правихте ли секс по време на бременността си?

  • 35 722
  • 372
# 150
На мен лично ми казаха в началото да правя много секс...както и направих, но честно казано в края на бременността нямах такъв апетит. Crazy
Виж целия пост
# 151
Ми моята бременност беше мн лека. Да правихме.
Щом имаш проблеми се вслушай в съвета на Доки Naughty
Виж целия пост
# 152
Аз до скоро просто нямах желание за секс защото постоянно повръщах
но сега след като това поотмина йеланието полека лека се завръща
Виж целия пост
# 153
През цялата бременност сме правили любов, особено към края Embarassed
Виж целия пост
# 154
Да   smile3521
Виж целия пост
# 155
Правихме,но по-рядко от обикновено Peace.
Виж целия пост
# 156
Плацентата ми е ниско имплантирана и това ме спира. Не съм питала док дали това е основателна причина? Иначе желание не ми липсва...  Wink
Виж целия пост
# 157
Първият път не, сега също.
Виж целия пост
# 158
Тук отговорът е в самата теб. Ако имаш желание, можеш да правиш. Но ако почувстваш болки, спрете веднага. Аз например, до 5-тия месец от бременността бях много внимателна. Двамата със съпруга ми стигнахме до заключението, че е по-добре да ползваме презерватив. Сега вече чувствам, че може и без него. Но все пак гледаме да е по-рядко, отколкото преди бременността. Знам само, че в деветия месец определено не се препоръчва.
Виж целия пост
# 159
Аз пък знам, че е хубаво в края на бременността 9м. да се прави секс с изхвърляне на семенната течност в жената. Така се предизвиква по-скорошно раждане newsm78
Виж целия пост
# 160
Еми, затова - с презерватив!  condomuu

Ние още си правим, въпреки че влизам в деветия месец... Ама не ни се спира... Embarassed Laughing Засега не наблюдавам никакви отрицателни ефекти... Thinking
Виж целия пост
# 161
Да,правихме секс до последно,дори след като ми мина термина,защото сина ми се роди 8дни по-късно Embarassed
Виж целия пост
# 162
Не, никакъв. От как разбрах че съм бременна започна да ми се гади и повръщах денонощно - 'къв секс , аз спях в тоалетната, така до 5-тия месец. После започнах да се чувствам дебела, тромава , а и като започна да ме подритва младежа, някак си, ми не ми беше хич до секс. Горкия ми мъж,ама сега си наваксваме с лихвите Mr. Green
Инче говори с доктора си, той най  добре знае Peace
Виж целия пост
# 163
да много  Heart Eyes
Виж целия пост
# 164
Да правихме,само втория и третия месец малко защото както Чили казва спях в тоалетната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия