Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 51 274
  • 424
# 330
 Joy Joy Joy
Бях забравила тази тактика  Joy
Ще изчакаме да се позатопли - тъкмо и Жедира да започне, за да се подкрепяме  Grinning
А иначе в чист вид житната диета е само жито, ябълки, орехи и мед  Peace

Ама с теб нали сме си по видоизмененията  Laughing
всъщност в чист вид основната цел на диетата е прочистване на организма, а така както ти си я мислиш може би за отслабване ще става  newsm78
Виж целия пост
# 331
Събрахме се няколко житарки за следващото пълнолуние  Laughing
Аз мисля всеки месец да си я правя по 3-4 дни.
Лека вечер   bouquet
Виж целия пост
# 332
Добро утро, Страхотни момичета! Hug





Днес не съм се мерила, по обясними нережимни вчера причини, а и нали си обещах да се въздържа няколко дни от мерене  Wink

Днес ще съм на млечно-плодов ден - плода мисля да е грейпфрут  Peace



Страхотен ден на всички и много минусови резултати! newsm10
Виж целия пост
# 333
Добро утро  Hug
64-65 кг - това е при мен. Радвам се, че задържам кг-те, които свалих януари. Сега на пролет, ако сваля още 4-5 иииии  coolcool
Аааа без затваряне на очи, по-добре затваряне вратата на хладилника  Sick
За житуването - следващото пълнолуние е сряда, 11 Март 2009 - 04:38 - пълнолуние. Ако ще житувате кажете кога започвате, може да се пробвам за 1-2 дни.
Днес мисля да съм на белтъчен ден и то зелена салата със сирене. Плодът ще е портокал.
Виж целия пост
# 334
Здравейте,момичета!Аз искам да отслабна с 4кг,кой режим на хранене ще ми препоръчате?Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 335
Ето меееееееееее!
Тук съм - но режимна ще бъда от утре...
виждам, че доста сте изпосталяли докато ме нямаше...ах много лошо, но не се притесняайте мили мои от утре ще ви готви кака Mr. Green
За килограми няма да говорим :0, поне не днес
Виж целия пост
# 336
Здравейте, Страхотни! Hug

Днес съм на портокал+ чай.
Дробчета + краставица.
Спорт.

Къде стееееее?

Ето кафенце, чайче ....

 

Здравейте,момичета!Аз искам да отслабна с 4кг,кой режим на хранене ще ми препоръчате?Благодаря Ви!

1-я вариант - с киселото мляко.  Peace За 7 дни - минус 4 кг. Но се прави 14 дни .Тъкмо ще задържиш постигнатото .След това обаче, пак трябва да се внимава, за да свикне организма на тези свалените кг. Доц.Байкова казва, че щом се задържи 3 месеца постигнатото/желаното тегло, после няма опасност от бързо качване.

Хууубав ден , милички!  bouquet
Виж целия пост
# 337
Тук съм,но се разболявам и съм леко като ламя  Rolling Eyes удържам засега,а и постоянно гледам да си обувам тесните дънки,за да се саморегулирам уж  Rolling Eyes

Ирина, диета 1 е твоят вариант  Peace

Наоколо съм  Crazy

Виж целия пост
# 338
Здравейте, милички,  Simple SmileДнес млечен ден с кисело мляко и киви, слагам и малко степче ягода и става страхотно Crazy
Имам движение на линийката надолу, въпреки че снощи си наруших сериозно режима.Днес млечен ден, слагам закуска, и обяд....

Спортувам и аз, миналата седмица направих 4тренировки, сега се надявам да съм и режимна без прегрешения и няма как да не стане.Има точно две седмици до постите, всъщност почват неделята, която идва, но първата седмица се разрешават млечни продукти и риба, така че ще направя точно две седмици първата диета, досега двата свалени кг са ми пак с нея, но с прегрешения, така че ще направя две седмици без никакви издънки PraynigМного се радвам, че има и други желаещи за житната другия месец, тъкмо ще си правим компания Hug Hug
За житуването - следващото пълнолуние е сряда, 11 Март 2009 - 04:38 - пълнолуние. Ако ще житувате кажете кога започвате, може да се пробвам за 1-2 дни.

Аз си мисля да започна в сряда Thinking
Кала, и аз като съм болна ми идва апетит за глупости, понеже не ми се яде нищо от полезните храни налитам на тестено и сладко EmbarassedЩо не мога като нормалните хора да загубя всякакво желание за храна Confused
double hot, чакаме си протеините Laughing
Успех на всички страхотни момичета и чудесна седмица изпълнена само с хубави емоции Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 339
момичета и аз се включвам във вашата тема с въпросче.Дъщеря ми която е на 16г прави тази диета първата  и е минус 4кг.за 14дни сега ще продължи с втората и после и третата.Нея я притесни факта че е свалила малко кила вие какво мислите?
Виж целия пост
# 340
svetla bogeva , по -добре по малко и бавно. Peace
Тя колко кг е и колко има за сваляне? Защото и това е от значение. Едно е да си 80 кг , с цел 60 - сваляш по-бързо, друго е да си 60 , с цел 55 ....доста по-бавно е. Колкото и да са , ще стане!
Но нека не се отказва, защото наистина има баланс в храненето от този тип. Приема всички необходими за здравето продукти. Peace
Виж целия пост
# 341
Здравейте  Hug
Настинката отминава и днес след МЦ кантара показа 63 кг! Много съм радостна, но не вярвам, че ще запазя това едно кг, предполагам е временно. Иначе от днес съм на 1 фаза.
Kaлa, и аз много ям когато съм болна, но този път се заинатих и въпреки, че хапнах кексче доста погладувах. Иначе имаш страхотен стимул с дънките. Оправи ми настроението  Joy
jedira, на пълнолунието ще житуваш, а не лунуваш, така ли да разбирам?  newsm78
svetla bogeva, колко кг е дъщеря ти? А колко са и +-вете?
Виж целия пост
# 342
Здравейте, Страхотници HugСлагам по кафенце Simple Smile

Днес отчитам пак някакви грамчета надолу, но няма да мърдам линийка, защото са много малко, а са малко, защото съм пмс Rolling EyesЩе се опитам да не се меря няколко дни Simple SmileВчера изкарах първия от доста време напълно режиман ден, дори на аеробика бях newsm44Обаче се събудих посред нощ, защото стомаха ми куркаше LaughingМного се радвам на усещането за празен стомах, бях го забравила, много е приятно да ти е лекичко Crazy
jedira, на пълнолунието ще житуваш, а не лунуваш, така ли да разбирам?  newsm78
Да, направо ще започна, сряда е хубав ден за започване на житуване HugАко искаш ето малко инфо за дните от седмицата когато е хубаво да се започва Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Здравейте, прекрасни! Hug

Никаква активност няма тези дни.... Rolling Eyes

Днес съм на таратор. Вчера изпълних програмата. Доволна съм. Решила съм да се меря всеки понеделник.

Тук съм. Grinning
Виж целия пост
# 344
Добро утро и от мен  Hug
Днес ми е белтъчен ден и ще меша 2 белтъка: брокули + сирене. Плодът е ябълка.
jedira, мерси за статията. Бях я преглеждала по диагонал преди  Embarassed
Успешен ден на всички  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия