Рецепта за лаврак

  • 56 417
  • 16
# 15
ето и моята рецепта. в тавичка изсипвам морска сол отгоре поставям рибата/лаврак,ципура даже  сьомга-цяла или обезкостено парче/ покривам отгоре със солта ,така,че да се получи "пакет"  притискам от всички страни и мятам във фурната на 180 гр с обдухване за 20 мин. рибата не се осолява,но се намазва предварително със зехтин , . а коремчето се пълни с магданоз и лимонови  резанчета.  друг вариант е във фолио. според мен ако се пече открита във фурната се изсушава ненужно
Виж целия пост
# 16
ето и моята рецепта. в тавичка изсипвам морска сол отгоре поставям рибата/лаврак,ципура даже  сьомга-цяла или обезкостено парче/ покривам отгоре със солта ,така,че да се получи "пакет"  притискам от всички страни и мятам във фурната на 180 гр с обдухване за 20 мин. рибата не се осолява,но се намазва предварително със зехтин , .

Точно така приготвям и аз големи риби. Стават  много сочни и вкусни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия