Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 889
  • 287
# 165
добро утро и от мен Hug

лидето мерси за кафето Hug

J_Jr за съжаление соеви продукти не съм опитавала,така 4е съвет не мога да ти дам

моми4ета след 3тия ден не мога да повярвам на кантара Shocked Shocked Shocked,но ще из4акам седмица за да споделя резултатите-ина4е съм строго режимна ,пропускам само храненето в 10 ,и то защото не ми се яде,4е и колитните ми кризи спряха Grinning,ако знаех отдавна да съм дошла при вас

лек и успешен ден
Виж целия пост
# 166
Добро утро мили мои,

СОФИ - хомеопатията е по немската школа, направиха му специална програма на малкия преди близо година. В началото не реагира, но след месец два всичко свърши от към ангините. Не ч е престанал да боледува, но поне по рядко...а колкото до градината дрън-дрън... той си стоеше само в къщи и боледуваше нон-стоп. Ако намеря графика, ще ти го пратя на лични. дано се оправи милото ти ангелче...
ДТТИ и аз обичам семки, слънчогледови и тиквени - белени. Мисля, че са полезни и многгггггггго вкусни. Е, разбира се, в премерени количества....да кажем около 50 гр.
J_Jr  - аз съм си правила кюфтенца от соева кайма, нали съм веги. Вкусни са! Всички в къщи ги харесаха!
Прегръдки от мен! Режимна Peace

И един спам - не ходете в ТЕРА НОВА в МОЛ СОФИЯ, снощи там ме обраха, а охраната на магазина не си помръдна пръста, въпреки, че им показах джебчията.. дори не я претърсиха, а я пуснаха да си ходи и после на камерата видяха, че е тя... сега съм назад със пари, кредитна карта за 1000 лв. и дебитна с 300лв., лична карта и много разправии...добре, че поне успях да си блокирам картите...
Виж целия пост
# 167
Ужас, как може бе


Срамота!
Съжалявам Дабъл, дано по-бързо преминеш през процеудрите с картите , че е много досадно.

колкото до соевите продукти на мен са ми много вкусни...само се чудя до колко са диетични и подходящи

ПС: Реших соеви и сега се връщам от магазина...цяла седмица подред моите колежки си ядат соеви неща...и бам точно сега...магазина не работи...взех си една консерва риба тон, ама...ще се възползвам после пак от соята
Виж целия пост
# 168
Здравейте, Страхотни момичета ! Hug

Чак сега успявам да се включа
Тези дни без нет в работата ми е много криво, че не мога да влизам, а от вкъщи трудно се дореждам Sad 
Иначе съм може да се каже полу-режимна/но по мой си режим/ : днес съм на плодове и кисело мляко до обяд, следобедната закуска 2 препечени филийки   Crazy за вечеря не знам, но ще гледам салата с малко сирене  или плод и кисело мляко.
Тези дни карам кросчето всеки ден по 20 мин
Два дни не съм се мерила, утре ще гледам да се измеря да видиме дали има някакво раздвижване при мен newsm78 

Дабъл хотHug много неприятно, наистина е възмутително, че поне не са прегледали записите преди да пуснат джебчийката  Twisted Evil, а ко не им е било удобно да я претърсят . Дано поне бързо си оправиш картите и документите Hug

Страхотна вечер и минусова сутрин на всички! Hug
Виж целия пост
# 169
Привет и от мен!
И аз имам проблеми с компютъра в работата, днес записвах информацията, че ако се скапе.....
double hot, съжалявам!  Hug И мен са ме обирали джебчийки и е страшно неприятно! Поне ми бяха изхвърлили документите, та се разминах с тези процедури.
Режимна!
Лека вечер!
Виж целия пост
# 170
Ей ме на и мен  Crazy

Нережимна   261uu   261uu  261uu

Дабъл хот, отвратителна случка  Sick

Пазете се в търговските обекти ...джебчийте са навсякъде и са облечени доста добре,така че да не се различават в тълпата,а и нали знаете в комбина са с охранители и дори с полицаите  Sick Sick Sick не може да се рачита на помощ,освен ако не я Фанеш и не и набиеш шамарите,но то пък охраната ще я защити нали се сещате  Sick

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 171
Здравейте Hug

Дабъл, ужасна случка! Съчувствам ти! И на мен се  е случвало... Sad

А относно хомеопатичната програма, ако не те затруднява , прати ми я на ЛС. Много ти благодаря! Въпреки ,че знам , на всеки индивидуално се прави програма...

Аз , понеже съм си у нас, ми е трудно да спазвам режим, но се старая да не ям калорични неща. А и ми е доста нервно покрай боледуването на детето....дано не кача кг. ooooh!

Благодаря на всички за пожеланията  Hug Heart Eyes

Тук съм...наоколо  Wink
Виж целия пост
# 172
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

И аз днес съм нережимна  Crazy- кофти ден ми е като натовареност в работата и в емоционално отношение Cry

S.M. , Hug не е ли вече по-добре детенце   Hug

Щях да забравя - обещания резултат от меренето, но нещо кантара може би ми е за смяна на батерии, newsm78 та не му вярвам напълно- показа ми минус 500 гр за четирите дни горе-доло режимна по мой си режим. Първо ме измери с ужасно голям плюс, ooooh! а след това като реших да се измеря втори път не можах да го нулирам и дори да го изключа и се наложи два пъти да вадя батериите за да го изключа и след цялото това упражнение ме измери 70,500 - реших на това да повярвам повече отколкото на първото  Joy Joy Joy
може би ще е добре и със сантиметъра да се измеря за по-точно, но някъде съм го прибрала и не го намирам - доста често напоследък забравям - отслабвам явно и умствено / то от два-три месеца май-предимно там отслабвам hahaha/

Уикенда също ще ми е нережимен - празници, празници  Laughing, но от понеделник - пак съм в строя Peace Ако успея да хвана стабилно шестичката ще ми бъде най-големия подарък  Mr. Green
А иначе казах на личния ми "дядо Коледа", че искам кафемашина и той каза че я имам bowuu

Страхотна вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 173
lideto70 мила, как мога и аз да пиша на твоя дядо Коледа, виждам, че е доста сговорчив Joy Joy Joy

Хора, как може да живеем наистина в АБСУРДИСТАН... ако знаете какви неща ми се налага да преживея тези няколко дни... направо ми се иска да се  #2gunfire или не знам...
Знам, че БГ е държава на бюрокрацията, но че съществуват чак такива ненормални неща не съм и очаквала. А за това, което ми се случи нямам вина... че то тоя занаят с краденето си бил направо страхотен. Замислям се сериозно дали да не мина някакви курсове newsm78 #Crazy #Cussing out
НЕ Е чЕСТНО аз да се пъна цяла седмица по районни и общини, а онази мръхла да яде пасти и пие боза в някоя сладкарница за моя сметка ooooh!
Как да живее човек в тази държава?!
 Peace Отчаяно режимна и лунуваща!
Днес 1 ябълка, 1 круша и няколко сушени смокини, 300мл. сок (готов) - то не ми остана време от търчане за друго!
Виж целия пост
# 174
дабъл ужас,как може такова нещо #Cussing out аз тук веднъж станах свидетел на такава слу4ка,но джеб4ията беше ступан на място от полицаите-тук така действат за дребни престъпления-на място,не знам колко е демократи4но,но има резултат,джеб4иите са рядкост-намират се най ве4е по местата където се събират туристи

не знам дали е възможно-но за 4 дена съм -4 кг,кантара ми е нормален,но го сверявам като карам децата да се ка4ват,днес ми е5тия ден
Виж целия пост
# 175
Лиде, по - добре е Слава Богу! Започна да хапва по малко и да пие чай. Вчера и онзи ден  не можеше да преглътне дори лекарството- правеше го с рев...

dtti , за 4 дни  минус 4 кг  Shocked Бравооооооооооо!!! Peace Hug Продължавай в този дух/имам предвид -режимна/!  Peace Все пак ,наистина е доста....колко имаш да сваляш?
Ех, да можех за 4 дни и аз да ги сваля...Сигурно ще стане само  ако карам  на вода  Joy Смея се, защото това не може да се случи при мен /да съм на вода/ .


От понеделник смятам да се взема в ръце. Аз така мислех и за тази седмица, но оставането у нас ми разби плановете...На работа съм ограничена откъм.... хладилник. hahaha  chef

Хубав и /колкото можете/ диетичен уикенд. Flutter
Ще ви наглеждам. Wink

ПП - double hot , благодаря ти и тук!   bouquet Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 176
ДТТИ
уау... ти на коя фаза си... според мен това е страшно много...
сигурно кантарът ти е верен, но има някаква причина да е това рязко и голямо сваляне.
Да не се обезводниш, ей Naughty
Виж целия пост
# 177
на първа-не мисля 4е ще се обезводня,защото си пия вода,аз по принцип пия поне 1.5 л на ден и без да съм на диета,
а 4е е много -много е Thinking,но пък колко още имам да свалям не ми се говори Embarassed Embarassed Embarassed

с.м добре 4е ве4е се оправяте Hug,трудно е когато детето е болно

Виж целия пост
# 178
Дтти, БРАВО   bouquet  bouquet  bouquet Важното е да си постоянна  Peace

Лиде, дай адрес на твоя Дядо Коледа моля? Mr. Green

Дабъл хот, за документите е доста завъртяно уффа, а и като всичките наведнъж и е малка лудница  Crazy

Лека  Crazy
Виж целия пост
# 179
Привет!
Честит имен ден на всички празнуващи! Здраве и късмет! newsm51 newsm51
Честит празник на всички банкери! Големи заплати!
  bouquet
 dtti, браво!
S.M., развам се, че е по-добре!!! Да са живи и здрави дечицата, пък диетите ни чакат!
double hot , като те чета смятам, че моите крадци са били добри - върнаха ми дори портмонето със снимките на детето и документите!
lideto70, присъединявам се към молбата за адреса на Дядо Коледа!
Кала, J_Jr  Hug

Хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия