Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава изразът "лабас" и как се използва в Магреба?
Какви са клечките, използвани за избелване на зъбите?
Какви са брачните подписи в Алжир и какво се случва след тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава изразът "лабас" и как се използва в Магреба?
-
Какви са клечките, използвани за избелване на зъбите?
-
Какви са брачните подписи в Алжир и какво се случва след тях?
-
Какви са разликите между мобилните оператори в България и Мароко?
-
Какво представляват арабските дъвки и за какво се използват?
На малките седмица преди пътуването , а и повече сигурно им казвахме , че ще пътуваме ....даже научиха "Айфелова кула" и "Париж" да казват ....Знаеха , не беше шок , че ги оставяме.Сефте е все пак ...добре мина , подаръци донесохме и за Бг даже ....
ма явно нещо ти е познато... 
2те неща засега нещо нме ми се вързват...надявам се 4е няма да ти се наложи на теб да ги ползваш тези кърпи4ки скоро...Колкото и да се страеш романти4но на мен няма да ми стане от твоите постове

.Моето дете беше много капризно и не ядеше в уреЧения Час ,свеки вика дай и гофра ,да да и сложим малко сол/захар в пюрето,дай туй ,дай онуй .Та аз нали съм упорита ,гладна съм я оставяла като не иска ,на сила хубост не става ,но нито бисквити(вафли,гофри) е яла за заметване на храненето ,нито съм слагала захар или сол и след няколко пъти детето разбра ,Че мама като дава да яде ,се яде !
.Не бъди дребнава като тях ,да ти прави впеЧатление всяко незнаЧително неЩо ,и прашинките по земята ,те са във всяка къЩа ...
,каЧих малката на колиЧките за бебета ,много и хареса и не и се слизаше и направи 2 тура .После видяхме родата (един от братята на моя с жена си и децта ) в разгар на диспют
,тези хора освен да се карат не могат да си комуникират нормално .Та техните деца са ги записали във френско у-Ще ,ама ние мислим малката да я запишем във фламандка паралелка и като се завихриха едни дебати .Не било хубо ,нямала да може да пише на френски ,братовЧедката на етървата така била във фламандско у-Ще и сега не можела да пише на френски .Е хубо де нали може да пише на фламандски ,какъв е проблема?Знаела уж 2 езика ,пък не работела ,а жената не работи ,заЩото това е нейн лиЧен избор -има 4 деца - гриже се за тях и това ,ако не е работа
,за което се извинявам
пък и има още подаръци да се купуват, а тук народът все едно е полудял. Не знам как е при вас, но никаква криза не се усеща... хората купуват като пощурели 

? Защо така онази майка не давала на детето да яде ...
, твърдо НЬЕ! Все пак за много от нас като Лина и цецифло този форум е единственото място в което могат да добият представа за реалността в тези страни. Ето и малко нетикет: