Ако подобни престрелки не завършат с фатален край /за престъпниците/, следват и военни съдилища...
Те и сега биват съдени мъжете ни и то при изпълнение на служебния си дълг, а ако стрелят с бойни патрони, не ми се мисли
Те и сега биват съдени мъжете ни и то при изпълнение на служебния си дълг, а ако стрелят с бойни патрони, не ми се мисли
Да е вечно лъчезарно и усмихнато , щастливо детство
Весел празник
и дано Богородица пази семействата ни както до сега
Весело и незабравимо изкарване!!!





Май Свети Константин е най-добре, стига да се вредим 


За догодина непременно кандидатствайте и дано имате късмет

Щом принтерите са по 1400 лв., ако ММ беше купил кубинки, щяха да са по 500 лв.... Сигурно щяха да оправдаят разхода като, обявят чепиците за дизайнерски...
... Препоръчани теми