Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 51 275
  • 424
# 315
Добро утро Страхотни  Mr. Green



Добре дошли на новите момичета   bouquet  bouquet  bouquet

Аз не внимавам тия дни,но не съм качила хич...днес се качих ей така на кантара и съм по 75....много се радвам и продължавам....така че не съм Страхотна,но нещо подобно....тараторен ден днес  bowuu

Дирони, това за въглехидратите го чух по нова година,т.е. след нея и гледам да го спазвам....даже една бременна моделка каза,че диетолога препоръчва след 14 часа да не се приемат въглехидрати,за да могат да се изразходват до лягане.

Няма да се облизвам пак,че  Blush Blush Blush ,но коремните мускули на тоз господин ммммм

Мен много ме стимулира корема,може би защото никога не съм имала такъв ли?не знам защо?След карнавала си връщам пак корема с поличката  Joy Joy Joy

Весел уикенд;)

ПП Аз чисто кафе не обичам и го прескчам,та в морето;)

Виж целия пост
# 316
Здравей те и от мен, Страхотни момичета Hug
Ali&Meli, защо точно с тази диета реше да почнеш триците, изчакай си двете седмици и тогава Simple SmileАз понякога слагам ленено семе в киселото мляко, също е много полезно и има по-малко въглехидрати май, не съм сигурна, но все си мисля, че е най-добре да правим диетата в чистия и вид Peace
Днес белтъчен ден, ще хапвам риба и зелена салата на обяд и на вечеря, плода за деня е портокал.Момичета, много ми е трудно да ям в 8ч.Сигурно е въпрос на навик, който се изгражда постепенно, но така ми се получава, че хапвам направо втората закуска или вчера например хапнах половин грейпфрут в 8ч. и половин кофичка мляко в 10ч.Дано това неточно спазване на часовете и схемата въобще не е за сметка на успеха на диетата при мен PraynigВчера играх в къщи 35мин.аеробика,  толкова за начало, че съм излязла от всякакви форми  Sadднес ще тренирам пак, но повече, защото ще ходя в залата WinkЩе се тегля след няколко дни ако удържа да не се метна на кантара, защото ме е страх да не се откажа съвсем в началото Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Здравейте, Страхотни момичета   bouquet
от понеделник почнах отново първия етап на диетата. По цял ден съм режимна и вечер уморена и изнервена, все нещо прегрешавам  Embarassed  Blush Така че 4 дни ни нагоре, ни надолу. Въпреки това няма да прекъсвам, а продължавам по план, че ако спра , кой знае кога пак ще се наканя  Laughing Тъпа и упорита  Mr. Green днес на ябълки и кисело мляко  newsm53
За триците и аз смятам, че не са подходящи в страхотната диета, те са си чисти въглехидрати. При дюкан ги приемат, защото чистата белтъчна храна не им доставя достатъчно фибри и се стига до проблеми с храносмилането. При нас мисля, че няма нужда, все пак плодовете и зеленчуците са въглехидрати и фибри предимно  yes
Хубав и кратък петъчен ден  smile3525
Виж целия пост
# 318
Добро утро и от мен!

Благоадаря за инфото за триците.Аз не съм на никоя диета в момента,а просто се опитвам да си запазя килограмите.
Най-важното е,че ям по-малко и тестото,ох любимото ми тесто съм го изключила.
Може през март да направя първия етап на страхотната диета.

Хубав снежен ден Ви желая с много малко прегрешения! Hug
Виж целия пост
# 319
Добър ден  Heart Eyes
Много хубава информация сте поднесли  Hug
Още съм болна и не ми се яде нищоооо  Tired
 smile3558
Виж целия пост
# 320
Здравейте,Страхотни  Grinning
Приключих с житната диета,издържах 3 дни само,но свалих 2 кг.
От днес си продължавам първият етап на страхотната диета,а мисля пак да направя 3-4 дни на жито след пълнолуние към края на март,защото вече луната нараства и не се прави сега.
Хубав ден и много минуси   bouquet
Виж целия пост
# 321
erota, и аз ще правя другия месец жито, след две седмици почват постите и е подходящо време за пречистващи режими, ще се радвам да сме заедно тогава Hug
Направих си страхотна риба с домати за обяд, ще имам и за вечеря.  chefСлагате ли по малко зехтин на салатата и лука брои ли се за втори зеленчук, или може да мине за подправка(аз вече сложих малко праз в доматите, пък сега питам Laughing)
Виж целия пост
# 322
Здравейте, Страхотни момичета!


[.......Слагате ли по малко зехтин на салатата и лука брои ли се за втори зеленчук, или може да мине за подправка(аз вече сложих малко праз в доматите, пък сега питам Laughing)

Винаги съм слагала мъъъничко зехтин и лук. Wink Peace Научих се да използвам и много подправки, покрай диетите. Laughing Ограничавам солта, обаче.

Момичета, моят кантар отказва да мръдне надолу.  ooooh!  Някой ми прави саботаж Joy
Шегувам се, но наистина не знам защо не мърдам. Вчера бях пак на спорт. Да кажем, че е от мускулна маса - не е , защото не бях ходила доста време и се поотпуснах...
Пфу , но нищо аз съм телеЦ и съм инат, и продължавам.... bowuu


dironi , бързо оздравявай! Hug

erota , браво ! Два кг са  многооо добре и то за 3 дни!

На всички много  Hug
Виж целия пост
# 323
Jedira,няма проблем  Hug Доста бързо се свалят с житната,но се изкуших рано  Embarassed
Забравих да се похваля от 31.01. започнах страхотната и после 3 дни житна и резултата досега е общо -4 кг ,-6 см от талията,-5 см от ханша и -3 см от бедрото.
Виж целия пост
# 324
Страхотни много бързо се изпокрихте петъчно....то при вас е доста леденко,та хич не ви завиждам  Crazy

ЕРОТА, БРАВОООО   bouquet   bouquet  bouquet

А житната дали не може да се направи като при Дюкян....3-4дни,аз абсурд  да издържа повече,.....на таратор може 3-5дни,но на жито  #Crazy
Виж целия пост
# 325
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Днес не съм много режимна Crazy, но от утре съм си пак в стройните Страхотни редици  Peace


Кала, Hug аз правя по 2-3 дни на жито - просто за повече ми е много еднообразно, но иначе не ми е гладно Peace

Жени, Hug може би заедно да направиме няколко житни дни, а ако и Кала се включи, ще е още по-хубаво  Hug

erota Hug Страхотен резултат    smile3501

СтаМ, Hug браво за спорта , а на кантара не му обръщай внимание Peace

Дабъл, Дирони, Али, Боби, Tincheto 78, lamarinka  Hug Hug Hug

Много  Hug Hug Hug и страхотна вечер на всички!
Виж целия пост
# 326
1 ден бях на жито и не успях повече  Sick не зная как да си го обясня, но и аз на таратор мога, но житото не ми понесе  Tired
Тази вечер съгреших /въглехидрати+белтъчини/  oops няма да се оправдавам с настинката.  newsm25
Виж целия пост
# 327
Ооо, Дирони, аз като съм болна съм кат ламя  Mr. Green ,така че извинение си е кво  Whistling


Лиде, на линия съм за житуване,но не повече от 3 дни ако издържа  Whistling
Виж целия пост
# 328

Лиде, на линия съм за житуване,но не повече от 3 дни ако издържа  Whistling

И аз за толкова - остава да се разбереме кога и сме на линия  Hug
Виж целия пост
# 329
Лиде,   а не мога ли да го ям солено,тук го правят солено....т.е. нарязват едно доматче,краставица,лук, зеленко нещо  и готово  newsm78 може пък така да си го видоизменя  Peace ама чакайте малко да се позатопли,че в тоя студ...

Дирони, и аз прегреших ей сега...викам си Диронито да не е само и гузно  Laughing ,а да ти подшушна Лидето каква тактика извади за прегрешенията....ако си затваряш очите,докато го ядеш не били прегрешения  Joy Joy Joy

колко съм солидарна,а  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия