
Ако знае някой да разясни

Ако знае някой да разясни
Днес много празнуващи!
Той и моя лятото повече пиеше-до към 150 мл, ама откак стана студено...едва по 50-60 мл.Аз не слагам никаква захар
През деня нямаме проблеми със съня-както си играе и утихва
Но пък винаги си е спал в неговото си легло,колкото и трудно да заспива. А последните няколко вечера включвам телевизора и от говора някак по-лесно си заспива сам и даже не реве
А чета тук и се чудя
как заспиват на цица? По колко време ги държите на нея? Моя се наяжда за 5 мин,макс.10, ако го мързи да дърпа..и като се нахрани,вече унесен(това важи само за вечер) го слагам в леглото и пъхам бибата в устата. М,да..само с биба заспива
ама това не е голям проблем,мисля...като поотрасне,ако не се откаже сам от нея ще и отрежа върха и ...така
айде пак цицата. Е,като е готов сам ще се откаже от нощното ядене.Вероятно като го захраня и в тумбака влезе нещо по-засищащо от кърма...
) Но както са писали по-горе за временно пребиваване в друг град се използва синята книжка на детето и мн.се съмнявам да може друг лекар да го имунизира...



Не мисля, че може да й навреди, давам й ако хълца примерно, ако плаче или хленчи - успокоява се. Нощем ако се събуди към 3-4 и не може да заспи, стоплям малко водичката в микровълновата, изпива към 100мл. и моментално заспива. 
По някое време или сама пуска зърното, или аз си го издърпвам, ако ме усети й давам биба. После след около час я местя в кошарата, ако е по-рано има опасност да се събуди при преместването.
От друга страна пък нали детето поне до 1 годинка има нужда от кърма, и аз смятам поне сутрин и вечер да й давам, пък може и да не се налага да я отказвам. Ако се отбие сама - окей. 


особено като не може да се седи по цял ден навън 
а мъж ти да си гледа работата, ако има забележки - да се включва сам в приспиване/хранене или каквото е там 
аз една запеканка с кайма и картофи и салата зеле + моркови бях метнала, а ти заешко, салати, чудеса .. кефиш ме 
що само аз не мога да я свърша таз' работа с отслабването 


само месо и зеленчук, или само зеленчуци, нещо не могат да ме заситят за дълго време 
в началото си мислехме, че той се гледа много по-лесно от нея
обаче вече съвсем не съм на това мнение 



, стана ми много смешно. Весело е у вас! И на мен ми се е случвало да разлея бутилката с олио на плочките, точно когато най-много бързам и бебка реве. Ужасно е, иде ми да се разрева и аз, но няма време и за това, защото няма кой даго изчисти освен аз...

Нахрани се и в 12 отнесе.Сигурно чак до 2 ще е така.И после в 3 пак, а исках да го изведа...

(за справка на 14.10. беше 6900гр и 65см
роден - справка на първа страничка
)
сега ще поръчваме ваксината и като пристигне ще му я поставя (трети прием Пентаксим)



.

не знам как ги правят така детските легълца
?
Иначе знам,че се мажат венците с Калгел,ама май не е мн.ефективно...
.


Какъв ужас изживях няколко дни, не искам да си спомням. Лекарите имаха съмнения за някакви мозъчни травми, хематоми, кръвоизливи и какво ли още не, но се оказа, че е бил малкият дявол и всичко е наред, няма да има никакви последствия
Обаче последния ден Марти вдигна температура и вечерта й се поду фонтанелата, стана като цицина направо. На сутринта първо я водихме в болницата в Сандански, от там нищо не ни казаха. Веднага в София, в един спешен център, от там ни препратиха в педиатрията и в крайна сметка ни приеха в инфекциозна болница. Трябва да похваля целия лекарски екип там - доктори и сестри. Страхотни бяха всичките и отношението им беше великолепно. Изписаха ни в събота, но пък имахме няколко дни разтройство
Не искаше да си пие разтвора против обезводняване и се налагаше да я кърмя през час и половина-два. От вчера вече е по-добре, обаче преминах през един истински кошмар. Дано на никого не му се случва подобно нещо 
Марти много е пораснала, върти се на всички посоки, пее, говори, гука 

Препоръчани теми