мноооого бледа тестова черта

  • 115 838
  • 931
# 135
И аз съм на мнение, че втората черта, колкото и бледа, е признак на бебенце, а как ще се развият нещата след това е божа работа.
При мен лично много, ама много бледа черта, теста дори и не го повторих, защото бях след спонтанен аборт не се смеех да се радвам на нищо, последва безпроблемна бременност и невероятен резултат накрая.
Пожелавам го на всички  Hug
Виж целия пост
# 136
Аз също избързах с теста и си направих два , а по принцип трябва да ми дойде утре! И двата теста показаха втора бледа, но пък ясно виждаща се втора четричка! Не смея още да се радвам, но много, много се надявам това да означава  preggo Ако се потвърди и в неделя този положителен резултат - по-щастлив човек от мен няма да има!!!
пожелавам успех на всички ни!  Hug
Виж целия пост
# 137
bialkova   прекрасен подарък за 14-ти февруари , успех  Peace
Виж целия пост
# 138
bialkova , Тихичко честито !   bouquet Страхотен подарък за деня на влюбените Heart Eyes
Успех и стискам палчета всичко да е наред от тук на татък  Praynig Hug
Виж целия пост
# 139
bialkova тихичко честито и от мен.Страхотен подарък за предстоящия празник.
Виж целия пост
# 140
 Heart Eyes момичета, направо ме разплакахте!
много, много ви благодаря, дано да получим този подарък за 14-ти !!!
 newsm17 дано, дано, дано........
благодаря ви за подкрепата! и целувки на всички
Виж целия пост
# 141
Bialkova-  Simple Smile миличка,дано да е това което искаш.Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Трябва а ми дойде утре! Това означава, че все още нямам закъснение, но ми се случи току що нещо, което до сега не е ставало- стана ми ужасно лошо, повдигаше ми се, но не съм повръщала, сега почти ми отшумя, но все още ми е малко гадно.... ???
Дано да бременеем заедно! Би било чудесно и за двете ни! Wink
Виж целия пост
# 143
Трябва а ми дойде утре! Това означава, че все още нямам закъснение, но ми се случи току що нещо, което до сега не е ставало- стана ми ужасно лошо, повдигаше ми се, но не съм повръщала, сега почти ми отшумя, но все още ми е малко гадно.... ???
Дано да бременеем заедно! Би било чудесно и за двете ни! Wink
промених си поста,защото забелязах после,че си писала че нямаш закъснение. дано лошото,което ти е станало сега да е за хубаво  Heart Eyes
само че недей се вглежда толкова,от самовнушение какво ли не може да ни стане,не търси симптоми, аз например нямах никакви/преди МЦ,който така и не дойде/ или може и да съм имала,но с течение на времето се научих да не обръщам внимание и да не се заслушвам в себе си си постоянно след ОВУ...и стана...когато най-малко очаквах...когато имаме само 4 сърчица и когато мислех че нямам ОВУ този месец Laughing успех Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 144
аз в момента съм в период на чакане, опитвам се да не мисля  за бебето, да не мисля за болезнените си гърди  и останалите симптоми, просто си чакам да дойде неделя, за да си направя нов тест!
Ти кога разбра , че ще се мамиш?
Виж целия пост
# 145
аз в момента съм в период на чакане, опитвам се да не мисля  за бебето, да не мисля за болезнените си гърди  и останалите симптоми, просто си чакам да дойде неделя, за да си направя нов тест!
Ти кога разбра , че ще се мамиш?
сега,този вторник да 10.февруари беше първия +тест след закъснение 3 дни и вече имам успешно такова вече 7 дни  Grinning
Виж целия пост
# 146
Браво, браво!!!
Мила, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 147
Браво, браво!!!
Мила, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!!!  bouquet
Дано Praynig хайде и ти така Praynig
Виж целия пост
# 148
Oх, не издържах и преди малко си купих тест с идеята да си го направя утре сутринта, но.... си го направих сега! Резултата е - втора чертичка, но мааалко по-бледа от първата, но все пак много по-ясно изразена от предните ми 2 теста!!!!!  Joy  Joy  Joy
Толкова съм щастлива, но ме е страх да се радвам!!!! Ще полудея направо, нямам търпение да НЕ ми дойде утре и вдругиден, и по-вдруги ден....... newsm47
Моля ви стискайте палци всичко да е наред!!!!
Виж целия пост
# 149
Oх, не издържах и преди малко си купих тест с идеята да си го направя утре сутринта, но.... си го направих сега! Резултата е - втора чертичка, но мааалко по-бледа от първата, но все пак много по-ясно изразена от предните ми 2 теста!!!!!  Joy  Joy  Joy
Толкова съм щастлива, но ме е страх да се радвам!!!! Ще полудея направо, нямам търпение да НЕ ми дойде утре и вдругиден, и по-вдруги ден....... newsm47
Моля ви стискайте палци всичко да е наред!!!!
Стискам палци, Нетърпеливке  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия