Проблеми с теглото!

  • 3 637
  • 31
# 30
А какво ще кажете за храненето на децата в училище?

Не знам дали можем да се преборим с мисленето на хората - диетолозите, учителите...На мен ми е по-лесно /макар и много трудно Wink/ да говоря и убеждавам детето си. В училище им дават закуски в 10ч. - кифли, гевреци, понички...тестени неща. Не много вредни, но тестени, без особена полза. Дъщеря ми се научи да си взима сандвич от вкъщи, който правя с възможно най-приличния хляб и в който слагам възможно най-приемливите неща - кашкавал, домашна лютеница, масло...Носи си училищната закуска вкъщи, защото не я харесва, а не им позволяват да ги изхвърлят. Храним птиците.

Много хубаво си направила, поне знаеш с какво се храни!
Виж целия пост
# 31
Лошото обаче е,че малко родители го правят...повечето все нямат време.. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия