Кой какво сервира снощи, Кой какво ще готви днес.

  • 60 738
  • 639
# 90
Днес за ве4еря спретнах пиле с прясно зеле в глинен гюве4 във фурната. Стана страхоотия!
Виж целия пост
# 91
Днес за ве4еря спретнах пиле с прясно зеле в глинен гюве4 във фурната. Стана страхоотия!
Какви подправки му сложи съм много любпитна  newsm78
Виж целия пост
# 92
Днес за ве4еря спретнах пиле с прясно зеле в глинен гюве4 във фурната. Стана страхоотия!
Какви подправки му сложи съм много любпитна  newsm78
Моята дружка тук - кулинарка с голям стаж го прави с 4ерен пипер на зърна, дафинов лист и какво ли оше не, но аз не исках да е толкоз "миризливо". Искам и Томи да го яде, а тои не е много по миризмите/оби4а 4есън, но това е друга тема/... Направих го така, както го прави баща ми като ни беше на гости - Зелето се задушава в тенджера с малко мазнина. Добавят му се 4ервен пипер, сол, малко домати. като поомекне се слага в глинения съд заедно с пилешкото, предварително запържено малко /аз го бях посварила леко, тада обезкостя лесно/. За около 4ас във фурната е готово. Стана много вкусно. Томи до сега не беше фен на прясното зеле, но си хапна с кеф. татко му - също.
Виж целия пост
# 93
Сууупер тема! Всеки ден ще я гледам, могат да се намерят страшни идеи.
Аз вчера правих пилешки крокети по рецептата на сп. Меню, добри станаха. Днес - пилешки гърди на скара, плюс тиквички на скара.
Виж целия пост
# 94
За гарнитура към пил. сърца реших да направя заленчуци по китайски, рецепта на Звездев...
Не се получи  Sick

Акула пане предвиждам за утре   chef
Виж целия пост
# 95
Снощи - картофена манджа с телешко, тази вечер ще дояждаме. За десерт пъпеш или сладолед - по избор.
Виж целия пост
# 96
За десерт има от вчера кадаиф с лешници Wink


Може ли рецепта и дали купуваш готов самия кадаиф-откъде?
Виж целия пост
# 97
Снощи-нетрадиционната мусака на мама Светли1 и шопска салата.  chef
Днес-картофена супа и пиле с ориз за бебка feeding.

П.П. и аз искам рецептата за кадаифа с лешници-моляяяя  bouquet
Виж целия пост
# 98
Снощи сготвих пилешки дробчета с лук и салата от домати. Днес съм намислила да правя задушен заек с кисело мляко.
Виж целия пост
# 99
Мммдааа,

сно6ти зна4и забърках ориз с маслинки, една 4у64ица, лук и домати - няма да ви описвам колко вкусно стана Hug Въпреки голямото коли4ество, за днес остана съвсем мъни4ко и аз с удоволствие си го хапвам сега, току 6то извадено от хладилника без дори да го стопля, 4е в тази жега ми е само до горе6та храна. За дове4ера съм предвидила киуфтенца в доматен сос, лук и 4у64ици - ама тук киуфтенцата си ги купува6 готови /каймата оформена на топ4ета и с подправките вътре/ и хоп в тигана или в тенджерката Hug
Виж целия пост
# 100
Снощи: Пържени тиквички със салата от домати
Днес: Кокошка с грах
Виж целия пост
# 101
От в4ера6ната ми манджа - пиле с прясно зеле, си прибрах пилешкия бульон /бях посварила малко пилето, преди да го обезкостя/ и днес пуснах в него половин глава лук, морков4е, картоф4е, целина, малко броколи и карфиол, кумара /сладък картоф/. Сварих, пасирах ... Стана разкошна крем-супа.
Виж целия пост
# 102
Maika  съжелявам, че по - рано не видях рецептата ти за пиле с прясно зеле....в нас всички мрем за зеле и за манджи в гювеч...Даже щеше да стане по - хубаво защото имам една кокошка ама карай..другия път.Все пак си записах рецептата и ще я пробвам!
Виж целия пост
# 103
Maika  съжелявам, че по - рано не видях рецептата ти за пиле с прясно зеле....в нас всички мрем за зеле и за манджи в гювеч...Даже щеше да стане по - хубаво защото имам една кокошка ама карай..другия път.Все пак си записах рецептата и ще я пробвам!
Да, и ние много хапваме прясно зеле, но до скоро рядко го готвех, заради малкия, 4е не го искаше. ве4е оба4е е по-голям и му хареса, слава Богу.
Виж целия пост
# 104
Снощи свински вратни пържоли на фурна,задушени картофки и морковена салата с чесън и майонеза.За десерт сладък салам.
Днес мисля да наготвя от китайския ресторант
Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия