ДА СЕ СЪБЕРЕМ И ДА СИ НАПРАВИМ ТОРТА!

  • 46 350
  • 1 111
# 150
Ако нищо дотогава при нас не се промени, ние сме с мобилен интернет и ще успеем, надявам се да спретнем нещо, стига да има що-годе читав сигнал оператора там:))))
Виж целия пост
# 151
Човек направо може да се ошашави, все едно май месец е утре!  Shocked Нямам търпение да дойде, дано всичко стане както трябва, че нямам търпение да се видим и да видя всички тези неща за които се говори тук.  Hug
Ако има вероятност някой да пътува в намален състав ( 1-2 човека, или пък с голяма кола - пътнически бус ) от София нека пише на ЛС.
Виж целия пост
# 152
И аз се записвам.  Peace

2 възрастни + 2 деца
Виж целия пост
# 153
Ванчеееее Hug Hug Hug Прекрасна си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз искам ....... да ти го пипна (тестото де). Joy Joy Joy
Повече от съгласна съм с всичко казано, написано и т.н., още повече че всичко, което казах е било само подхвърляне на идеи от моя страна, а аз съм убедена за себе си, че с диалог се постигат нещата. Много го обичам туй дет му викат "brainstorming" Laughing
Един се сеща за едно, друг за друго, трети го допълва, четвърти украсява, пети осъществява, шести наблюдава, седми гледа изподвежди, осми го осмива , девети одобрява, десети го сглобява, единайсти се съмнява, дванайсти вдига врява, тринайстия фатализира, четиринайстия унива, петнайстия се радва и шестнайстия и той..........

Много ми е кеф Hug И някак много ви обичам всичките, не знам как да го обясня hahaha
Виж целия пост
# 154
1. van444eto - 4 броя, независимо от дата и място
2. Rumya+ мъж, дете и бебе - 3 броя
3. Пепи+ Албена+ мъж + колежката на Албена = 4 броя
4. Димитрина - 2 1/2 броя
5. Мимито - 2+2
6. violetblue - 2+1 = 3 човека
7. Крисче - Аз и Бобето, и 2 г-ци 15 и 13 г, - 4 човека
8. thedragonbg - 1 възрастен + 2 деца - 3 броя
9.duhi_puhi - И аз с мъжо и лапе.. - 3 броя
10.blueeye®  - две големи бройки + едно диване - 3 броя
11.краси.мира - 2 възрастни + 12 годишен /почти възрастен/= 3 души
12. Maria Ilva - 2 възрастни
13. destini - аз+ мъж+момченце на 3г. и половина
14. petia_tag  - 2+1 - непотвърдени!!!
15. Ср. облак - 4 броя
16. stasi76 - 2 възрастни + 2 деца
Дотук: 54 човека
              16 стаи


Виолеткатааааа - уволнена си душко..... Защо не гледаш че бях объркала стаите..... Sunglasses .
Махнах тийн-групата на Албенка от списъка, поне така прочетох по-напред.
Пепи, засега ви пиша един комплект с Албена и сие, в една стая, пък после ще променяме ако искате.
Ако на някой му се занимава, да ми провери сметките....
Наистина ли няма никакъв шанс, някой от Интернешънъл групата да се включи?  Cry Cry Cry
Ей, така поради бездействие, ще се опитам да направя една груба статистика:
мами - 18 броя
татковци - 15 броя, като има непотвърдени татковци, доколкото разбрах от дебата на предишната страница.
отбор "Джуниър" /от 2 до 10 год/ - 15 бройки
"Тийн отбора" -  8 броя, като включвам 4мата на Албена
Бейбита до 2 год - 2 парчета. /Руми и Дракончето/
Това са груби сметки. не съм сигурна за възрастта на хлапетата на Мими и Облака. Мисля че едното на облачето е под 2 год, ама не съм сигурна........
Krische - По-лекинко с вълненията душко.... да не ти се разхлопа сърцето рано сутринта...... Joy
Виж целия пост
# 155

Това са груби сметки. не съм сигурна за възрастта на хлапетата на Мими и Облака. Мисля че едното на облачето е под 2 год, ама не съм сигурна........


Децата на мимито и Облачето са в графата - 2-10 години  Mr. Green И двете малката госпойца на Облаака е месец по голяма от моята - сиреч 3 години. Моето диване ще е почти на 7 а на Облачето каката мисля е 3ти калс bowuu bowuu
Рапорт даден!
Виж целия пост
# 156
И на мен много ми се идваше с вас  bouquet, но сбирката май наистина е изцяло кулинарна а аз едва ли бих могла да ви бъда полезна в тортоправенето  Blush Но пък Ви поздравявам за шедьоврите, които сте сътворили newsm51
Виж целия пост
# 157
Виолеткатааааа - уволнена си душко.....

Ааааааа, отказвам, доброволно нИ сЪ махам ........ Плюс това, аз нямам вина, вируса е виновен ....  Cry
Виж целия пост
# 158
Да се запиша да ви следя,че със сигурност няма да мога да дойда.Половинката задължително е на работа покрай празниците,а и с толкова почивни дни-със сигурност.Децата няма на кого да оставя,а не бих тръгнала сама с тях.Много ми се идваше Cry ,но ще ви следя от близо  Peace
Виж целия пост
# 159
Ако има вероятност някой да пътува в намален състав ( 1-2 човека, или пък с голяма кола - пътнически бус ) от София нека пише на ЛС.

Драконче ние сме 2+1 не сме с бус, но мисля че ще има място за още  едни 2+1 LaughingМалко ще сме нагъчкани ама какво пък, сърце широко Hug
Виж целия пост
# 160
Толкова много съжалявам като ви чета,че няма да мога да дойда,но какво да се прави,който има такива работодатели като мен,дето ни карат да работим и през празниците и събота също, знае,че дори и да иска не може да се отсъства от работа.Но затова пък не ми пречи да ви следя и чета и така ми става хубавоооо.А освен това мястото на срещата за мен е доста далечко,но какво да се прави ако има конферентна връзка и съм на линия ще се включа.
Виж целия пост
# 161
Дами аз съм заредена още от сега ще шприцовам ,ще рисувам и какво ли не.Само с нетърпение чакам този момент.Между другото в по горните вили имат интернет ,така ,че и в тази сигурно ще има .Та предполагам ще имаме връзка.Но това ще разберем на място
Виж целия пост
# 162
Драконче ние сме 2+1 не сме с бус, но мисля че ще има място за още  едни 2+1 LaughingМалко ще сме нагъчкани ама какво пък, сърце широко Hug

Благодаря за проявеното внимание, ще го имам напредвид и ще ти пиша като дойде време. Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Упълномощена съм от НелиДи да я впиша  в списъка, докато тя намери малко време да прочете всичко и да пише.
1. van444eto - 4 броя, независимо от дата и място
2. Rumya+ мъж, дете и бебе - 3 броя
3. Пепи+ Албена+ мъж + колежката на Албена = 4 броя
4. Димитрина - 2 1/2 броя
5. Мимито - 2+2
6. violetblue - 2+1 = 3 човека
7. Крисче - Аз и Бобето, и 2 г-ци 15 и 13 г, - 4 човека
8. thedragonbg - 1 възрастен + 2 деца - 3 броя
9.duhi_puhi - И аз с мъжо и лапе.. - 3 броя
10.blueeye®  - две големи бройки + едно диване - 3 броя
11.краси.мира - 2 възрастни + 12 годишен /почти възрастен/= 3 души
12. Maria Ilva - 2 възрастни
13. destini - аз+ мъж+момченце на 3г. и половина
14. petia_tag  - 2+1 - непотвърдени!!!
15. Ср. облак - 4 броя
16. stasi76 - 2 възрастни + 2 деца
17. НелиДи - 2 възрастни + 2ма близнаци + батко Влади
Дотук: 59 човека
              17 стаи


Виж целия пост
# 164
Ванче, благодаря  Hug Hug Hug Твърдо съм там, искам да се нагледам на красотите ви, нищо че няма да мога да се включа с "представление", освен децата де....  rotfImao rotfImao rotfImao

Не съм изчела темата, но искам и ще направя всичко възможно да дойдем! Където и да е...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия