Камъни в бъбреците

  • 355 459
  • 752
# 555
https://пНе, не лекува Хашимото, уролог е. И не смятам, че има някаква истина в твърдението, че не може да се лекува самостоятелно! Хашимото си лекувам при ендокринолог!
Виж целия пост
# 556
Много сме доволни, доктора е доц.Анакиевски от Варна, но манипулацията я правихме в Бургас в Лайв Хоспитъл поради модерната апаратура. Струва 800лв. + направление за хоспитализация. Плащате всъщност тръбичката, която влиза в тялото и се ползва еднократни, както и за избора на лекар. Можете да му се доверите и няма да съжалявате! Той върна мъжа ми към нормален пълноценен живот без болки и кризи! Ако имате въпроси питайте! Успех!
Здравей отново,

а как мога да се свържа с доктор Анакиевски? Благодаря!
За Бургас се обаждате в Лайв Хоспитъл и си запазвате час като се чака доста, около месец. За Варна му звъните, там работи на няколко места. Ние ходихме на частно и прегледа беше към 60-70 лв .
http://dkc-svetamarina.com/Docs/Doc78.html
Виж целия пост
# 557
Здравейте. Преди три седмици доц.Маринчо Георгиев ми разби камък в единия бъбрек в мед.цвнтър Доверие. Впечатленията ми са противоречиви. За Доверие със сигурност ще кажа, че няма да стъпя повече там! Некоректно отношение, мързеливи и арогантни администратори на регистратурата на урология. Не вдигат телефоните, не отговаряр на въпроси, свързани с урологията, не изготвят навременни епикризи.
Наложи ми се няколко пъти да потърся доцента с въпроси, свързани с последващи усложнения от разбиването на камъка и ниъо веднъж не ми вдигна телефона, нито ми вътна обаждане. В Доверие процедурата се извършва срвщу направление и доплащане от пажиента 252 лв.
Виж целия пост
# 558
На мен април месец  2017 г д-р Васил Василев ми разби 2 см. камък в Александровска болница.Процедурата мина успешно и платих на касата в болницата 150 лв.
Виж целия пост
# 559
Здравейте, бихте ли споделил с кой метод ви ги разбиха камъните и колко време се възстановихте след това. Благодаря!
Виж целия пост
# 560
Здравейте, бихте ли споделил с кой метод ви ги разбиха камъните и колко време се възстановихте след това. Благодаря!

Здравейте. Разбиха ми го с лазер.  Процедурата беше за около 30 мин. Станах, платих си на каса 150 лв.  и си тръгнах веднага. Но моята грешка беше че не пих вода веднага след разбиването. за да помогна на разбитият камък на прах да излезе без проблем.След като се прибрах у дома всичко излезе наведнъж и  получих цистит Simple Smile който излекувах с Ципрофлоксацин за 3 дни.Това е от мен. Ако имате още въпроси питайте.Надявам се да съм била полезна с отговора си.
Виж целия пост
# 561
 Здравейте  има ли някой  който в момента  е с дабал джей  да сподели има ли някакъв  дискомфорт. АЗ съм вече 3 дни -дискомфорт боцкане(като при камъка заседнал в уретира който беше изваден ендоскопскш) дразнине и кръв в урината  фалшиви  позиви тъпа болка абе ужасно
Виж целия пост
# 562
nevi91, много благодаря за отговора. А контакт на вашия доктор може ли?
Виж целия пост
# 563
nevi91, много благодаря за отговора. А контакт на вашия доктор може ли?
Здравейте. Той не е мой доктор защото едва ли ще се сети за мен. Но аз  съм адски доволна от неговата отлично свършена работа при мен.Случайно попаднах на него след като се рових много в гугъл и четох много мнения за доктори.Тел. който имам и се свързах с него е  0886740577  д-р Васил Василев.Успех. Ако искате пишете ми на лични какво е станало с вас.
Виж целия пост
# 564
Много благодаря за контакта.  Аз вече една година отлагам ходенето на доктор, но след Нова Година трябва да ида ....
Виж целия пост
# 565
Здравейте  има ли някой  който в момента  е с дабал джей  да сподели има ли някакъв  дискомфорт. АЗ съм вече 3 дни -дискомфорт боцкане(като при камъка заседнал в уретира който беше изваден ендоскопскш) дразнине и кръв в урината  фалшиви  позиви тъпа болка абе ужасно
Аз бях три месеца през лятото. Дискомфорт при всички има, но ако нещо Ви притеснява, свържете се с лекуващия лекар. При мен през цялото време имаше много чести позиви за уриниране и дразнене. В началото направих възпаление с температура и повръщане, но с антибиотик го овладяха. Впоследствие често имах парене и симптоми като при цистит, а на изследванията се изолираше бактерия и пак антибиотик. Абе гадост! Това стана след две литотрипсии при д-р Василев, като след втората ми се запуши уретера и трябваше да се сложи стент.
Ако имаш още въпроси, пиши на лични, дано мога да ти отговоря.
Успех!
Виж целия пост
# 566
Много благодаря за контакта.  Аз вече една година отлагам ходенето на доктор, но след Нова Година трябва да ида ....
Аз отлагах цели 5 години и търпях бъбречни болки всеки ден, накрая се реших. Ей то не било страшно  Simple Smile но страха ми беше голям. Така че не отлагайте аз действайте.Но пак уточнявам че, само ми е разбивал камък , не ми е провеждал лечение.
Виж целия пост
# 567
Здравейте!
Да побутна малко темата Simple Smile
Има ли някой от Русе, който е разбивал камък? Записах си час в Медика, за уролог, д-р Котов. Но май процедурата не се поема от Здравната каса и ще ми излезе соленичко Sad Нищо, само да свършат работа!  Дайте някакви други мнения...
Виж целия пост
# 568
Здравейте!
Да побутна малко темата Simple Smile
Има ли някой от Русе, който е разбивал камък? Записах си час в Медика, за уролог, д-р Котов. Но май процедурата не се поема от Здравната каса и ще ми излезе соленичко Sad Нищо, само да свършат работа!  Дайте някакви други мнения...
Екстракорпорална литотрипсия /извънтелесно разбиване на камъни/ се поема от здравна каса и не трябва нищо да доплащаш. Миналата година бях ходила в Медика с направление за разбиване на камъка, пратиха ме при Котов, той ме записа за разбиване и в деня преди процедурата ми казаха, че трябва да платя за избор на екип, като аз екип не съм си избирала, просто отидох с искане да ми разбият камък, който ми беше направил няколко кризи и беше видим на рентгенова снимка.
Преди години съм ходила на литотрипсия в Александровска болница в София, имат хубав литотриптор и са добри доктори, но и там вземат за "избор на екип". Миналата година, след като се отказах от разбиването в Медика, ходих във Варна при д-р Панайотов, в "Сити клиник". Там апарата е хубав, като този в Александровска, д-р Панайотов се оказа много добър лекар, освен това не ми поиска нищо допълнително като заплащане. 
Ти си прецени, защото не всеки може да си позволи да ходи в други градове, но ти желая успех с разбиването!
Виж целия пост
# 569
Здравейте!
Да побутна малко темата Simple Smile
Има ли някой от Русе, който е разбивал камък? Записах си час в Медика, за уролог, д-р Котов. Но май процедурата не се поема от Здравната каса и ще ми излезе соленичко Sad Нищо, само да свършат работа!  Дайте някакви други мнения...
Екстракорпорална литотрипсия /извънтелесно разбиване на камъни/ се поема от здравна каса и не трябва нищо да доплащаш. Миналата година бях ходила в Медика с направление за разбиване на камъка, пратиха ме при Котов, той ме записа за разбиване и в деня преди процедурата ми казаха, че трябва да платя за избор на екип, като аз екип не съм си избирала, просто отидох с искане да ми разбият камък, който ми беше направил няколко кризи и беше видим на рентгенова снимка.
Преди години съм ходила на литотрипсия в Александровска болница в София, имат хубав литотриптор и са добри доктори, но и там вземат за "избор на екип". Миналата година, след като се отказах от разбиването в Медика, ходих във Варна при д-р Панайотов, в "Сити клиник". Там апарата е хубав, като този в Александровска, д-р Панайотов се оказа много добър лекар, освен това не ми поиска нищо допълнително като заплащане. 
Ти си прецени, защото не всеки може да си позволи да ходи в други градове, но ти желая успех с разбиването!
Много благодаря за споделената информация! Ще ми бъде полезна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия