Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 375 959
  • 1 866
# 405
Аз я мия само с хладка вода и се измива идеално.
Ползваш ли, четката, която е за сокоизстисквачката? Върши идеална работа  Peace
Виж целия пост
# 406
Аз я мия само с хладка вода и се измива идеално.
Ползваш ли, четката, която е за сокоизстисквачката? Върши идеална работа  Peace

Ползвам, но според моите виждания все пак е трудоемко миенето на тази част от робота... Ще споделя и други впечатления, само да го разуча..
Виж целия пост
# 407
Аз съм много доволна!!! Ренди  моркови ,ползвам го за краставички чушки лук та дори ми меля перфектно орехите и черния шоколад.Уреда е компактен и се почисва лесно Перфектен е!!!!
Виж целия пост
# 408
  bouquet Благодаря на дамите за съвета кой робот да избера.Вчера ходих до Техномаркет и се обзаведох с Филипс 7774 хареса ми и още вечерта го тествахме с един ягодов шейк по-рецепта от книжката му.Стана идеален само дето бях сложила по-малко захар и се наложи да добавям  Wink .Имате ли рецепти за други шейкове?
Виж целия пост
# 409
Здравейте, имам кухненски робот Kenwood FP 270 ,http://www.technopolis.bg/b2c/details/821906/P11130409/Kuhnenski-robot-KENWOOD-FP-270 
едно питане към имащите такъв
Купих го преди 4 месеца , новичък е, ползвам го редовно, като го пускам обаче ми мерише като на леко прегряло . Спазвам препоръките за употреба, ,първите му ползвания реших че е защото е още нов. Не го пренатоварвам, бъркам или режа всичко за кратко, както е по инструкциийте, наи-тежкото тесто което съм месила е за мъфини и вчера докато го направя (няколко бързи пускания ) и пак замириса. Чудя се дали е нормално от силните обороти, е миризмата не е като на прегрял до изгаряне уред, но все пак ме е страх да не се развали и да не го приемат в сервиз после. Не ми се занимава със сервизи, но се чудя. Нормално ли е при такива обороти нов уред да се усеща такава лека миризма, от пластмасата ли е от мотора ли????
Виж целия пост
# 410
Нашият е Филипс 7775 и съм изключително доволна от всичките му функции и приставки. Вече повече от 2 годони ми служи безотказно.
Виж целия пост
# 411
Здравейте, имам кухненски робот Kenwood FP 270 ,http://www.technopolis.bg/b2c/details/821906/P11130409/Kuhnenski-robot-KENWOOD-FP-270 
едно питане към имащите такъв
Купих го преди 4 месеца , новичък е, ползвам го редовно, като го пускам обаче ми мерише като на леко прегряло . Спазвам препоръките за употреба, ,първите му ползвания реших че е защото е още нов. Не го пренатоварвам, бъркам или режа всичко за кратко, както е по инструкциийте, наи-тежкото тесто което съм месила е за мъфини и вчера докато го направя (няколко бързи пускания ) и пак замириса. Чудя се дали е нормално от силните обороти, е миризмата не е като на прегрял до изгаряне уред, но все пак ме е страх да не се развали и да не го приемат в сервиз после. Не ми се занимава със сервизи, но се чудя. Нормално ли е при такива обороти нов уред да се усеща такава лека миризма, от пластмасата ли е от мотора ли????


Ние имаме същия и нашия мирише по същия начин. След празниците ще кажа мъжът ми да иде до сервиза да попита.
Виж целия пост
# 412
Здравейте, имам кухненски робот Kenwood FP 270 ,http://www.technopolis.bg/b2c/details/821906/P11130409/Kuhnenski-robot-KENWOOD-FP-270 
едно питане към имащите такъв
Купих го преди 4 месеца , новичък е, ползвам го редовно, като го пускам обаче ми мерише като на леко прегряло . Спазвам препоръките за употреба, ,първите му ползвания реших че е защото е още нов. Не го пренатоварвам, бъркам или режа всичко за кратко, както е по инструкциийте, наи-тежкото тесто което съм месила е за мъфини и вчера докато го направя (няколко бързи пускания ) и пак замириса. Чудя се дали е нормално от силните обороти, е миризмата не е като на прегрял до изгаряне уред, но все пак ме е страх да не се развали и да не го приемат в сервиз после. Не ми се занимава със сервизи, но се чудя. Нормално ли е при такива обороти нов уред да се усеща такава лека миризма, от пластмасата ли е от мотора ли????


Ние имаме същия и нашия мирише по същия начин. След празниците ще кажа мъжът ми да иде до сервиза да попита.
Вчера вечерта дойде една позната, която има същия, но го ползва за сега само за сокове (почти не готви) и аз не съм се допитвала до нея. Взех тъкмо да рендосвам тиква и да помирише и тя, и каза същото за нейния. Та се поуспокоих (събрахме мнения за 3 бр роботи  Laughing ), явно са си така независимо дали ги натоварваш или не, поне съм спокойна , че ще мога да си го ползвам за мелене на зимнини.
Но все пак ако мъжа ти ходи до сервиз сподели какво са му казали
Виж целия пост
# 413
Моят робот е филипс и също понамирисва, но допускам защото е нов..
Виж целия пост
# 414
И моя Бош мирише на прегряло  Simple Smile ползвам го вече 4 месеца. Да се успокоим всички дружно  Laughing
Виж целия пост
# 415
при мен също намирисва, но от време на време - забелязала съм, че се случва при по-голямо натоварване на мотора (много големи обороти ИЛИ над 10-15 минути непрекъсната работа ИЛИ продължителна работа с тежки смеси/продукти), най-вероятно мирише от някаква смазка заради по-голямото триене; не знам принципа на охлаждане на мотора, но от едната страна на модела, който имам (кенуд 925), излиза силна струя въздух
Виж целия пост
# 416
Здравейте!
От много време искам да си купя робот и ето че най-накрая се наканих и след дълго разглеждане и съпоставяне на модели се спрях на GORENJE SB-1000 B http://www.technomarket.bg/products/09072859/gorenje-sb-1000-b . Като характеристики той притежава всичко което искам от един робот и като цена ме удовлетворява, но не мога да намеря нито едно мнение от потребители за него, т.е. добре ли се справя в действие. Моля ви скъпи дами, споделете впечатленията си за този робот, ако разбира се имате такива! Предварително ви благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 417
Нашият е Филипс 7775 и съм изключително доволна от всичките му функции и приставки. Вече повече от 2 годони ми служи безотказно.
Точно този модел съм харесала да поръчам от Амазон, излиза 300лв.
Та ме интересува  сокоизстисквачката за плодове и зеленчуци. Прави ли бистър сок и дали сте опитвали да правите сок от грозде?
Виж целия пост
# 418
Моя го купих от френския амазон. Доста евтино излизаше.
Сокоизстисквачката прави сок и от магданоз  Crazy (виж с грозде не съм опитвала)
Моркови, ябълки, круши, манго- всичко става на сок  Peace
Виж целия пост
# 419
Моя го купих от френския амазон. Доста евтино излизаше.
Сокоизстисквачката прави сок и от магданоз  Crazy (виж с грозде не съм опитвала)
Моркови, ябълки, круши, манго- всичко става на сок  Peace
Мерси за отговора! Hug
 А сокът излиза ли от машината бистър или е с утайка?
Имах една стара машинка и сокът от ябълка имаше два пръста утайка и децата отказваха да го пият.

ПП И сега е най-изгодно от френския Амазон. Излиза 300лв с безплатна доставка до френски адрес и после превозвач.  Гледах в Техномаркет, че е 450лв в момента. Изгодно е и ще поръчам от Амазон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия