Проблеми с ученето или какво знаем за дислексията! - 2

  • 86 834
  • 741
# 630
Здрасти Оля,не знам но се надявам да има поне за децата след нас
Виж целия пост
# 631
.
. Моето дете имаше късмет, че попадна на училище отворено да работи с децата

Това имах в предвид.Надявам се че има такова училище някъде.
Виж целия пост
# 632
Здравейте !Пише ви една отчаяна майка.Вчера логопедката на нашето училище ме извика и ми съобщи,че дъщеря ми която е 1 клас май има дислексия.Ние живеем във Варна.Към кого трябва да се обърна за помощ  и консулт?Моля дайте ми съвет или координати. Cry
Виж целия пост
# 633
  че дъщеря ми която е 1 клас май има дислексия.

Спокойно, сега като прочетат, ще се включат варненки.  Не се притеснявай, ще се оправят нещата. Спокойно прочети първа страница, доста неща сме се опитали да качим.
Виж целия пост
# 634
Здравейте !Пише ви една отчаяна майка.Вчера логопедката на нашето училище ме извика и ми съобщи,че дъщеря ми която е 1 клас май има дислексия.Ние живеем във Варна.Към кого трябва да се обърна за помощ  и консулт?Моля дайте ми съвет или координати. Cry
      Паола, може да се обърнеш за помощ в Обучителен център "Школа Клас" град Варна.
http://dyslexia-center.eu/content/view/21/32/lang,bg/
Виж целия пост
# 635
Благодаря за информацията.Днес се свързах с въпросният център и вече имаме час за 7 май за тестуване на дислексията!Ако има мами от варна нека да ми пишат!
Виж целия пост
# 636
Нека и тук да почерпя за здравето на моето дете - Елена става на 15 години.




Виж целия пост
# 637
Честит рожден ден на девойката!Да е жива и здрава и с много късмет да преследва мечтите си,а на мама много сили и повече радостни мигове
Виж целия пост
# 638
Благодаря, нека всичките ни деца са живи и здрави - и да имат късмет в живота.
Виж целия пост
# 639
Скъпи родители, от 10 до 13 май в страната ни ще гостува авторът на книгата "Дислексия. Практически и лесни за следване съвети". Той ще се срещне с родители, учители и специалисти от София, Пловдив, Стара Загора и Русе. Графикът на срещите можете да видите тук: www.dyslexia-bg.org
Входът за срещите е свободен
Виж целия пост
# 640
В четвъртък съм се замислила да отида на срещата, някой ще идва ли  newsm78
Виж целия пост
# 641
В четвъртък съм се замислила да отида на срещата, някой ще идва ли  newsm78
Привет Дороти!
Може да се видим на срещата.
Виж целия пост
# 642
Здрасти Оля,надявам се да се видим в четвъртък
Виж целия пост
# 643
Аз мисля да отида, ако не се случи нещо непредвидено.
Виж целия пост
# 644
Има предложение, родителите да се срещнем и спешно да обсъдим какво да се предложи в новата наредба в образованието за нашите дислексичета. Значи давам идея 17-ти, 18-ти или 19-ти. Казвайте къде ви е удобно да се видим. Чудя се къде да го направим.


Вчера срещата ми хареса, макар, че тази книга много бавно и внимателно съм изчела цялата с кориците поне два пъти, но ми беше интересна реакцията на някои професионисти. Родителите си знаем - сълзи в очите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия