100-тна юбилейна- керванът 100 години пропътува, но не желае с вас да се сбогува

  • 32 137
  • 290
# 135

Мами, на които им е писнало от американски анимационни филми и безкрайното 'Уааааа, Уууууу, тряяяас, прааас, бууум', заела съм да издирвам по-кротки филмчета за Малчо, европейските наистина са по-сладки, и по като за деца, без много възрастни елементи. Той ги гледа с голям интерес - Телетабитата, Татко Барба, Шапи Шапо...Това последното го даваха преди 20 години - две човечета с едни шапки по-големи от тях, и не мога да се сетя на български как го превеждаха Шапчо и Шапчовица ли беше.... newsm78

 Joy Joy аз даже си спомням песничката , със сестра ми я пеехме по цял ден ,ех безгрижно детство .....спомням си много филми които даваха по Лека Нощ деца - д-р Снагълс, Джейми и вълшебното фенерче, семейство Мейзга, Ум белият делфин, Зайчето с карираните уши, Смехораните, Смърфовете,мечето Ръкспин,Ну Погоди и много други анимационни филмчета на които съм забравила името но с нетърпение чакахме да започнат  Crazy а не като тия от картуун нетуорк - Ед Ед анд Еди, Крава и пиле  Sick, Декстър Лаборатория, Джони Браво ..........ужас толкова грозни анимации лошо ми ставаше Мони като си ги пускаше преди две години..........наложихме вето към този канал но той сега премина на Джетикс - това Юги ЙО,Наруто,трансформъри ...... направо им се чудя на сегашните аниматори  newsm78 това ли е последната тенденция в киното за деца...... #Cussing out
Амал  пожелавам ти леко раждане и живо здраво бебче  newsm30 , то не остана вече   bouquet


Виж целия пост
# 136
амал, явно иска да стане като" леля си", с наляти бузки и со4ни къл4ици! ами верно ,4е нещо не й се излиза в този студ, как е сега постопли ли се? къде   Ще раждаш, уредено ли е с екипа?
за хората "там", едно Praynig Praynig Praynig! просто си представям какво им е на хорицата! да пази бог и да има мир! Praynig
Виж целия пост
# 137
Теди, Лили, много хубаво име е Нахла. Не го бях чувала, но много ми хареса като го прочетох.  Heart Eyes
Кате, теб гостите те почнаха още преди да си се събула.  Crazy
Ди вероятно става дума за диабет. При дългогодишен диабет се увреждат стените на съдовете и трофичната им функция (способността да хранят тъканта). В резултат на това възниква некроза(тъканта умира) по крайниците и се налагат ампутирания било само на пръсти, било на цял крайник. Това с две-три прости думи. Ако искаш да ти разкажа повече, само кажи. Може тук или на лични. Само ще кажа всеки с фамилна обремененост от диабет да внимава и да си обръща внимание.
За детските фимчета... Либра като каза смърфовете и ми стана едно милоооо. Помните ли, че ги излъчваха в детската емисия на "Добро утро" доста дълго време. Като ги спряха бях толкова нещастна, че се обаждах в телевизията да ги моля да ги пуснат пак.  Blush Други, освен изброените.. сетих се за "Приказките на малкото пони" /не "Малките поните"/. То е сравнително ново, но много сладко. Аз на дърти години даже го гледах.  hahaha Също може и "Ферди мравката". Друго ако се сетя, ще споделя.  Peace
Найра, мерси, че издаде малко.. аз съм ги гледала до 23 епизод, ама на турски.   Mr. Green Нали се сещаш колко разбрах. Пиши като си по софийско, може да се видим, даже форумска среща може да направим.
Амал Леко раждане!
Деси, честити ви покупки!
Мълнийке давай  Hug Мислим те!
Дина, Марси, оздравявайте бързо!




Виж целия пост
# 138
Desert Princess благодаря:)

amal   сигурно си права...надявам се само раздялата да не засили моите страсти и да охлади неговите:))) то се отложи с още два дена:) днес цял ден бях с него и утре пак:)) освен това ще си напускам квартирата и след един месец се местя в неговия апартамент,ще ходя на боровец,той ще си идва тук..абе не е толкова трагично чак. вчера бях зле,но днес вече виждам много по-оптимистично нещата:) освен това му казах,че докато го няма аз няма да поглеждам други и съм негова до момента,в който той не каже,че не ме иска:)...прие се добре хахахах
Виж целия пост
# 139
ха здравейте и от мен да кажа че и аз съм се включила в юбилейната тема Simple Smile
не смогвам за нищо напоследък не мога въобще да се организирам свястно Sad
а сега се връщам да чета какво съм изпуснала
много целувки на всички
Виж целия пост
# 140
ах! знае ли някой дали има тема за косово из форума? питам,защото казах на сестра ми,че си пиша с вас тук,а пък тя с един косовец се е захванала и иска и тя да си намери приателки със сходни интереси:)
Виж целия пост
# 141
докато четях ( а аз успях да прочета всичко от тази тема което съм изпуснала) newsm44 newsm44 newsm44
ме заинтригува въпроса за детските филмчета и се замислих аз какво обичах да гледам (не че не е минало доста време от моето детство де) smile3532
та "Плодчетата" говори ли ви нещо? (май така се казваше)
скоро чух че на един клиент телефона му звъни с тяхната мелодия много се накефих
Виж целия пост
# 142
sany81  аз го гледах! Grinning направо си му бях фенка и човек убивах,ако се осмелеше да ми попречи:)))) имаше и едно друго филмче,но не се сещам,но помня,че главния герой се тупчеше постоянно с лазаня.
Виж целия пост
# 143
Мария,
Да не става дума за оранжевия, шишкав котарак Гарфилд?!Той е фен на лазанята и на
размислите на тема мързел... Mr. Green
Виж целия пост
# 144
това за лазанята не го помня.
а малко по напред прочетох че имало бомби и към Ливан по запознатите да пуснат малко инфо че мъж ми го няма и няма кой да превежда от арабската а в българските сайтове нищо не открих
Виж целия пост
# 145
Хей, момичета, я каква съм изпълнителна... Mr. Green
Обещах да  пусна описание на следващата дестинация от пътешествието и ще го спазя това обещание..Извинявам се, че толкова дълго ви оставих във Виктория, ама съм сигурна, че сте си прекарали супер Wink И така...
800-хилядният град е вторият по големина в страната и  представлява  важен регионален транспортен център с пристанище и  летище. В този стар африкански град, чието име в превод означава остров на войната, ще  изживеете едно малко приключение .Ще посетите стара португалска крепост от 1953г. Ще преминете през живописния град, отправяйки се към старото пристанище, където ако сте късметлии,  ще  можете да видите вече рядко срещания тип  платноходки „даус”. Ще посетите символа на града– улицата с кръстосаните бивници, храма на Шива, както и  местния пазар за екзотични плодове. Ще може да наблюдавате резбарство, както и да се включите в  издялкването на артистични маски или фигурки. Ще имате възможността да  се насладите на взаимодействието между три култури – африканска, арабска и азиатска.
На следващия ден  ще откриете мистериите на природата в един от световноизвестните паркове за екологично възстановяване, трансформиран в тропическа екосистема. Само на няколко километра от сърцето на  града, този парк  с големите  си зелени площи  е дом на костенурки, хипопотами, крокодили, антилопи и биволи.
На третия ден пък ви очаква  посещение до национален парк , находящ се само на 30 км. югозападно от въпросния град, на 450 м. надморска височина, разположен на плато, покрито със зеленина.... Паркът е  убежище на леопарди и жирафи.Близката ви среща  ще е с най-пленителните бозайници  в естествена и екзотична среда!
В последния ден от пребиваването си там ще се отправите  с лодка  към остров,  на който ще посетите местно училище, мисионерски медицински център и рибарско жилище. Начинът на живот е запазен  досущ като  този преди 200 години. Ще имате възможност за плаж, гмуркане и наблюдаване на делфини и костенурки.Щe обядвате на острова и ще се върнете на сушата..Вечерта  се връщате пък на лайнера......Въпросът е къде  сте  прекарали  последните няколко дни и кои забележителности сте посетили?!
Виж целия пост
# 146
Мария,
Да не става дума за оранжевия, шишкав котарак Гарфилд?!Той е фен на лазанята и на
размислите на тема мързел... Mr. Green


аааа не е гарфилд:) това филмче,за което говоря е доста по-старо. аз съм 1980 год. родена,а го гледах преди да сум била на 12 години. горе-долу по времето на плодчетата беше. ох как забравих иметоо:( ще мисля и ще кажа,ако се сетя.
Виж целия пост
# 147


моми4ета днес татко има рожден ден
Виж целия пост
# 148
Здравейте- Heart Eyes

Деска-да е жив и здрав баща ти  bouquet-ама Даянка добре я е
фризирала кака и Joy-а ти какво направи на тази пишман-фризьорка после Wink-иначе ще порасне,пък ще има да си спомняш с умиление за тия лудории-Ншаала

Амалче-ето,разписвам се-въпреки,е като седна едва ми остава време за много писане Peace

Тед-Гарфилд е страшен- Wink-стопанинът му като донесе  сателитната чиния у дома,котаракът реши,че това е новата му чиния за лазаня hahaha

Либра-и аз така се чудех на тия филмчета като-Ед,Едд енд Еди,Крава и пиле Winkили Овца в големия град Joy,които ги дават и по МВС-3сега,но да ти кажа по-смислени са от Юги и Наруто,които съвсем могат да ошашавят някое дете- Tiredаз за това не им давам да кебичат много пред тв Peace

Латеа
и аз чаках смърфовете по Добро утро(значи не съм толкоз стара Wink)--най ми харесваше как при тях идваше един много гладен великан и те с общи усилия го хранеха,за да не ги изяде тях-казваше се Голяма уста hahaha

Сани-няма страшно-някои е изстрелял катюши от ливан,половината от които са паднали на ливанска територия-Изрел е отвърнал-но толкоз-никой не поема отговорност за катюшите и така-Израел няма да се хване сега с още една война с Ливан,много добре зтаят,че и да нямаше сегашния конфликт с Хамас,пак не ги чака нищо добро от война с Ливан Peace

Момичета,съжелявам,че вече нямам възможност да участвам в загадките -много са интересни  bouquet
Виж целия пост
# 149
дтти, Много здраве и щастие и кураж с внучките пожелавам на татко ти!



За мене този ден е специален, беше рождения ден на любимата ми баба, Бог да я прости и днес си я спомняме с добро.

Лили, моят син се роди 3 месеца преди термин и само 111о грама. Беше много трудно и тъжно. Вече е зад гърба ни. Те козите са издръжливи Laughing.

Ние тук сме по магазините тези дни и време да пиша не ми остава. чета и съм мислено с вас.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия