Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 886
  • 287
# 90
Джуниър мила,

Моите 'докторски' препоръки са да си купиш Руска салата наливно  Naughty само 100гр. и да си я изядеш с удоволствие. Ако си цял ден на ябълки, то 100гр. ще са наистина огромно количество и ще те задоволят. Ако си откажеш това удоволствие довечера по-късно или утре ще ти се преяде още по-силно и ти ще си купиш 400гр. (защото ще си кажеш "майната му, няма само да се измъчвам") и ще ги изядеш всичките...последствията знаеш какви ще са.. още по-голяма неудовлетвореност, съмнение в собствената си воля и т.н., което води до отказване от диетуването...
Колеги от "медицинския" отдел, надявам се, че ще ме подкрепите в моето становище Joy
Виж целия пост
# 91
Дабъл, любима ...този отговор очаквах да чуя...ще видим...ще си помисля...
Много си права и аз от това се опасявам, но пък утре вечер ще излизам...така, че може пък това да ме спре... newsm78
Ще пиша по-късно какво се случва!


Много ви благодаря момичета
Златни сте!
bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 92
Така...до тук...
зелена салата с малко извара и босилек...+2 парченца пуешко филе...
Грррр... не можете да си представите апетита ми...

Ясно, че днес ще се яде - ще гледам да е диетично поне - ако много ми се дояде по-късно...ще ям кисело мляко с натурално какао и подсладител - мисля, че е добра идея
Виж целия пост
# 93
Здравейте, Страхотни момичета! Hug Hug Hug

Чак сега мога да се включа при вас

Днес направих нещо като несъвсем стриктен въглехидратен ден - през деня бях на плодове, но различни, а вечерята ми беше малко спагети /то не е само въглехидрат, защото в соса и други неща има, но е предимно такъв Crazy/
Сутринта кантара ме показа 70,600 - все пак лекичко с охлювска стъпка, но НАДОЛО Mr. Green

За цели като говориме - толкова съм далече от моята, Twisted Evil но ще я стигна - писна ми да съм дебела #Cussing out , искам хубави дрешки малки размери Wink/ то хубавите ги правят само малки Twisted Evil/, сега освен, че се чуствам по-добре и започвам по малко да се харесвам и дишам по-добре - ами бях  стигнала такива габарити, че трудно си ги движех насам-натам и се задъхвах ужасно... и мога да изброя още хиляди причини да искам да съм слаба
Доста години очаквах вълшебната диета или хапче някакво дето за седмица-две и щеше да ме направи слаба, да ама не . Единстеното вълшебно нещо се оказа много инат и ВАШАТА ПОДКРЕПА Hug Heart Eyes  bouquet.
Сега целите ми не са с определен срок, но не търпят корекция или компромис  Naughty- искам 55 и ще ги имам, дори и да ми е нужно още една година да спазвам строг режим и след това подържане на резултата докато е необходимо. Peace

Браво на всички вас за резултатите - по-добър стимул от това няма smile3501 smile3501 и ще успеем заедно да си стигнеме целите!  newsm51

Страхотна вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 94
Лиде, невероятен пост!!! Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

Аз няма да се оплаквам сега, но преди всички да сте ме похвалили , че съм устояла на руската салата...да си знаете, че се изложих..., че си ядох от всичко и по много ooooh! ooooh!

Това е положението - ядосвам се защото единствената диета в която не съм гладна, а се чувствам добре и нямам вълчи апетит е ко ooooh!гато съм на плодове

Така, че от утре съм отново на плодове - само  Peace
Първият път свалих три килограма...още 10 дни...да се надяваме още 3 Peace
Виж целия пост
# 95
Ето ме и мен;)

Адина,  как мина първият ден?

Дабъл хот, споко,но не се отказвай  Peace

Аз днес също бях въглехидратна с мялко примес на протеини....пдобно на Лидето и по принцип гледам да не се лишавам разни любими неща,макар да не са много стриктни за деня...ястията де,не аз....аз съм си стриктна,макар че ги ям  Joy Joy Joy

Лека вечер:)

ПП Пропуснах чая днес  ooooh!
Виж целия пост
# 96
Джуниър  newsm10
Аз все пак си купих кантар електронен - голяма грешка (от Метро в промоция) защото нещо е развален и така и неможах да се премеря като хората. Единствения път, в който ми показа някакъв резултат (като преди това не се нулира ами започна от 2 кг ????? newsm78) ме изкара 66 кг. с дрехите (обикновено се тегля само по гащи)... Ако махнем и 2 кг дрехи - значи 62... или не е верен или предишният ми кантар ме е показвал 2 кг по-малко...еееееееее нито едното от тези неща не ме устройва.. чувствам се унила и за малко да си наруша луната, защото се ядосах и мислех да се наям, но се отказах......
ееееее това е #Crazy Sick
Виж целия пост
# 97
лелеле, Дабъл,неееее не се ядосвай зарад дефектен кантар....кой знае какво му е,а и от кантар до кантар също има разлика,така 4е това трябва да ти е най-малкият проблем....докато не си ок с кантар,не му позволявай да те обезкуражава ....просто няма смисъл  Peace
Я, горе главата  Heart Eyes

Утре ме очаква млечен ден  Crazy Настройвам се психически  Peace

Лека и мека  Crazy

Виж целия пост
# 98
Добро утро  Flutter

Вчера още на първия ден съгреших  Embarassed Всичко си беше ок, но привечер от тъпотия и скука се изложих...Успокоявам се с мисълта, че винаги като почвам диета се излагам 1-2-3 пъти и после тръгва, нещо като загрявка  Crazy Продължавам си от втория ден, пък ако супер много се изложа ще почна пак отначало  Tired

double hot и моя кантар е същия смотан-"марка" "сапфир" #Cussing out Рестартирам го няколко пъти, докато се реши да покаже 0кг. Мисля, че проблема е не само в кантара ами трябва и да се мести на по-гладка и равна повърхност. И така процедурата е следната-събличам се гола/да не би да отчете некой грам в повече  Whistling и почвам вдигам , местя вдигам местя, бърша крачетата, пак местя и с малко търпение до десетина пъти се оправя  Tired Освен това и бързо му се хаби батерията и го изключвам след ползване  ooooh! Абе дай си повечко пари да ти е мирна душицата  Money То всъщност този кантар е вълшебен-като се наведеш няколко пъти да го оправяш+нервичките ето, че още от сутринта си няколко калории по-малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 99
Kaлa  newsm51 устоях на първични си инстинкт да опустоша хладилника...сега съм доволна от себе си... довечера ще ходим до Метро да връщаме кантара #Crazy
Незнам защо още като го купувах имах някакво предчувствие, че нещо няма да е наред...тъпото е, че сега трябва отново да ходя до тях (Метро), за да върна кантара... #Cussing out

Днес съм на водичка, чайче и сокче, а около мен само изкушения и калорични бомби...оффффффффффф
хайде да сложа по едно чайче с мента за успокоение на нервите Joy
Хубав ден Hug
Виж целия пост
# 100
double hot и моя кантар е същия смотан-"марка" "сапфир" #Cussing out Рестартирам го няколко пъти, докато се реши да покаже 0кг. Мисля, че проблема е не само в кантара ами трябва и да се мести на по-гладка и равна повърхност. И така процедирата е следната-събличам се гола/да не би да отчете некой грам в повече  Whistling и почвам вдигам , местя вдигам местя, бърша крачетата, пак местя и с малко търпение до десетина пъти се оправя  Tired Освен това и бързо му се хаби батерията и го изключвам след ползване  ooooh! Абе дай си повечко пари да ти е мирна душицата  Money То всъщност този кантар е вълшебен-като се наведеш няколко пъти да го оправяш+нервичките ето, че още от сутринта си няколко калории по-малко  Mr. Green
adina мила, абе той кантарът не е евтин 35 лв. newsm78 А колкото до упражненията права си Joy снощи доста го поразнесох из къщата...
Виж целия пост
# 101
Ами той моя на примоция беше 29 лв, ама го броя за евтин, щот хубавите електронни май са около 50лв  Thinking
Ако бях производител, щях да пусна такъв кантар на пазара: всяка сутрин да ти отчита 1кг по-малко и да казва; " гуд морнинг, ю ар вери слим енд бютифул тодей, ю ар амейзинг уоман...." Crazy сори за натуралния английски  Mr. Green
Виж целия пост
# 102
Хахахахха  hahaha hahaha hahaha
Да, страхотен кантар!

И на мене доста би ми харесал...
Здравейте, Страхотни Прекрасници !  Hug

Изпих си кафенцето ...Чакам време за ябълчица или нещо такова...плод да е Simple Smile

Хайде слабушки сладки...да видим какво ще излезе от днес   bouquet
Виж целия пост
# 103
Здравейте, Страхотни момичета! Hug Hug Hug

 Joy Поразсмяхте ме, много сте сладки! Heart Eyes

Ами хора сме. И аз си имам моите прегрешения.
Още със започването на диетата миналата година/но тогава бях ултра стриктна 28 дни !/, си казах че щом спра да я правя, ще се храня разумно и отвреме - навреме ще хапвам недиетични храни, но любими. Blush  Така и правя. Затова държа едни и същи кг и не слизам до заветните 55. Но да уточня, все пак: когато започвах диетата , целта ми беше 65 кг. Mr. Green И оттогава все си имам цел.... hahaha
Някои приятели ми казват ,че прекалявам, ама аз си знам - щом стигнах дотук/варират 2 кг постоянно , но мога да се отчета като 58 - килограмова дама bowuu /, мога и още малко.
Но обещавам, че ако случайно стигна тези 55 , няма да искам повече. Sunglasses Peace

Днес ще наблегна на белтъчини, защото вчера ядох картофи.Старая се, дори и да не съм на режим, да разнообразявам дните.

Хубав петък ви желая!  bouquet

ПП- adina , много ме разсмя мечтания от теб кантар... Joy
Виж целия пост
# 104
ооооооооо и не само вълшебен кантар, но и огледало като онова в приказките . И когато го попиташ"Who is the fairest in the land?" and the mirror always answered, "You are the fairest one of all".
Ама май ще е по-добре, ако ги научим тез машинки да говорят и български...или пък държим само ние да си ги разбираме newsm78 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия