ПЛЕВЕН - 79

  • 18 789
  • 294
# 180
Честито бебече на Оличка!  Перфектни мерки. Heart Eyes
Миленче честито и на теб. Бужи вече е батко.
Виж целия пост
# 181
Навреме влизам за хубавата новина  Grinning
Честито на green eyеs! Да ви е жива и здрава малката Таня! Много радост да ви носи!

Честито и на Атракция и Бужи! Да изпълнявате всички прищевки на госпожицата  Grinning

Тази демонстративна проява с телевизора в детската градина на Яна и мен щеше да вбеси  Shocked
Виж целия пост
# 182
Според мен жената може да е решила погрешно, че родителите не желаят да има ТВ, за да не им събират пари и да мисли, че е направила благороден жест. В смисъл може да не й е хрумнало, че всъщност вие наистина не искате да гледат децата ТВ. В градината на Габи никога не е имало ТВ между другото...
Виж целия пост
# 183
Честито бебе Таня. Умница и хубавица да порастне




836145 вторник и четвъртък от 15.00 часа е приемът на доц. Господинов

Виж целия пост
# 184
  ylinfantЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА GREEN EYES.МНОГО ДА ВИ РАДВА!!! newsm51
  bouquetЧЕСТИТО И НА ЛЕЛЯ И ВЪОБЩЕ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!!  party006
Виж целия пост
# 185
ftall, умори ме с тази снимка на доц. Господинов  Laughing
Виж целия пост
# 186
Честито бебе на green eyes!

Честито и на леля   bouquet Да ви е жива и здрава малката госпожица!
Виж целия пост
# 187
Честито бебенце Таня!
Да расте здраво и умно дете!


Атракция,желая ти да бъдеш най-обичаната леля на света!  bouquet
Виж целия пост
# 188
Здравейте пак от мен. ))))

Атракция, честита ти племенница. ))) Много да ви радва всички. ))))


Аз да попитам някой днес дали е минавал през бебешки магазин да провери аз карти Памперс? Ние пак излизахме, но не сме стигали до никой такъв.

И другото което е - как се държат вашите деца в кафене или ресторант? Имам предвид тези на годините на Калина, година и половина някъде. )) Или когато са били на толкова.
При нас е...малък ужас....Постоянно ходи нанякъде, най-лошото е, че постоянно иска да бута количката, а тя съответно не върви в права линия, преди поне даваше някой да я държи отпред и насочва, а сега само да я пипнем и започва да пиши, да се тръшка.
На други познати децата като ги вземат в тях и не мърдат, глас не се чува (вече с 2приятелки излизам, едната с момченце (уж по-буйни), другата с момиче, но те си стояха тихо и кротко).
Виж целия пост
# 189
Мира,да ти кажа и Мими на тази възраст беше така.Аз с децата и до ден днешен не ходя на заведение,избягвам,признавам си. BlushПросто не ми допада по ред причини.Ходили сме ,когато се е налагало на сватба примерно...но така да седна с тях на кафе-тц.
Виж целия пост
# 190
Валенце, ние близо 2седмици не бяхме излизали, големи студове, Калина болна, но по принцип ходим за по 30-40мин. Сега в това време няма къде иначе, тя на клуб също не иска много да стои. Пролетта вече ще е по-лесно, поне няма да сме в затворени помещения.


Аз искам да предложа да организираме една среща по повод заминаването на Валенцето. ))) Да я уважим както подобава. ))
За времето и мястото нека тя предложи, все пак ще е почетният гост. ))))
Хайде Валенце, ти си на ред. )

Момичета, това видяхте ли го
http://www.dnes.bg/article.php?id=64262

ето и за детските градини за служители на МО
http://www.dnes.bg/article.php?id=64189
Виж целия пост
# 191
Честно казано много бих се радвала да се видим Heart Eyes.Чак пък почетен гост Grinning Hug.Нито мястото,нито времето имат значение за мен.единственно не зная Ангел как ще е другата седмица,привикват го отвреме навреме до Сф и това става от днес за утре Rolling EyesТа да не стане така да се разберем и после да увисна.Така че може би петък или събота е най-удачно.То не остана,де.Остават само следващите петък и събота.
Виж целия пост
# 192
Имам чувството, че ако аз стана леля ще съм най-разглезващата леля на света и много ще искам да си разхождам и играя с племенничето
Атракция и Грийн Аис - ЧЕСТИТО!!!

Тес и аз мисля като теб за телевизора, нищо чудно от такива подбуди да го е взела жената, но честно казано се мисли в крайна сметка, пита се
Тя е няква дето се разкарва с един джип май, абе има доза демнстрация като цяло, но всеки си живее както си иска, но за мен това е типичен пример за това как се случват нещата в страната на много места - има закони и общи решения, но има хора, за които те не важат просто

Блек Чери, членския внос от 20 лева на година е ако искаш да станеш член на СНБМ, иначе обсъждането на проблемите ни е безплатно  Laughing  Ще говоря с момичетата и ако не са съгласни темата да е там, защото само аз съм член, нека Дивиана ни каже къде е най-уместно да я сложим
Виж целия пост
# 193
А искате ли да направим обедна среща, за да може да вземе и децата, на мен ми се иска да видя и Мими и Бубка или Валенце не ти се занимава? Може пак в Оливс, макар, че май не се хареса много
Виж целия пост
# 194
, на мен ми се иска да видя и Мими и Бубка или Валенце не ти се занимава? Може пак в Оливс, макар, че май не се хареса много
Blush EmbarassedМного ме е срам да го напиша,ама наистина предпочитам да е без тях.Нали е звучи като темата Има ли още някой ,който не понася децата си в Нашите деца Mr. Green?С децата сега ходим понякога в Диснито,даже днес бяхме там с Нади и мама на Ниагара.Обаче на срещата аз лично моите деца не ги ща. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия