Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Необходимо ли е да се нанесе крем под захарната глазура и какъв вид?
С кои видове захарни покрития се работи най-лесно и кой да избера?
Колко дълго издържат захарните покрития?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Необходимо ли е да се нанесе крем под захарната глазура и какъв вид?
-
С кои видове захарни покрития се работи най-лесно и кой да избера?
-
Колко дълго издържат захарните покрития?
-
Как се използват прахообразните хранителни оцветители?
-
Как да намажа тортата отстрани с крем, без да зацапам подложката?
да ти е живо и здраво синчето , а как изряза квадратчетата толкова еднакви?
.Тогава не 3 а 30 торти ще чакаме от тебе
Невероятни торти видях на Стаси, Карчита - да ти е жив и здрав именника
който намери време знам че сте доста майсторките да ми отговори моля ви 
. Ако ще го овърташ около кръгла торта, трябва да е топъл, естествено. как иначе ще вземеш завоите. Ето ти една хитринка. Затопли много добре една хавлиена кърпа. Разлей си шоколада върху пекарска хартия /без да я мажеш предварително с нищо/ и сложи върху кърпата за малко да не се втвърди докато го разнесеш равномерно. След като облепиш тортата, тогава вече сложи на студено. В шоколада добави олио. Хем да е пластично, хем да лъщи после, хем да не остават петна както от масло. Някъде из папките ми има СТЪПКА ПО СТЪПКА на оная кръгла шоколадова кутия. Правена е по този начин.
така съм я снимала.Я виж тук
и се амбицирам още повече.
. А, иначе си майстор - признала съм те!!!!
.Винаги си насреща