100-тна юбилейна- керванът 100 години пропътува, но не желае с вас да се сбогува

  • 32 137
  • 290
# 180
Привет по нощите !!!  Two Hearts



Дина, това с изтръгването на клавишите на лаптопа ми е до болка познато, съпроводено с измъкване на мишката и други кабели, яростно дърпане на сиди рома, омазване на монитора с кисело мляко...абе за мен е мистерия как все още работи тоя лаптоп.

Шилан, още мисля по въпроса как така си се разширила, след като си на същите килограми...Най-логичното обяснение е, че се смаляваш на височина...премери се!

Дуа, явно много преживяваш случващото се в Газа. И аз съм сънувала войни, прелитащи военни самолети, падащи бомби...ужасно е, защото когато сънуваш не знаеш че сънуваш, все едно го преживяваш наистина. А веднъж сънувах .....това ще го напиша в обръщението си към Мелани.

Олд Спорт, кога да очакваме продължение на пътеписа? Колко пъти се настанявам пред компа с нагласата да чета за Мексико, а няма и няма...

Мария, изобщо не се притеснявай. В началото получавах световъртеж като вляза тук, но след редовоно присъствие в около десетина теми се справям вече почти отлично.

Изневиделица се сетих за Биби, нещо не се е мяркала скоро, някой знае ли какво става с нея?

Мелани, вероятно визираш съня ми с бисквитеното бебе. Права си, никога не съм срещала човек, който да сънува по-големи глупости от мен. Веднъж сънувах, че са ни пленили американците (не знам кои точно бяхме 'ние', бяхме десетина човека) и щяха да ни горят живи в една пещ, и колкото и да ги молехме за милост не склониха....

Дтти, въх !!! Да те питам, ти заместник модератор ли се явяваш, или посредник между нас и модераторите, или може би наш застъпник ? Да знам как да те третирам, като наш, или като враг  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Саратед, къде се губиш тая вечер, я кажи какво последно научи от тийнейджърките.

Либра, Латея, Близнаците,Невена, Наде, Марси, Делта Делта, Дала, Мълнийке, Дезърт, Найра, Белбей, Рени, Бейбли, Муфида, Лили, Акхял Катя, Амал, Иман, Арабски жасмин, Страхотна, Халуа...дано не съм забравила някой, че всички сте еднакво важни...

Лека нощ , с хабибито да спите в кош !!!

luvbed
Виж целия пост
# 181
Муфида, честит празник, да се радваш на внуци и правнуци!

  брей, много е сладко това котенце, че и порастнало. Аз пласирах Абасчо на мама и баба, докато бях отпуска свикна там малчо, и с големия котарак се сприятели и ми е мъчно да го доведа отново в общежитието , а така ми е празно без него. Ахмед има идея, да си взимаме малки котета, а като порастнат да  ги пращаме на мама и баба  Stop  да ги праща в Сирия на неговата майка,да си правят там "101далматинци", и без това си имат Злобара Демон , даже няколко  Mr. Green

Мансун, толкова съм изморена в момента, че не мога да мислябъзикаш ли ме , или  наистина е възможно смаляване на височина  Sad  още не съм бабка. ох , само това ми липсва, да почна да мутирам  Sick   


Мелани, хей, за последно мислех, че си в Гърция по настоящем, и изобщо не съм предполагала, че си наоколо и ти се ходи на сладкарница  Crazy  не може да ти хване дирите човек, изплъзваш се като Бен Ладен  Mr. Green

Теди,   bouquet


Мария,
и какво става сега, ще ходиш на Боровец  Sunglasses 


Иман, къде си? изпити ли има?

Виж целия пост
# 182
Шилан & Шиар   хахаха ми знам ли и аз кога точно,обаче:) той моя замина днес сутринта и уж да тръгвам с него,но пък се оказа,че шефа му ще го кара,а пък мен ще ме снимат по телевизията във вторник и си останах. той в неделя ще си дойде каза уж и ако до тогава намеря начин може да ида да го видя горе,ако ли не-ще го чакам тук. днес намерих момиче,което да ме замести в квартирата и на 31-ви се местя на моя хабибчо в квартирката....оф малко на колела ще сме,но надявам се да не е за дълго:) вчера ми направи списък какво трябва да е поведението ми,ако останем цял живот заедно,което хем ме зарадва,хем ме стресна  #Crazy хахахах
Виж целия пост
# 183
Среднощен привет и от мен   wavey



Муфида Честит празник ! Пожелавам ти много здраве и още дълги години семейно щастие и разбирателство !
 Simple Smile Вие със съпруга ти сте рожденници един след друг , сега се сетих че и именният ви ден го празнувате заедно  Grinning знам защото моят син ви е адаш  Wink а и на няколко пъти когато говоря с Десито на скайп и Даянка ми вика- бабо Дора, ти ли си  Simple Smile

Кате ок за сладкарничката , ще се обадим и на Латея  Heart Eyes

Оооо  Мелани  Hug разбира се че ще поканим и теб  Flutter а и другите момичета, които желаят разбира се  Peace Мелани ти май живееш близо до нас  newsm78

Спорти   bouquet

Ди ама и ти какви сънища сънуваш, леле  Crazy споко и аз понякога сънувам такива щуротии  Crazy А по повод пожеланията ти за лека нощ .....спите в кош , сега се сетих какво ми пожелаха малките одеве преди да заспят - мамо, лека нощ , да спиш в кош и да сънуваш дървеници за разкош  Crazy това са го чули от едно детско филмче .

Спокойна нощ милички, аз лягам  smile3524


Виж целия пост
# 184
Дтти, въх !!! Да те питам, ти заместник модератор ли се явяваш, или посредник между нас и модераторите, или може би наш застъпник ? Да знам как да те третирам, като наш, или като враг  #2gunfire #2gunfire #2gunfire


ди как не те е срам-накараме да се замисля Thinking newsm78 и то преди лягане,кой знае какво ще сънувам Grinning.По въпроса за модовете-не,нме съм нито мод,нито пък заместник-ама съм нещо като магнит на последък и все аз получавам предупреждения,та реших малко да помогна,вместо едни и същи  да се пишат по няколко пъти-да ги пусна аз-пък моми4етата ве4е на тяхна си отговорност могат да решат дали да си оставят или редактират постингите-както виждаш са се съобразили-да отида и аз да се редактирам,4е...............
 Peace

  . Ахмед има идея, да си взимаме малки котета, а като порастнат да  ги пращаме на мама и баба  Stop  да ги праща в Сирия на неговата майка,да си правят там "101далматинци", и без това си имат Злобара Демон , даже няколко  Mr. Green

[

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 185
Мария, я кажи за теб и ТВ?  ако не е секретен списъка с изискванията, може и него да споделиш  Wink

САБИНКЕ,само да стане по-голям деня, и ще ядем толумби и боза  Laughing

Дес, и аз съм с няколко предупреждения за бан  Mr. Green  ама май Лили е отличничката сред нас


изморена съм, а не мога да спя. пак съм във фаза   Confused
Виж целия пост
# 186
Дес, и аз съм с няколко предупреждения за бан  Mr. Green  ама май Лили е отличничката сред нас
ай да праим партия-Лили ще ни е ген.сека hahaha hahaha hahaha
лека нощ,4е ве4е ми стана много лигаво
Виж целия пост
# 187
Мария, я кажи за теб и ТВ?  ако не е секретен списъка с изискванията, може и него да споделиш  Wink

 
хахахаха колко смешно ми стана с този списък:))) никак не е секретен даже. каза ми:"ако ти ще си жената,която ще стои до мен цял живот искам да се държиш на ниво,да се смееш,когато трябва и да изглеждаш тежка и да не ме излагаш.",а аз веднага си помислих,че с повод го казва,но си плюх в пазвата,като ми каза,че все още не съм го "изложила" хахахахахаха....всъшност снощи доста ме тестува и даже се поздърпахме,но като видя,че съм сърдита клекна:)))))

а за ТВ-то е нищо и никаква работа де.ще съм нещо,като лице-статист в една игра по канал 1. казва се "седмо чувство" и мисля,че към 19.00 ч го пускат. незнам ден за ден ли снимат и мен дали във вторник ще ме пуснат в ефир.
Виж целия пост
# 188
Здравейте дами,
И аз по никое време да се дотъркалям тук... Joy
Допреди малко в чата се подвизавах и сега е ред и тук да се отчета! Wink
Първо да почна с рождениците!  bouquet
Муфида,да си жива и здрава, още дълги години ръка за ръка да се държите с рожденника от онзи ден, заедно да се радвате на девойките!
Кате,и на теб честит празник!Сядай на бялото конче, здраво прегърнала конника и се отправяй към близкия до вас пазар за жребци!Оглеждай внимателно понитата, че след годинка-две, порасналото вече карамелено юначе да може с вас да язди!
Ди,тук съм...За жалост днес нищо ново не съм научила от девойките.. SadАма време има..Mr. GreenВсъщност научих, но е нецензурно и не е за тук hahahaМалките чули-недочули го изръсиха, умрях си за се хиля..А от забележката на кака им- още повече! LaughingА по повод бутони и кабели, вие истински бъзик не сте виждали с Дина Wink- сандвич, надлежно прибран за черни дни  във входа на видеото, там дето касетката се слага..Нали сме дърти, набор97, та като каката  беше на около 3 годинки, с ДВД не разполагахме, поне в него сандвич нямаше да се побере.. hahahaТа така..
Шиланче , и аз искам да се самопоканя на вашата среща.. BlushТова толумбички да пропусна, как ще го бъде...Съчетани  и с приятна приказка с вас, направо ще е чудно! Party
Я да си лягам, пък утре пак...Целувки на всички! Heart Eyes

Виж целия пост
# 189
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАТЯ И МУФИДА,ЖЕЛАЯ ИМ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И МНОГОООО ЛЮБОВ!
а сега лягам че вече ми се затварят очите,лека нощ на всички
Виж целия пост
# 190
Дес, и аз съм с няколко предупреждения за бан  Mr. Green  ама май Лили е отличничката сред нас
ай да праим партия-Лили ще ни е ген.сека hahaha hahaha hahaha
лека нощ,4е ве4е ми стана много лигаво


Деси, тройните коалиции не водят до нищо добро, за справка - нашата родина

Теди, ти чу за толумби и веднага дойде  Simple Smile  
Виж целия пост
# 191
Хеее и аз да се разпиша посредноштите   bouquet
Преди около час погледнах почти никой не беше писал, а сега не мога да сваря да чета ooooh!
Мария не се притеснявай и аз съм като теб все още не мога да оправям имената на момичета,за което моля да бъда извинена Embarassed
Във връзка със сънищата тази сутрин се събудих рано и все още си помних съня и явно ми е бил харесал защото пак легнах с нагласата за продължение,шантава работа Laughing
Виж целия пост
# 192
Брей, много будуващи тая нощ бе, какво правите, я споделете...Почти 3 часа е, а темата все се разглежда от средно 5-7 души.

Теди, добре, че се появи, сега мога спокойно да заспя.


Кате Шилан, и теб те мисля, как ще издържиш на работа утре. Тулумби не обичам, има ли баклавички? Не съм в софия, но може да се дотъркалям за някоя среща.
П.С. Изглежда, че въобще не мисля...ми то утре неделя...всъщност утре е вече днес..абе както и да е, най-добре да си лягам преди да наговоря още глупости...

Дтти, и аз искам във вашата партия, но нямам предупреждение, дали да не се напъна да си заслужа поне едно. newsm78

Лека нощ за втори път от мен.

Ето, това сте вие с хабибито (доживели до дълбока старост и все още влюбени (за всички, които пишат тук се отнася)):

Виж целия пост
# 193
Май наистина са много будуващите Laughing
Много сладка картинка Monsoon_rain, хабибито не обича животни,но на мене ми дай цял Зоокът мога да си отгледам,особено котака е много сладък там, аз нали си ги обичам котките Simple Smile

Честито на рожденитчките!  bouquet
Виж целия пост
# 194
ох, като върколак съм последните няколко нощи, сън не ме лови.  Тоя ПМС ме изтискава направо, лягам, ставам. Напоследък си спестявам среднощните разходки, студено е, пък и не ми се налита на пияници и наркомани....  Дори на пейката пред входа да седна и все се намери някой откаченяк.

При мен не се вижда картинката на мансун Sad

Мансун, и толумби правя и баклава, хем мойта баклава е най-хубавата  bowuu Embarassed аз само нея обичам. Давам рецепта веднага, не се изприщвай, мн е лесна и винаги сполучлива, естествено с готови фини кори , но по различното е от др. баклави е плънката й с яйца, захар, орехи, брашно.....

Успешно отклоних 2 коли с гости от Пловдив  Thinking

4 часа минава, а няма ранобудни домакини сред вас , да шетат , вода да донесат, хляб д азамесят

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия