Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 887
  • 287
# 105
Не знам...
аз изядох още 100 грама сушени кайсии
Нещо ме заболя стомаха и ще пия кафе - да няма празно...разхожда ми се и не ми се стои на работа...ама никак Sad
И ми е скучно и петъчно
Пф
Виж целия пост
# 106
Един кантар и за мен моля  Peace







Хайде Страхотни не се отпускайте  Hug
Виж целия пост
# 107
Кала ау, че хубав и сполучлив фотошоп Joy Joy Joy
но нищо и това  е стимул Joy
Виж целия пост
# 108
Ех.веднага извинение си намери Добъл хот  Twisted Evil 
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 109
Здравейте, Страхотни момичета! Hug Hug Hug

Днес бях много заета в работата, а после допреди малко обикалях магазини и  купих на мъжа ми  подарък за РД - пуловер, а на мене две блузки   Mr. Green


А хапването ми е - закуската май я пропуснах (нямам спомен може и някакъв плод да беше , но по-скоро кафета е била  newsm78 ) , обяд наденица и зелева салата, следобяда пак май го пропуснах и за вечеря мисля кюфтета и салата пак от зеле  Peace
След малко мисля да покарам кросчето, въпреки че днес доста поспортувах из магазините - обикаляне, събличане, обличане и така няколко пъти докато си купих блузките  Laughing


Кала, Hug страхотни стимули  Peace

На всички Страхотни много  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Страхотна вечер на всички - ако мога да се доредя после ще се включа пак
Виж целия пост
# 110
Привет!
Не сте ме забравили, нали?
Само няколко дни не съм се весвала!
За протокола съм си стриктна Дюканка!
Искрено ме развеселихте!
adina, привет и от мен! welcome
Редактирам за да се изфукам - в сряда в София си избирам фигурален чорапогащник и се колебая за фигурите, за "да не ме правят по-дебела", продавачката каза, ама защо та мие сте клечка, солетка и аз  бях окрилена от щастие!
Хубан уикенд и лека вечер!
Виж целия пост
# 111
Режимен уикенд за всички  Peace
Виж целия пост
# 112
Примет, страхотни! Hug

Днес е събота - отчитам резултат - този път по-скромни минуси (но вече съм по 2-3 см под най-ниските си мерки от пролетта - аз се харесвам!
Та резултата -
талия -0.5 см
бюст -1 см
бедро - 0.5 см newsm44

Приготвям се за пазходка до Сф - магазини за мебели - да неизмазания ми апартамент, ма са много несериазни тез майстори, пък аз съм нетърпелива!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 113
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Да почерпя, че мъжа ми днес е рожденник
         



Боби, Hug браво за резултата, smile3501 а комплимента от продавачката е още по-голям показател как изглеждаш  newsm10 приятно обикаляне из мебелните магазини и скоро да бъде готово всичко у вас , за да се радваш на новия си дом   bouquet

Страхотен уикенд на всички! Hug
Виж целия пост
# 114
Запис!
Надявам се да ме приемете във вашите стройни редици  Hug
Преди една година започнах тази диета и бях много доволна, смъкнах 8 кг за месец и половина - два, после разбрах че съм бременна  Laughing И ето ме отново тук на стартова позиция  Laughing Бубка е на 2м и кърмя и много се изкушавам да почна диетата, но не стриктно за да не ми намалее кърмата. Какво ще ме посъветвате? Всъщност знам, че не е добре, т.като се отделят токсини и отиват в кърмата, но все си мисля че яденето през 2 часа и то балансирано, няма да и навреди повече от безразборното тъпчене и ядене 1-2 пъти на ден и в 22ч вечер + по 1 шоколад и всичко сладко, което ми се изпречи  Mr. Green
Исках да кажа просто Здравейте  Wink
Виж целия пост
# 115
:PATE:. добре дошла, разбира се че те приемаме при нас  Hug Моето мнение е , че щом кърмиш още не трябва да пазиш стриктна диета , но естествено не трябва и да се тъпчеш както си написала с всичко , което ти се изпречи пред погледа. Диетата наистина е добре балансирана, но за кърмачка трябва да внасяш повече и по-разнообразна храна, бих ти препоръчала да се храниш предимно с плодове, зеленчуци, нетлъсти меса, мляко и млечни продукти и да избягваш сладки, мазни и т.н нездравословни храни. Хубаво ще е да приложиш принципите на разделно хранене, които ги има и в Страхотната диета. Ти най-добре ще съумееш да направиш твоето балансирано хранене - но помни, че в момента на първо място е храненето на бебчето ти , а след това ще имаш време да влезеш отново във форма   bouquet
Виж целия пост
# 116
Привет!
Лиде, да е жив, здрав и послушен!
Пате, добре дошла!


Боби, Hug браво за резултата, smile3501 а комплимента от продавачката е още по-голям показател как изглеждаш  newsm10 приятно обикаляне из мебелните магазини и скоро да бъде готово всичко у вас , за да се радваш на новия си дом   bouquet

Страхотен уикенд на всички! Hug
Лиде, от твоите уста в Божиите уши (по скоро на майстора!)
хубав ден!
Виж целия пост
# 117
здравейте моми4ета
ще ме приемете ли при вас  newsm78,имам много да свалям така 4е за сега няма да споменавам кг Embarassed Embarassed Embarassed
и понеже нямам много време да из4ета старите теми-един бърз въпрос-при стрикноп спазване колко кг ориентировъ4но се свалят за един месец newsm78

а и мога ли да заменя 4ая с кафе-аз и без това си го пия 4исто newsm78
Виж целия пост
# 118
dtti добре дошла Hug и успешно отслабване. Позволявам си на въпроса ти да отговоря с цитат:


Адина, не съм правила 3-те варианта един след друг. Направих 1-я вариант 2 пъти , т.е за 28 дни свалих 7 кг. Нека това да не те плаши, защото бавното сваляне е гаранция за успех и липса на йо-йо ефект.

Аз лично за две седмици не абсолютно стриктно с диета 1 съм сваляла на 3 пъти по 3 кг, но след двете седмици не съм продължавала стриктно с никой от етапите, но и не съм се отпускала напълно, т.е между стриктните етапи съм се хранела подобно на режима, но съм си позволявала и нережимности и въпреки това не съм имала особено повишение по време на нережимните периоди, което мисля е показател, че свалянето на кг е трайно и стабилно с тази диета Peace
Виж целия пост
# 119
lideto70 благодаря за бързия отговор,а за 4ая-мога ли да го заменя,4е съм скарана с вси4ки видове 4ай newsm78,защото в други диети обикновенно посо4ват 4ай или кафе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия