Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях 65

  • 30 917
  • 300
# 60
Пепи, благодаря за бързия отговор! Успях да го прочета навреме  Wink
Снощи тортата я намазах с масления крем, сутринта положих чаршафа, остана да доукрася, но определено не ми е това силата, май  Thinking
Виж целия пост
# 61
duhi_puhi, задължително сложи подпори под втория и третия етаж,иначе ще ти се килнат.Аз използвам пръчки за барбекю,но момичетата са слагали и сламки.И непременно всеки етаж на собствена подложка.По моето скромно мнение и опит...   
Виж целия пост
# 62
laskova ама много накипрена тази гъсеничка Laughing
Blue Jay умрях от смях с твоите двамата Mr. Green нямаше ли с кой друг да си легнат hahaha
Atalanta сметаната суха ли я сложи newsm78или аз нещо не съм разбрала.Вие какво общо имате с пияното, гледам и чинийката с клавиши Wink
Дестини, много ми харесва трансфера ти. И цветовете са ти много хубави и линиите чудесни. Никак не ти се е разтекло или размазало. Пък и чувала му е - аха да бръкна да си измъкна подарък. Heart Eyes

Крисче, това е от тортите дето се правят за има няма 2 часа. Гостите искаха торта, трябваше да е и детска, малкия пък баш тогава беше доста зле ooooh!И да ти кажа с тези пликчета дето правя контурите, нестава добре. А и цветовете как ги правих Joy Слагам от останал цвят в него друг бъркам и каквото стане Sick Нямах време за различни чинийки с шоколад и хубави цветове Mr. Green
Виж целия пост
# 63
Толкова много и красиви торти видях, че ме е страх ако изброявам да не пропусна някой... Браво момичета   bouquet  bouquet  bouquet

duhi_puhi задължително подпорки, иначе рискуваш не само да ти се килнат ами и да потънат...
Виж целия пост
# 64
Ура! Снощи завърших и тази сутрин занесох тортата - креват со все Спящата красавица отгоре. Успях да я сглобя, само дето като дупчих чаршафчето (да правя дантела), влагата от крема изби на капки през тях (е, две-три). Снимах, но не съм свалила още снимките, довечера ще ги кача.
За жалост заранта келяво такси не можахме да извикаме и я тътрих с градския транспорт и после пеш до детската, но пък в тролея що цъкане отнесох  Laughing
Виж целия пост
# 65
destini , течна е - 50/50 мляко/сметана, т.е. по-леко. Със всичко става - сметана, крем, пудинг, колкото да слепнат трохите и да ги оформиш.
Вкъщи сме на вълна класическа музика, та за това...
Виж целия пост
# 66
Атланта, невероятно завръщане!   bouquet Тортата пиано е прекрасна и типично в твой стил!А бонбоните са прекрасни, ще ги пробвам непременно!  Hug

Blue Jay, страхотна новогодишно-закачлива тортичка!  Laughing Много се смях на идеята, а тя е изпълнена перфектно!Браво, не се отказвай, продължавай все така!   bouquet

Анда, да не са урочасали тортата?  Twisted Evil Ще чакам с нетърпение да я видя!  Heart Eyes

Ласкова, много производителност, много нещо!Гъсеницата прилича на гъсеница!  Flutter

И още щях да пиша, обаче с две фурии в къщи, просто става невъзможно...  Tired
Виж целия пост
# 67
Atalanta - бонбоните са чудесни, но и ти се скатаваш  Wink

Хайде сега : "Честит Рожден Ден !!! за теб !" ДА си жива и здрава, много щастлива и все по-хубави торти да ни показваш.

Да чакаме ли нещо по-голямо с бонбонки за ордьовър, или ... ?

Ласкова
- чудесно творческо завръщане, добра производителност и много свежи торти.
Виж целия пост
# 68
Atalanta, честит рожден ден!!! Желая ти много здраве, много любов и щастие на теб и на цялото ти семейство!!! 

И чакаме тортааа....   
Виж целия пост
# 69
Atalanta честит рожден ден с най добри пожелания
Виж целия пост
# 70
Atalanta, Честит Рожден Ден!
Бъди здрава, щастлива и се радвай на обичта на любимите хора около теб!





Страхотни торти си показала!
Виж целия пост
# 71
С пожелания за щастие и прекрасни моменти.
Atalanta, Честит Рожден ден!


Виж целия пост
# 72
Atalanta, Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и все така изпипани и уникални торти да правиш!
irinka, и на теб честит рожден ден на патерици! Много нежни са всичките ти тортички, както винаги.
Bizcocho, страхотни десерти
Зечова, страшен Трюфел и ние в къщи много го харесваме, но аз още не мога да понасям шоколада и не правя нищо шоколадово.  Sad
destini, супер е трансфера на Дядо Коледа
laskova, браво на теб, какви торти си спретнала само........
Blue Jay, супер готина новогодишна тортичка
 Аз за сега правя само десерти, за торти нямам възможност и много ми липсва, особено правенето на фигурки. Дано само да успея да направя торта за рождения ден на детето другия месец.  baby_neutral
Виж целия пост
# 73
Atalanta, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!    bouquet
Виж целия пост
# 74
Благодаря момичета, със закъснение. Ще ми трябва нещо около 50см. поне ако не и повече, явно ще трябва да потърся нещо. За картона не знам дали ще издържи тежестта на тортата? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия