваме и ти да не дойдеш...
  Peace
Ааааа аз шъ дойдъ, поне за сега нямам непреодолими препятствия. Най много да се маскирам на масов убиец, от тия дето хич не им личи  Mr. Green
Виж целия пост
# 560
Ааааа аз шъ дойдъ, поне за сега нямам непреодолими препятствия. Най много да се маскирам на масов убиец, от тия дето хич не им личи  Mr. Green

Трябва поне да гледаш лошо, обаче...  Whistling
И да си с черни цайси...
   Wink
Laughing
Виж целия пост
# 561
Аз умишлено не гласувам, защото не съм сигурна Sad
А как ми се идвааа...
Ако дойда ще е от работа и друг купон, май ще се маскирам така Mr. Green

Виж целия пост
# 562
Ааааа аз шъ дойдъ, поне за сега нямам непреодолими препятствия. Най много да се маскирам на масов убиец, от тия дето хич не им личи  Mr. Green

Трябва поне да гледаш лошо, обаче...  Whistling
И да си с черни цайси...
   Wink
Laughing
Аз по принцип си гледам лошо, щото съм късогледа и мижа, а хората ме тълкуват погрешно  Wink
Последната ми идея е да се маскирам като жената-прасе...или като жената-крава. Само не знам как ще се справя с реквизита за толкова кратко време. Не, че ми трябва много и за двата образа.
Виж целия пост
# 563
Що, какво ти трябва за жената-крава? Две прозрачни латексови ръкавици, нахлузени на голо на семейните ценности...

"масов убиец, от тия дето хич не им личи" ме накефи Grinning
Виж целия пост
# 564
На една пряка от Славяни има магазин с купонджийски неща.  Основно са пиратки и балони, но има и маскировъчни джунджурии. За който съвсем нищо не е изпуйчил.
Моите артикули от куку Пазарджик пристигнаха в срок.
По-гневен мейл не бях писала през живота си  #Cussing out А има и още неизказано.
Според щерката: с рогите приличам на зайче. Начи ще бъда зло зайче  Laughing
Виж целия пост
# 565
 Whistling  По последни данни ще минем.
Без консумация,само да видим любими мутри.
Така дали се приема? Thinking
Виж целия пост
# 566
Whistling  По последни данни ще минем.
Без консумация,само да видим любими мутри.
Така дали се приема? Thinking


Ами, аз ще те приема, пък за другите незнам  Mr. Green
Виж целия пост
# 567
Табелките дали са готови ???  newsm78
Виж целия пост
# 568
Етооо, може да се маскирам като табелка, ще си напиша "Шаманката" на челото. А може и да съм чужда табелка, само трябва някой да ме носи  Mr. Green
Виж целия пост
# 569
Ето, че настъпи момента !!!
Ехооо - 14 Декември ееееее........  newsm44 newsm44
Нямам търпение да тръгна, та да не се чудите, ако цъфна там преди 18.00ч.  smile3521
Между другото - официален час имаме ли (уточнен) или така си остава - около и след 18.00ч. ?
    smile3506
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия