Ястия, приготвени в плик /рецепти, тънкости и снимки, разбира се/

  • 158 803
  • 318
# 315
Час и половина - два.  newsm78
Виж целия пост
# 316
Супер тема!
И аз съм фен на готвенето в плик.
Днес направих съвсем обикновена и доизмислена рецепта ,в която добавих и от мен и се получи вълшебно ,та ще я сподля.
Пилешки пържолки,които накиснах в следната марината:лимонов сок+1-2 супени лъжици Балсамико,2 скилидки чесън пресовани,розмарин,червен пипер,джинджифил на прах,горчица и половин кофичка кисело мляко.Хубаво намазах пържолките в дълбока купа и покрити с фолио ги оставих така към 40 мин.След това ги мушнах в плика със маринатата/сос/ и малко водичка.Надупчих го на няколко места и пекох към 40 мин някъде.
Направо си е изтезание за обонянието  Laughingзащото миришеше много хубаво и в къщи нямаха търпение.
Виж целия пост
# 317
Да взема да я посъбудя малко тази тема Simple Smile

Някой нещо скоро да е пекъл в плик?
Още коментари за дробчетата ако има ще ми е много полезно.
Виж целия пост
# 318
Агнешко, картофки и морковчета  Grinning Без подправки само с 1 лъжичка олио и 3-4 лъжички вода, месото посолено  cook
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия