Новата година вече е на прага,а ЛЮЛИНче тръпне в очакване намаскарада

  • 18 224
  • 281
# 135
Супер!Сега ще го прегледам
Виж целия пост
# 136
Бройте ме и мене за ларедута! Нямам си карта, ама нарочно щото съм неудържимааааааааа Mr. Green
Ха добро утро и от мен Hug
Хубав и слънчев ден!
Димяни, супер поздрав Joy
Виж целия пост
# 137
Много бавно ми го отваря Sad,ама прегледах обувките Flutter,от първи януари ли са намаленията,каза?Колко ги намаляват,че сега си харесвам за по 50-60 евро Crazy
Виж целия пост
# 138
Не се знае с точност от коя дата почват,май от 15.
Може да следиш ларедутската тема и в На пазар.аз за себе си такива скъпи неща не съм взимала-основно за децата пазарувам оттам,за мен сутиени,че тук трудно намирам 100Е Blush Laughing.Най-скъпото,което съм поръчвала са едни маратонки Найк за 35 евро,бяха чудни.
Е,те не намалят абсолютно всичко от раз,ами на порции.Не е гаранция,че каквото си харесала ще е намалено.
Виж целия пост
# 139
Разгледах сайта и как става купуването там?
 Вмъкни Цитат
http://www.laredoute.fr/
Иначе има интересни неща там като за моите слънчица.
 А иначе ние сме болнички. Йони и Маринка са с червено гърло, кашлят и сополи, а аз останах без глас и гърлото ме боли. Тамън за празничната седмица в яслите се оправихме, но все пак се надявам до вторник - сряда Маринка да е добре.
Виж целия пост
# 140
Бях на лекар и установихме вътрематочна бременност,но отговаряща на 3 гс,а аз съм в 6 гс.Нищо повече,но и това стига.На 27.12 пак ще ходя за сърчице   Hug
Виж целия пост
# 141
Молим всички ви, включете се в протеста ни утре, пред НДК.

Нашите колички са празни и тази година, сърцата и прегръдките ни - също.

Безплодието е проблем, касаещ цялото общество! Утре това може да бъде проблем във вашето семейство, на някой ваш близък, на вашето дете....
Помогнете ни да се преборим за неродените си рожби!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356655.0
Виж целия пост
# 142
Момичета, светнете простата, какви са тези хиксчета пред никовете ви  Embarassed
Виж целия пост
# 143
Момичета, светнете простата, какви са тези хиксчета пред никовете ви  Embarassed
Ето това получих аз на скайпа,като гледам в листата ми едно 80 процента са с този знак
sloji si x pred imeto v traur za mom4eto koeto be prebito do smart ot negovi vrasnici v Sofiq . preprati tova saob6tenie na vsi4kite si abonati . I neka badem po dobri. I da razberem 4e nasilieto porajda samo Nasilie !!! Zatova neka si prostin edin na drug i taka svetut 6te stane po-dobur!
Виж целия пост
# 144
да,а вече може да ги махнем  Peace
Виж целия пост
# 145
Добро утро. Ние днес сме си вкъщи. Маринка изглежда добре, но днес ще си е вкъщи и утре ако днес е добре ще я пращам на ясли. Йони пък не знам може и цяла седмица да си откара. В събота има рожден ден и го записах да ходи, мисля да вземем торта, маски и такива неща за парти, така ще му хареса с децата, но само дано да е здрав до тогава.
Виж целия пост
# 146
добро и от мен
къде да заведа детето да му заголут пишлето?Бързо ми трябва мнение
Виж целия пост
# 147
добро и от мен
къде да заведа детето да му заголут пишлето?Бързо ми трябва мнение
Пирогов, ако е много зле работата.
Виж целия пост
# 148
Добро утро! Кафенце и  кифличка за закуска
Деси защо бързаш със забелването. Като гледам малки сте още имате време и сами да свършите тази работа вместо насилствено да става. Ама ти си знаеш де Peace
Благовеста
дано Йони се оправи за РД. Така както си го замислила наистина ще е голям купон за него.

П.С. Чакам Елказелка и Бифана да разказват за купона в "Славяни" и да се отчетат и със снимки!
Виж целия пост
# 149
Добро утро, само ще кажа, че главата ми пушиииииииии и отивам да си полегна. Снимки... друг път. Не съм в състояние просто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия