Танитка, мила, голяма прегръдка от мен!!! Бъдете здрави! Друго нищо няма значение!
ме зареди супер позитивно! Много ти е сладък малкия мъж! И моя се хили така- и да не ми е смешно, ме разсмива от сърце!
) в основата-ушния канал..ако наистина го болят ще отреагира 
Обаче сега докато кърмя се въздържам от диети.То не стига,че ми забраниха шоколада и цитрусите...
Ама за сега добре се възприемам с 7 кг отгоре,ще му мисля на пролет 


Ние сме на 2 капки Вигантол от дъжд на вятър.
Дано скоро да избият и да спрат да я мъчат. 
Всичките останали натурални масла попиват за нула време и ефектът е краткотраен.
А за пътуването - наистина ще има какво да разказваме един ден на Мишел.
Заснех ги със скрита камера.
)
)...а и те си знаят какво да гледат. Аз от самото начало давам само по 1 капка Вигантол.

? И аз качих 22, с раждането свалих 7 и оттогава за четири месеца - само 3кг. - остават ми още 12
! По цял ден по улиците като беше топло, 2 месеца го носех в кенгуруто и тиках количката (а живея на баири той тежеше тогава 7-8 кг), системно недоспиване, много вода пия и това е. Т.е. съм на Жорковска диета
!
!



Като станат на 11г.децата, ще видите за какво говоря 
.
.
,но съвсем скоро ще се похвалим с превъртане 

.
.
!Препоръчани теми