Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 983
  • 536
# 240
Ами аз ще взимам сушилня втора ръка..от типа на Bosh,Siemens,AEG или Miele  Rolling Eyes Интересуваше ме имат ли хубави функции тези втората употреба или са твърде стари и нямат много функции  Rolling Eyes

Предлагам да си харесаш модели и да ги напишеш, защото така може да се говори само по принцип ...
Виж целия пост
# 241
Да се включа и аз с малко инфо за магазини с уреди втора употреба в Пловдив. Единият е и сервиз - ''Брайт Сервиз''. Имат два магазина - на ул.''Граф Игнатиев'' 23 и в Тракия бл.15 до ресторант Лаком дол. Предлагат перални, сушилни, фурни и котлони за вграждане. За марките - видях Сименс и Бош, другите ми се губят. Магазините не изглеждат особено добре, но тъй като имаме няколко положителни отзиви, а и продавача се познава с наш приятел си купихме от там пералня със сушилня Сименс (макар да знам, че е по - добре уреда да не е 2 в 1, но просто нямаме място за два уреда) за 330лв, вместо обявените 380  Simple Smile Още не сме я пробвали, затова отзиви по - късно
Другият магазин е в Кичюк Париж, точния адрес не го знам, но сега като гледам на картата мисля, че се намира на кръстовището на ул.''Охрид'' с ''Щип''. Имат хладилници и фризери, предимно Бош и Сименс са марките. Човека в магазина каза, че са немско производство, а не като сегашните - испанско (говоря за Бош и Сименс; не че много ги разбирам, но вече на няколко места ми казаха това за производството)  Simple Smile
Виж целия пост
# 242
здравейте.имам специално питане.търся си сушилня в района на Велико Търново.Може ли някой да ми даде повече инфо за такива магазини в нашия район.В началото на страницата пише че магазина се намира срещу военното училище,ама аз нещо не го намирам  Rolling Eyes Всяка информация ще ми е от полза.Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 243
здравейте.имам специално питане.търся си сушилня в района на Велико Търново.Може ли някой да ми даде повече инфо за такива магазини в нашия район.В началото на страницата пише че магазина се намира срещу военното училище,ама аз нещо не го намирам  Rolling Eyes Всяка информация ще ми е от полза.Благодаря предварително  Hug
Телефона на магазин Техносвят във Велико Търново е 0897859492, ул Полтава с/у Военното училище.
Виж целия пост
# 244
spring flower ,благодаря много за информацията   bouquet надявам се този път по-успешно да се справя
Виж целия пост
# 245
Аз си купих сушилня от Технохит, София - нова, с транспортен дефект, Техносвят предлагаха само втора употреба(много трудно си признаха).Жената в магазина твърдеше, че сушилнята е нова, а по филтъра имаше мъх, което показва, че е ползвана.
Вече 3 седмици я ползвам и съм много доволна, чудя се как не съм се сетила по-рано.
Виж целия пост
# 246
някой продава ли печка с фурна, втора употреба. По възможност от варна или региона.
Виж целия пост
# 247
В къщи цялото обурудване е втара употреба.На мъжът ми 1-ви братовчет има сервиз за ремонт и монтаж на бяла и климатична техника и всеки сезон докарва техника от Холандия и Италия.Много съм доволна от факта,че ползувам уреди за които само мога да си мечтая за смешни пари.Например: само за хладилника и пералнята (ако отидеш в някой маркет за техника и си харесаш тези модели)ще трябва да се ръснеш около 4000 лв.А ние ги ползуваме само срущу 1200лв.На всичкото отгоре понеже са произведени за Европа,а не за бившият соц. лагер-разликата в качеството е космическа.Ето това ме кефи.Винаги сме с една крачка преди модата в тази страна и то за по-малко пари.
Виж целия пост
# 248
Наскоро и ние при майка ми взехме миялна Електролукс от Технохит. Беше поолющена, но пък работи перфектно и цената и беше доста приемлива.  Peace
Виж целия пост
# 249
От вчера научих за този тип магазини и се записвам да следя ...брат ми от техномаркет ,някакъв на Дружба в София, му намалили хладилник Самсунг с диспенсър горе долу 300 лв са му свалили...което за отпечатък от пръст и драскотина не е малко   bouquet Money Money
Виж целия пост
# 250
   Здравейте момичета!Бях се зарекла да не купувам съдомиялна, но от 4 седмици страшно го закъсах с кръста и ми е много трудно придвижването.И две чинии не мога да измия права, мия подпряна с лакти на шкафа, а така е много трудно.Затова искам да попитам има ли е-магазин за съдомиялни машини ,втора употреба? Ако някой знае адреса на такъв магазин, моля да ми го напише.За София става дума.
Виж целия пост
# 251
Само да не е от Технохит. Тия са абсолютни измамници или поне подразделението им в София. За два дни ни докараха  две различни и двете не тръгнаха въобще. Грешка - първото АЕГ  завъртя един цикъл и умря. Втората беше и ползвана със сигурност.
Аз взех оттук в крайна сметка оттук http://fagorbg.com/. Доволна съм.
Виж целия пост
# 252
Още едно гласче за фагорците от Люлин. Преди Коледа поръчахме всички уреди за едно жилище от тях, докараха ги, нямахме никакви проблеми. Все още не сме ги включвали, тъй като тепърва поръчваме кухнята, но ми направиха приятно впечатление, защото си изпълниха всички ангажименти.
Виж целия пост
# 253
  bouquet
Виж целия пост
# 254
От онзи ден имам една микровълнова с 20 лв по малко за какво ... за това че е малко хлътнало отгоре,което аз не виждам Shocked и няма кутия Simple Smile и ми я дадоха с толкова гаранция колкото бих взела и нова ...еми това е Simple Smile Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия