Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случва с учебната тетрадка, която трябва да бъде попълнена до 01.12?
Какви са мненията за уроците по математика и български език?
Какви са проблемите с бившата учителка и обидите на децата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случва с учебната тетрадка, която трябва да бъде попълнена до 01.12?
-
Какви са мненията за уроците по математика и български език?
-
Какви са проблемите с бившата учителка и обидите на децата?
-
Какви са изискванията за попълване на тетрадки в СМГ?
-
Какви са впечатленията на родителите от СМГ?
Най-късно уикенда ще ида до някой от двата магазина.
. Накратко, това дето си мислех, сам да се оправя, май няма да се случи точно така. Ще ми трябва много търпение и малко, но редовно от капките на ЕлиЯна.

Нали са ми в едно школо 
Спешно се нуждаем вече от уч. по математика и като гледам и по бълг.ез.!


Не мога да разбера, как може хем да му харесва, хем да не иска да се упражнява?! Аз по-често го чувам да дрънка на китарата в къщи, а на уроци по китара не иска да ходи
. Уф, аз затова съм оставила синковеца да се справя сам ,защото знам ,че има много тежки случаи. Щом положението е толкова зле - нямаш избор. Ще стискам палци да попаднете в читаво училище. Ако имаш възможност и алтернатива проучи нещата ,защото може да се окаже от трън та на глог/пу,дано не се случва
/. Ей, нямат край тези училищни приключения.Как ще бягат в 5 клас
.
.
Ние онемяхме просто, а после като ме напуши един смяях. Че и пояснява - бил правен на някакъв пазар в Унгария
В един момент така бях издразнила част от преподавателите, че ...си ми пишеха с по една единица по-ниски оценки ей така, за спорта.