Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 890
  • 287
# 180
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Днес ми е ред да почерпя - майка ми е именячка




Днес ще съм на рибка, а утре пък дъщеря ми има РД така че диетата ще почака до понеделник Wink


Лиде, дай адрес на твоя Дядо Коледа моля? Mr. Green

 Joy Joy Joy Ами единствения дядо Коледа , когото познавам живее у нас  Mr. Green и му се налага да изпълнява ролята на подаряващия в още много случаи  Laughing


Страхотен ден на всички Hug

Честит празник на всички, които празнуват днес !  bouquet

Виж целия пост
# 181
Честит Празник На Всички   bouquet Здраве и Много Положителни Моменти  Grinning

Лиде, искам го на заем за минус 10  Crazy моля  Crazy

Този месец  хич не е за диети,но уж внимавам  Crazy

Весел уикенд:)
Виж целия пост
# 182
Кала, Hug пращам ти го, но в комлект с мен Naughty - много ми се ходи в Италия  Laughing
Виж целия пост
# 183
лиде и аз имам един мъжки екземпляр вкъщи, но той май повече прилича на Еленчето Рудолф newsm78 #Crazy
Хайде не се стискай и ние имаме нужда от подаръци тази коледа...
Аххххххх ИТАЛИЯ - моя голяма любов, която мога да заменя само срещу една нощ в ПАРИЖ Joy
Днес съм само на водица... е мисля да пия и малко натурален сок, че нямам време да си приготвя сама... да ма прощават стриктните лунички, но въпреки сока мисля да се пиша лунуваща...

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
Виж целия пост
# 184
лидето много здраве и щастие на майка ти  bouquet  bouquet  bouquet

при мен -утре е р.ден на щерката ,та малко ще си наруша диетата,дано да не се отрази сериозно,но не мисля да прекалявам Grinning
Виж целия пост
# 185
 


днес моята Самара става на 12,по4ерпете се
Виж целия пост
# 186
Добро утро! Hug

Днес дъщеря ми става на 16 г



Благодаря на всички за пожеланията за майка ми  bouquet Hug

dtti , Hug да ти е жива и здрава дъщеричката и много да ви радва!   bouquet  bouquet  bouquet

Страхотен  ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 187
Момичета Много да ви Радват Празнуващите и От Здраве да не се Отървете  Heart Eyes  bouquet  bigdance2 Tada

Лиде, мдаммм ако мъжа ти ми 'донесе' минус 10,а ти волята ти хич няма да е зле  Crazy


Весела Неделя  Grinning
Виж целия пост
# 188



лиде 4естит рожден ден на дъщеря ти-нека тази година бъде една от най щастливите в живота и
Виж целия пост
# 189
Привет!
Минавам да пожелая много здраве, любов и щастлива детство на дъщеричките!
Весел празник!
Виж целия пост
# 190
Мерси много за пожеланията за дъщеря ми   bouquet  bouquet  bouquet

Кала, Hug ще се разбереме Laughing
Виж целия пост
# 191
Много късмет и на двете рожденнички.Да са Ви живи и здрави! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 192
Добро утрооооооооооооо!
Ставайте, време е за нови минуси!
Успешна седмица на всички!
Да сложа и закусчицата, че тази сутрин съм станала рано, рано, за да ви я приготвя Hug
Виж целия пост
# 193
Привет!
Честит празник на всички настоящи и бивши студенти! Пожелавам работа, която да носи удовлетворение и висока заплата!
Успешна минусова седмица!
Виж целия пост
# 194
Привет, Страхотни!
С малко закъснение ... Grinning

 Да са ви живи и здрави дъщерите, Леде  и dtti !  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug

Аз днес реших да го карам на плодове. Че нещо кантара ме поизплаши ..., а какви дни предстояяяяятттт Blush  chef Laughing

Детето е значително по-добре ,но все още има малко налеп в гърлото.. Tired Поне няма температура вече.

От утре съм на работа и сериозно хващам режима. Crazy Sunglasses

Хубав ден, момичета! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия