Гоблени-36

  • 41 214
  • 398
# 315
Ами то аз така се уплаших от заканата на майка ми, че забравих линк да дам  Crazy http://s294.photobucket.com/albums/mm84/vamp__girl/Gobelins/mams%20gobelins/ ето гооооо! Simple Smile
Мойта жертвичка да си чака подаръка най-късно в сряда, така казаха от пощата... Ама така смачкаха пакета, още преди да е тръгнал, че направо... За което искрено се извинявам, ама нямах време да опаковам в кутия, че и кутия нямам под ръка... Надявам се моята жертвичка да ми прости Simple Smile И ще се познае по това, че забравих да си напиша и ника на картичката  Mr. Green Голям заплес съм, ама на - поне подаръка не забравих  Joy
П.С. Благодаря за камбанките Simple Smile Кончето е страхотно, много ми харесва!
Виж целия пост
# 316
Ами то аз така се уплаших от заканата на майка ми, че забравих линк да дам  Crazy http://s294.photobucket.com/albums/mm84/vamp__girl/Gobelins/mams%20gobelins/ ето гооооо! Simple Smile
Мойта жертвичка да си чака подаръка най-късно в сряда, така казаха от пощата... Ама така смачкаха пакета, още преди да е тръгнал, че направо... За което искрено се извинявам, ама нямах време да опаковам в кутия, че и кутия нямам под ръка... Надявам се моята жертвичка да ми прости Simple Smile И ще се познае по това, че забравих да си напиша и ника на картичката  Mr. Green Голям заплес съм, ама на - поне подаръка не забравих  Joy
П.С. Благодаря за камбанките Simple Smile Кончето е страхотно, много ми харесва!

Много са хубави! Ще чакам да видя и другите ви гоблени!
Виж целия пост
# 317
neznainata-Еха,гобленчето с водопада много ми хареса.не бях виждала такова досега.Гояма красота
Snow Fairytale също ме грабна много,но той май си е твой
Виж целия пост
# 318

Ето и някои от схемичките,ако на някой ще му бъде интересно :
http://irein1988.multiply.com/photos

Опитвам се да видя тази схемичка с ангелчето и спящото дете , но ми изписва    
Not Viewable макар че съм си влязла с името си и паролата  newsm78
Виж целия пост
# 319
ето ви и третата дама от Золотое Руно:)
Шакира се казва
Виж целия пост
# 320

Ето и някои от схемичките,ако на някой ще му бъде интересно :
http://irein1988.multiply.com/photos

Опитвам се да видя тази схемичка с ангелчето и спящото дете , но ми изписва    
Not Viewable макар че съм си влязла с името си и паролата  newsm78

сигурна ли си, че си влязла с името си?
Направила си този албум само за приятели, т.е тези дето си прибавила в контактите

грешка:))
Албума не е твой сега забелязах.
Трябва irein да те добави в контактите си
Виж целия пост
# 321

Ето и някои от схемичките,ако на някой ще му бъде интересно :
http://irein1988.multiply.com/photos

Опитвам се да видя тази схемичка с ангелчето и спящото дете , но ми изписва    
Not Viewable макар че съм си влязла с името си и паролата  newsm78

сигурна ли си, че си влязла с името си?
Направила си този албум само за приятели, т.е тези дето си прибавила в контактите
Hristina (irein1988)      Re-invite · Revoke
кое от двете трябва да натисна Re-invite или Revoke  newsm78
Виж целия пост
# 322
кликни на албума, т.е на снимката му на тази страница
http://irein1988.multiply.com/photos
и избери Invite Multiply Contact
после избери от падащото меню нещо, примерно Friend  и после кликни на  invite
Ще очакваш irein да приеме и юак тогава ще видиш съдържанието на албума
Виж целия пост
# 323
Само тази схема ли не можеш да видиш или всичките ?
може и да е съвпадение но само на този албум ми даде грешка някаква,затова искам да знам Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Само тази схема ли не можеш да видиш или всичките ?
Виждам всички други освен това  и това
ама незнам къде трябва да сложа отметка... Embarassed

Инъче и аз сега боцкам едни камбанки ... Тези дето ги показвате на Димешънс дето са , имам схемата , но сега захванах едни по-леснички А принтирах днес това паспарту и ще туря моите камбанки в него , да видя дали ще се получи  Thinking
ето тези камбанки правя 
http://4storing.com/heed5/47ee20c8cd855a06e627acb6ff6210e1.html
http://4storing.com/zivko/4646f403bd68378f599e344c2f6790a8.html
Виж целия пост
# 325
Мился че ги оправих,но не съм сигурна.Дано да са вече достъпни за теб Simple SmileПросто съм забравила да натисна ок за да станат публични,за което се извинявам.
Виж целия пост
# 326
Мился че ги оправих,но не съм сигурна.Дано да са вече достъпни за теб Simple SmileПросто съм забравила да натисна ок за да станат публични,за което се извинявам.
Да , сега ги виждам вече  Hug
Благодаря  ти    bouquet
Аз утре ще покажа моето мече барабанист (завърших го преди няколко дни , но не съм го снимала)
и камбанките ще снимам  Peace

А тези ги имам и на РМ -  http://4storing.com/pfg5f/144076aaec6cd8d9a18eab30e743a19e.html
Виж целия пост
# 327
Радвам се като малко дете на схемите,а също така че мога да ги споделя свас.Постоянно слагам нови и нови.Но имам въпрос.Намерих схеми на Dimension,дали ако си ги извадя мога да си направя оигинана коплектовка.Кое прави гоблените на тази фирма толкова хубави?Конците DMC ли са?Съжалявам за глупавите въпроси но наистина ми е любопитно.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 328
конците си ги произвеждат те, ти трябва да си ги приравниш към ДМЦ примерно или други. гоблените са хубави, защото имат по няколко вида бодове, имат мартенички, някои има и щамповани сегменти        ......... и така
Виж целия пост
# 329
ето ви и третата дама от Золотое Руно:)
Шакира се казва


Хипатия   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия