Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява диетата "Great Diet"?
Какви са основните принципи на диетата Great Diet, диета с жито и здравословна диета?
Какви са различните варианти на диетата "Great Diet"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява диетата "Great Diet"?
Диетата "Great Diet" е оптимален план за здравословно хранене, предназначен да научи хората как да се хранят, без да гладуват, и същевременно да отслабнат. Състои се от три нива, като първото е въвеждащо. В него се препоръчва консумацията на определени храни в определени часове, избягването на банани и спазването на определено количество вода за деня.
-
Какви са основните принципи на диетата Great Diet, диета с жито и здравословна диета?
Основните принципи на диетата "Great Diet" включват консумацията на определени храни в определени часове, избягването на банани, поддържането на определено количество вода за деня и разделянето им в три нива, като първото е отключващо. Диетата с пшеница включва консумацията на пшеница, ябълки, орехи и мед; използва се за прочистване на тялото и се изпълнява за определен период от време. Здравословната диета се основава на консумацията на определени видове храни в различни дни, като ограничава приема на въглехидрати; тя включва различни фази, като протеинова, плодова, зеленчукова и др.
-
Какви са различните варианти на диетата "Great Diet"?
-
Какви са основните принципи на диети 'Диета No1', 'Диета No2' и 'Диета No3'?
-
Какви са препоръките за хранене по време на млечен ден?
. Тя прави в момента безвъглехидратната диета , но аз без мляко и плодове не мога, затова като видях вашата страхотна диета много ми хареса. От днес съм на нея и разчитам да ме подкрепите
. Висока съм 1.73 и мисля поне 10 кг да се свалят като за начало. Ако издържа за повече - още по-добре. Аз направих една основна грешка - на кантар не съм се качвала от месеци и днес направо щях да получа удар като го направих. То не че не си личеше по дрехите, които ми ставаха все по-малки и по-малки... но увлечена в служебни ангажименти не обръщах внимание на това. И сега.... Днес да си призная малко прегреших- току що хапнах малко слънчоглед....Дано да не се отрази на бъдещите минуси






и от утре стриктно по диета No 2 








