ДА СЕ СЪБЕРЕМ И ДА СИ НАПРАВИМ ТОРТА!

  • 46 350
  • 1 111
# 120
Надявам се, че няма да ни задължат да се храним там като на столова с предварително меню и т.н., все пак...както казва Вайълет - нали имат кухни.
Виж целия пост
# 121

  Bulb Сетих се още нещо!!! Naughty вероятно ще ни се постави условие да ползваме заведението им. тоест да консумираме храна и алкохол.  Това също ще се уточни на място, но трябва да се има впредвид. Ще трябва да проверим и да решим въпроса с храната и алкохола.


Абе какво заведение. Механата се предоставя за свободно ползване на почиващите там. Никого с нищо няма да задължат. Майка ми бяха с малкия във вили "Уют" пак на Цигов Чарк и никой с нищо не ги задължи Wink
Виж целия пост
# 122
1. van444eto - 4 броя, независимо от дата и място
2. Rumya+ мъж, дете и бебе - 3 броя
3. Пепи+ колежката на Албена = 2 броя
4. Димитрина - 2 1/2 броя
5. Мимито - 2+2
6. Албена+мъж и дъщери - 6 броя (4 не са сигурни)
7. violetblue - 2+1 = 3 човека
8. Крисче - Аз и Бобето, и 2 г-ци 15 и 13 г, - 4 човека
9. thedragonbg - 1 възрастен + 2 деца - 3 броя
10.duhi_puhi - И аз с мъжо и лапе.. - 3 броя
11.blueeye®  - две големи бройки + едно диване - 3 броя
12.краси.мира - 2 възрастни + 12 годишен /почти възрастен/= 3 души
13. Maria Ilva - 2 възрастни
14. destini - аз+ мъж+момченце на 3г. и половина
15. petia_tag  - 2+1 - непотвърдени!!!
16. Ср. облак - 4 броя

Дотук: 54 човека
              14 стаи

Абе какво заведение. Механата се предоставя за свободно ползване на почиващите там. Никого с нищо няма да задължат. Майка ми бяха с малкия във вили "Уют" пак на Цигов Чарк и никой с нищо не ги задължи Wink
Екстра.....
Виж целия пост
# 123
van444eto, Мимито си я писала 2 пъти. Явно искаше да потвърди, защото я има и на 5-та позиция  Simple Smile
Виж целия пост
# 124
van444eto, Мимито си я писала 2 пъти. Явно искаше да потвърди, защото я има и на 5-та позиция  Simple Smile

Аха, аз от мерак да дойда  Mr. Green Mr. GreenМахнете ме веднъж!
Виж целия пост
# 125
Хубаво е ,че отрано ще резервираме,защото Крисче е права.
Ние сме ходили и извън празници,за събота и неделя, и места имаше единствено в стария хотел Орбита.
На Цигов чарк има много построени вили ,така че съм оптимистка за местата.
И съм съгласна с Ванчето за посвиването,в крайна сметка става въпрос за 2-3 дни,няма да живеем там.Важното е да се съберем,да се запознаем,да обменим опит.
Виж целия пост
# 126
За посвиването - може да се свием в стая само със спалня, но ще го уточним като стигнем окончателна бройка и разпределяне на вилите:)))
Крисче, хубава идея за баджове, аз съм лош физиономист и няма да запомня 60 човека за един ден, дори и 17 няма да запомня, така че това е супер, а защо не всеки да си изработи тези за своето семейство и да не ви затормозяваме теб и домочадието:))))

Ох, моля ви, нека някой ми каже на колко км от Пловдив и това чудо, че не ми се търси по бгмапс:))) Praynig
Виж целия пост
# 127
Ох, моля ви, нека някой ми каже на колко км от Пловдив и това чудо, че не ми се търси по бгмапс:))) Praynig

— от София: 147 км., следвайки автомагистрала А1-„Тракия”, път №37 Пазарджик-Батак и път №376 Батак-Цигов чарк.
— от Пловдив: 65 км., следвайки път №375 Пловдив-Пещера, път №37 Пещера-Батак и път №376 Батак-Цигов чарк.
— от Пазардик: 47 км., следвайки път №37 Пазарджик-Батак и път №376 Батак-Цигов чарк.
— от Велинград: 24 км., следвайки път №376 Велинград-Ракитово-Цигов чарк.
Виж целия пост
# 128
Много благодаря, Пепи, предполагах, че имаш идея, не исках да те карам да ровиш вместо мен, чак ми стана неудобно Embarassed
Виж целия пост
# 129
Грешката е вярна!!! Мими е поправена. Аз от кеф че и тя ще дойде, съм я писала 2 пъти.  АКО остане тази база, нищо не ни пречи да се разпределим по вилите оттук. Нека стигнем до окончателна бройка и проверим на място как стоят нещата и ще направим разпределение. Ако някой вече си има набелязани идеи, да си води записки. От моя страна, вече има план за разпределение на моето семейство. В смисъл, съквартирантите ми са уточнени, но нека стигнем дотам......
А за табелките и надписите нямам нищо против да се надпишем. Пък да видим кой какво творчество ще прояви и как ще се надпише hahaha
Виж целия пост
# 130
dimitrina73, не ме затрудни ни най-малко. Намерих инфото за 2 мин. От София е най-удобно да се пътува до Септември (не Пазарджик както е тук) и оттам вече към Цигов Чарк Wink
Виж целия пост
# 131
Ох, моля ви, нека някой ми каже на колко км от Пловдив и това чудо, че не ми се търси по бгмапс:))) Praynig

— от София: 147 км., следвайки автомагистрала А1-„Тракия”, път №37 Пазарджик-Батак и път №376 Батак-Цигов чарк.
— от Пловдив: 65 км., следвайки път №375 Пловдив-Пещера, път №37 Пещера-Батак и път №376 Батак-Цигов чарк.
— от Пазардик: 47 км., следвайки път №37 Пазарджик-Батак и път №376 Батак-Цигов чарк.
— от Велинград: 24 км., следвайки път №376 Велинград-Ракитово-Цигов чарк.

Само не сте казали от моето село Варна че пътя е 9 дена път с камили  Mr. Green Mr. Green Разстояние: 464.237 km      Време: 6:05
Но съм с вас!! newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 132
Само не сте казали от моето село Варна че пътя е 9 дена път с камили  Mr. Green Mr. Green Разстояние: 464.237 km      Време: 6:05
http://www.bgmaps.com/routing/routemap.asp?Command=start&sid … E2%20%F7%E0%F0%EA
Гледай отляво светло-синия шрифт -  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 133
Само не сте казали от моето село Варна че пътя е 9 дена път с камили  Mr. Green Mr. Green Разстояние: 464.237 km      Време: 6:05
Но съм с вас!! newsm44 newsm44 newsm44

Абе ти посмей да не дойдеш след като Ванчето те записа даже 2 пъти Wink
Виж целия пост
# 134
И аз това си мислех след като написах за баджовете, преди да видя вие какво сте писали, че може всеки "отбор" да се инициализира по някакъв начин Joy да е забавно.

Освен това, що да не поставим задача на татковците да мислят за състезания, на олимпийски принцип - уж да пробягат от тук до там, да сглобят нещо, да нарисуват нещо, татко и аз и т.н. ... да купим някакви дребни награди, така че да има за всички деца, независимо първи, втори , трети..... ей такива неща. Сигурна съм, че идеи дал Бог. Само да си развихрим фантазията и може да го направим незабравимо и за децата Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия