1 клас ще мина аз, не е труден той за нас

  • 17 263
  • 314
# 135
Мънки, бързо оправяне на прехапаното езиче,  иначе са опасни могат с дреболия до инфаркт да те докарат.
Бианка, честно аз не зная как бих реагирала  Confused От кога Ани "си купува купон". Леле, уникални са и просто не ми се мисли как....
Нашата девойка в последно време все по-често споделя : Ех, как искам да ходя на градина ..... а аз все повече се чувствам виновна, че май избързах с първия клас..... Confused
Виж целия пост
# 136
Янич,само вчера и онзи ден е решила да мине метър.
Предишни дни също се е случвало да не си купи купон, но поне е питала госпожата от занималнята дали вместо него може да си купи сандвич и мляко. Госпожата я знае колко е злояда и я наблюдава какво яде, какво пие, какво влачи от книжарницата вместо закуска.
 Поговорихме си хубаво снощи, да видим дали ще има ефект.

От 04.05. са на зелено училище.Маршрута им е Габрово-Етър-Боженци - Трявна - Узана. За 5 дни.
Виж целия пост
# 137
Има ли някой на който детето му учи в 143-то?
Виж целия пост
# 138
Аз нещо пак съм ви изпуснала ,но ме тръшна грипа и не бях много в час.
Сега всичко е ок.

*Мънки* ,
и на моята приятелка детенце си прехапа езика,бая дупка си беше.
Но докторите така си го оставиха и горе-долу за седмица и се пооправи,
започна да си се храни и после зарасна.
Боли ги миличките,ама..
Желая ви светкавично оправяне. Hug

Виж целия пост
# 139
Има ли някой на който детето му учи в 143-то?
Имааааааа на ИМЕЛДА МАРКОС  детенце е там  и едно дете от нащата детска също.Добро е но ми казаха че искат 3 хилядиЕВРО освен ако нямаш евреиска кръв Tired
 има и изпит там

 НИЕ НА 15.02 сме на изпит по карате newsm78



БИАНКО ще пускаш ли малката  да ходи на зелено  колко ви искат.Ние също имаме зелено но е април за 1 седмица мисля в около БАНСКО ще е 200лв newsm78много се чудя обаче не смея
Виж целия пост
# 140
Ей.. Орхидейче,
жената пита за 143-то,а ти говориш за 134-то.То е еврейското,с еврото..
Виж целия пост
# 141
Ne, на Имелда детето е в 134-то, не в 143-то. Laughing
В първия пост мернах, че има две дечица в 143-то.

Оридея, ще я пусна. 215лв с всички входни такси на посещаваните обекти.
Виж целия пост
# 142
Бианка и аз това се чудех дали ще я пуснеш Ани.И ние имаме през април в Трявна,но се чудя и аз не смея незнам  newsm78
Виж целия пост
# 143
Като ме видите да бродя нощем из форума, да знаете че Ани е тръгнала на Зеленото училище. Crazy
 Смея, не смея, ще я пусна.Имам доста притеснения, основно свързани с безумното ни движение по пътищата. Ама подозирам, че и на 50 години да стане Ани, все ще я мисля. Grinning
Виж целия пост
# 144
Като ме видите да бродя нощем из форума, да знаете че Ани е тръгнала на Зеленото училище. Crazy
 Смея, не смея, ще я пусна.Имам доста притеснения, основно свързани с безумното ни движение по пътищата. Ама подозирам, че и на 50 години да стане Ани, все ще я мисля. Grinning

 Спокойноооо.
 Пускала съм ги на лагер от градината,ако има зелено училище и тм ще я пусна.
 За децата е хубаво преживяване,после със седмици разказват. Peace
Виж целия пост
# 145
Мънки,да се оправя детето бързо.
Бианка опасни са, толкова са добри в употребата на някой думи и знаят точно къде.

Нашите също бяха на ски, но ме достраша.Малки са, да изникне ситуация не могат да са адекватни, както и да е.

Ей, с туй ръмжене незнам какво да го правя.Като не му харесва ръмжи.Все повтаря ,че много домашни им дават и няма време за др. И с тая втора смянадокато го взема и то станало време за лягане.Пишат почти по 2листа по български при вас как е?
Виж целия пост
# 146
Орхидейке, мно`о ме разсмя с тия евра.

Кирил вече е картотекиран като състезател на "Левски", беше  и на медицински прегледи. Ще ми се пукне смешникът с тоя наш спортист, който ходи с две-три книги в раницата, за да си чете в междучасието.
Вчера се запознахме с новата възпитателка в занималнята. Похвали го, бил "много сладък", въй!

Виж целия пост
# 147
здравейте,
Габи днес си остана в къщи
не говори,вчера не яде ,не пи нищо

днес определено е по-добре
предписаха ни някакво мазило ,,-солкосерил,да мажем езика и доста добре действа


утре ще си ходи на училище
По повод писането---и в училището на Габи пишат много
големи диктовки правят ,,и много се изисква от тях
Виж целия пост
# 148
Мънки, прочетох за езичето. Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 149
bellaa, много неприятно, че са минали втора смяна. Нашите са си първа, само програмата я попромениха. Мънички са още за втора смяна.

Нищо не съм чула за зелено у-ще при нас  Thinking От градината не са организирали лагери, та не знам.....

Вчера са имали самостоятелна работа по БЕЛ, отделно и диктовка в тетрадката. Има отлично и по двете. Да се неначуди човек. Явно г-жата е оценявала правилното писане, а не красивото  Mr. Green . Така и предпочитам, де. Не ми е толкова важно да пише красиво(нито аз, нито баща й пишем красиво), по-важно е да е правилно.

Мънки, то че ще мине, ще мине, но като знам как боли прехапано...... Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия