Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава изразът "лабас" и как се използва в Магреба?
Какви са клечките, използвани за избелване на зъбите?
Какви са брачните подписи в Алжир и какво се случва след тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава изразът "лабас" и как се използва в Магреба?
-
Какви са клечките, използвани за избелване на зъбите?
-
Какви са брачните подписи в Алжир и какво се случва след тях?
-
Какви са разликите между мобилните оператори в България и Мароко?
-
Какво представляват арабските дъвки и за какво се използват?

,матовиЧки ,абе екзотиЧни деца
.Много сладко семйство сте ,оЧакваме да видим и новият Член дай боже всиЧко да е наред до края
.Намислихте ли име на бебето ,а казаха ли полът?Не ,Че е от знаЧение, но да си подготвена
.
...


-всичко, от моята кондиция зависи-дано се справим успешно с всичко,което ни предстои-
а за гледането им на деца, са под всякаква критика, с показалката, пляскане през ръцете, наказания и крясъци, миене на устите и ръцете на вси4ки деца с един парцал, немиеене на ръцете преди закуска, дърпане на уши, лошото е ,4е няма на кого да с е опла4еш истински! тоест да се променят нещата! аз бях свидетел на слу4ай в горните класове, как даскал по физи4еско ошамаросал едно моми4е ,тренира теакондо и е добра, а баща й нищо не направил ,ами я наказал да не ходи на таекондо, защото била неуважителна! а даскала си раздава правосъдие и сега! те затуй моми4етата хи4 няма да искат да си мръднат дупетата и да се разспортуват!а в4ера гледаме филм с рицари и братов4еда на мъжа ми е на 16 и аз викам видя ли какъв катапулт измайсториха, той вика като на астерикс, аз :моля? ти не си ли ги у4ил бойните съоръжения по история и превземането на старите крепости как е ставало, тоест стратегията? той не, ние не сме у4или, казвам го, защото е в най-елитното у4илиЩе в цял тунис, там са само деца с много висок бал и на ш?фовете на държавата,както и на 4ужденците! направо се оцъклих, ами те нищо не знаят де факто, това не е първия път да не знае елементарни неща по история, география или астрономия и ботаника или биология!много се шокирах ,де! от филмите и игрите да знаеш визуално нещо, без дори да знаеш как се казва или нещо по-детайлно! правилно тогава съм се притеснила, 4е линда няма обособени интереси по теми , няма експериментален опит с родител, както ние едно време, няма темати4ни дни в градината, нито изяви по теми, за да проли4и какво й е интересно или забавно или пък има заложби! едно време имаш? толкова много на4ини да откриеш талантите на едно дете и да ги култивираш! това ме кара да се притеснявам и да търся на4ин да й разкривам поне визуално,4рез нета някои неща, но не е като реално да лежим в тревата и да гледаме звездите, да вървим в гората и да ми показват разли4ните дървета , кръговете ,посоките и растенията! да събираме горски ягоди, да гледаме водните змии в някое скалисто легло на река или да ловим риба в рибарник с обикновена пръ4ка, връв и огъната топлийка! още ги помня 13 таранки за 1 4ас ,аз бях на около 10 г!хубави спомени!

... Как си ги обичам значи !