.
.
Д-р Димитър Марков ми направи секциото преди месец и 20 дни. Аз го избрах. Но нормални раждания на практика не води. Тъй като аз бях така да се каже на границата между естествено раждане и секцио, но много държах да съм при него, затова везните наклониха към секциото. Той самият ми каза, че нормални води много, много рядко. ПРосто защото те не са планирани, а той работи в МД само до обяд. Следобед е в центъра си поне до 8 ч. вечерта и просто няма как да зареже пациентите си, които са чакали за час месеци наред, за да иде да изражда. Докато си чаках деня за секциото брах много страхове да не би да тръгне нормално раждане, защото предполагам, че той нямаше да ме поеме. По принцип той работи с Дяволов, който води и нормалните.
Д-р Димитър Марков ми направи секциото преди месец и 20 дни. Аз го избрах. Но нормални раждания на практика не води. Тъй като аз бях така да се каже на границата между естествено раждане и секцио, но много държах да съм при него, затова везните наклониха към секциото. Той самият ми каза, че нормални води много, много рядко. ПРосто защото те не са планирани, а той работи в МД само до обяд. Следобед е в центъра си поне до 8 ч. вечерта и просто няма как да зареже пациентите си, които са чакали за час месеци наред, за да иде да изражда. Докато си чаках деня за секциото брах много страхове да не би да тръгне нормално раждане, защото предполагам, че той нямаше да ме поеме. По принцип той работи с Дяволов, който води и нормалните.
. Препоръчани теми