СНБМ - инициативи - 26 част

  • 83 062
  • 637
# 465
Ако се стигне до протест, мисля, че идеята с памперсите е отлична   bouquet !
Виж целия пост
# 466
Миналата година според мене много от майките не разбраха какво се случва и на 01.01. с изненада установиха, че майчинството им е с 30 лв. по-малко от МРЗ. Мисля, че тази година няма да е така  Peace
Виж целия пост
# 467
Миналата година според мене много от майките не разбраха какво се случва и на 01.01. с изненада установиха, че майчинството им е с 30 лв. по-малко от МРЗ. Мисля, че тази година няма да е така  Peace

 Peace А и разликата с МРЗ вече става 70 лв.
Виж целия пост
# 468
http://haskovo.info/index.php?option=com_content&task=view&a … 1991&Itemid=2
Виж целия пост
# 469
 newsm10 на Сийка Ангелова. Тези дни предстои да се вкара проекто закона за бюджета на Р България в Народно събрание. Това което никъде не видях е т.нар. Тристраннка да коментира и да е против това майчинските да останат 240 лв. Тоест трябва да се даде малко гласност и да не остава на заден план ей така да мине просто. За жалост управляващите имат мнозинство в парламента и има голям процент вероятност този бюджет да бъде приет така. Какво ни остава - да се определи ден и час и да инициираме проява на недоволство срещу този вариант на политическа демагогия.
Виж целия пост
# 470
Тя е Спящата  Grinning Както и през миналата година, СНБМ ще се обърнем офиц към институциите. През миналата година за първи път не ни поканиха при обсъжданията в ресорните комисии на НС. Друго важно е, че няма никакви аргументи за за това "запазване" на р-ра на обезщетението.

http://novo10.com/novina/maiki-na-bunt-sreshtu-niskite-pomoshti/27258
Виж целия пост
# 471
И-и, разконспирирахте ме и тук Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Браво момичета  bouquet. Благодаря предварително, че ще защитите каузата. Това е нещо повече от кауза - не става въпрос просто за искане за увеличение с 30 или 50лв - става въпрос за това да си част от едно общество, което иска да има здраво, образовано и мислещо бъдеще - нашите деца - и те да останат тук в тази страна. Ако има с какво да помогна съм насреща.
Виж целия пост
# 473
В понеделник имаме намерение да депозираме позицията на СНБМ в съответните институции. Ще изпратим и до медиите.
Виж целия пост
# 474
 Hug
Виж целия пост
# 475

О, Велмар,  Hug !
Виж целия пост
# 476
"хвърлям ви по едно око  от време на време " Wink
Виж целия пост
# 477
"хвърлям ви по едно око  от време на време " Wink

Ааа, само едно не стига, хвърляй и второ  Laughing
Виж целия пост
# 478
Ааа, не може, ако хвърли и второто как ще ни наблюдава?!  Mr. Green
Виж целия пост
# 479
Айде, първо тук:



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия