правихте ли секс по време на бременността си?

  • 35 717
  • 372
# 105
Ние си действахме. Само първия и последния месец разредихме. Зависи как се чувстваш.
Виж целия пост
# 106
много Embarassed
Виж целия пост
# 107
Естествено, от хормоните, желанието през този период е най-силно.
Виж целия пост
# 108
Първичко си ми е и малко ме е страх,а и нямам чак такъв неистов глад за секс.Ще видим по-нататък колко ще ми се иска.Не се въздържам като монахиня,но и не прекалявам.   Laughing
Виж целия пост
# 109
Нямам особено желание.
Но по принцип ако жената се чувства добре може.
Виж целия пост
# 110
Нямах никакво желание, само няколко пъти за цели 9 месеца, а и си ми беше първа бременност и се страхувах малко.


Виж целия пост
# 111
Ние всичко на всичко три пъти. 2 пъти в началото на бременността, когато нямах никакъв корем и последния път в началото на 5 ти месец. Толкова. Нито мъж ми е страдал, нито аз. Спомням си, че след половия акт се чувствахме гузни някак да не навредим на бебето (не съм имала никога кървене и проблеми) и така...
Виж целия пост
# 112
нямам желание,но правим за да си угодим Grinning
Виж целия пост
# 113
Ние изобщо не правихме.Забраниха ми лекарите още от начало,а по-късно имах  контракции.Мъжа ми ме разбра.Все пак бебето е по-важно от всичко друго.
Виж целия пост
# 114
Aбе да ти кажа-НЕ, не правихме това нещо(за нас тогава секса беше "онова нещо" Wink)Имах супер лека бременност.Не я усетих, но...не можех да правя секс.На психическа основа ли беше всичко незнам но...страшно много ме болеше и не можех.после още 2 месеца след раждането...ми то май стана 1 година. #CrazyДобре, че мъжо е пич и ме разбира Hug
Виж целия пост
# 115
до по следния ден Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Не, лекарите ми забраниха.
Виж целия пост
# 117
Да доста 4есто. Embarassed
Виж целия пост
# 118
Да правим , но не хард даже малко мързелив
  bouquet
Виж целия пост
# 119
Да, но нямах лекарска забрана .
В твоя случай обаче е различно , не мога да ти дам съвет .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия