1 клас ще мина аз, не е труден той за нас

  • 17 263
  • 314
# 150
Благодаря на всички Hug Hug Hug Hug

освен езика ,
,има и подути лимфни възли и кашля,,абе въобще ooooh! ooooh! ooooh!

Имелда,браво на Кирил Hug Hug Hug



за зеленото училище---
Бианка--не е лоша офертата,,а и този маршрут е интересен,има какво да се види.
Нашите евентуално ще ходят в с Баня,но към месец май
ще имат зелено училище с уроци --ще им разказват за народните обичай,носии,грънчарство-....ей такива неща
Виж целия пост
# 151
Ей, с туй ръмжене незнам какво да го правя.Като не му харесва ръмжи.Все повтаря ,че много домашни им дават и няма време за др. И с тая втора смянадокато го взема и то станало време за лягане.Пишат почти по 2листа по български при вас как е?

За домашно по БЕЛ имат не повече от една страничка. По математика пак така. 2 листа, това са 4-тири страници, много ми се вижда. В училище днес трябва да разказват по Роден край за някой град по избор. Ние си избрахме Плевен и вчера с баща си цяла вечер четоха, това което бях свалила от интернет. Днес му казах, да вдига ръка и да разкаже какво е научил, защото иначе 1 час учене напразно.
Виж целия пост
# 152
Я да ви разсмея малко,тук офиса се тресе от смях от няколко дни.
Те са много,ама избрано...,специално за вас бисери в аптеката...

Разговор между клиент от мъжки пол и фармацевт:
Клиент: - Извинете, бихте ли ми дали една таблетка Трибестан!
Фармацевт: - Бих могла да Ви дам една таблетка Виагра или Левитра.
Клиент: - Аз искам Трибестан, не се нуждая от продуктите, които ми предлагате. Налага ми се да пътувам със самолет, а ми става лошо.



-Аспирин?
-Колко?
-За 80 кила чушки


Внимавайте и с латинския. Истински случай:
Клиент пита аптекар къде да постави свещичките, а той му отговаря в аНУСА.След малко клиента се връща с две течящи от носа му свещички и пита какво да прави. Така, че гъзъ в случая е по-добре като термин.
Виж целия пост
# 153

Внимавайте и с латинския. Истински случай:
Клиент пита аптекар къде да постави свещичките, а той му отговаря в аНУСА.След малко клиента се връща с две течящи от носа му свещички и пита какво да прави. Така, че гъзъ в случая е по-добре като термин.
Joy
Виж целия пост
# 154
Ние леко задобряваме с краснописа. Много ми е странна: по френски пише много по-хубаво отколкото по български, а шрифта на  френския е леко готически newsm78. Забелязах  ,че когато трябва да напише текст на  бълг. се замисля, а на френски -не. Май нещо съм я сбъркала при раждането Joy.
Виж целия пост
# 155
Пропуснала съм Бианкината сага с купоните  Twisted Evil
И ние имахме същия екшън онзи ден.
И аз давам пари за стол, той си купува разни джунджурийки от книжарницата  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ама и Ани наистина си е готова адвокатка, Бианче - радвайте и се мила, човек си се ражда такъв устатник - мойте и двамата са такива  Tired Confused Mr. Green

Фантич, Орхидейка   hahaha hahaha hahaha разсмяхте ме  Joy Joy Joy

desi02 и вие сте с нашата драма, Лъчи също по английски и немски рядко обърква думи, но по Български ги пише едни - абе нови думи направо.  Flutter Crazy Mr. Green


Имелда, явно съм пропуснала аз ценно инфо - какво спортува Кирил?
Виж целия пост
# 156
Бианка - и аз подозирам Галя, че понякога лъже за купоните. Обаче няма как да я хвана.
Засега.
Иначе е изпечена мошеничка.
Виж целия пост
# 157
Аз съм фен на бианкината Ани.

Лени, спортна гимнастика. Вече една година. Още  е много далече от състезания, ама ми стана смешно като ми дадоха едни тежки за подписване, с едни тежки фрази...
Виж целия пост
# 158
Знаток, аз си познавам келемето. Залових я само защото е слабост на госпожата от занималнята и тя я наблюдава какви ги върши и ми казва.
 Им, спортната гимнастика е чудесен спорт за момче.
 Да взема да я похваля сега Ани.Преподавателят по шах е изключително впечатлен от нея. Толкова впечатлен, че ми се наложи няколко пъти да уточнявам, че става въпрос точно за моята Ани. Имала много бърза мисъл и безпогрешна логика.
 
 
Виж целия пост
# 159
Разполагайки с информация от темата, можехме да ти ги кажем тез работи преди тренера, Бианко  Joy ! К`во те учудва?
Виж целия пост
# 160
Знаток, аз си познавам келемето. Залових я само защото е слабост на госпожата от занималнята и тя я наблюдава какви ги върши и ми казва.
 Им, спортната гимнастика е чудесен спорт за момче.
 Да взема да я похваля сега Ани.Преподавателят по шах е изключително впечатлен от нея. Толкова впечатлен, че ми се наложи няколко пъти да уточнявам, че става въпрос точно за моята Ани. Имала много бърза мисъл и безпогрешна логика.
 
 

Значи или адвокат, или криминалист  Mr. Green.
Виж целия пост
# 161
Аз освен плюсовете, знам добре къде са и минусите на госпо'йцата.
Доста е разсеяна и заплесната.
Ама явно само у нас е такава. Laughing

Звъни ми сега по телефона и ми вика''мамооо, ела веднага да ме вземеш''. Защо бе, дете, нали си на шах? ''Ами  играем на криеница, а у нас няма да ме намерят.'' ooooh!
Виж целия пост
# 162
Разполагайки с информация от темата, можехме да ти ги кажем тез работи преди тренера, Бианко  Joy ! К`во те учудва?
Взе ми го от устата  Joy

Имелда - поздравления - труден спорт си е избрало момчето ти!  Peace
Виж целия пост
# 163
Спортната гимнастика е труден спорт, който обаче учи на стахотна дисциплина.
Още си спомням как ни приемаха за членове на отбора и ни връчваха международните паспорти и триката/това в Славия/. На снимките така съм се надула, че аха да хвръкна. Crazy
Виж целия пост
# 164
Дисциплина - дръжки. 4 години тренирах спортна гимнастика. Само странично колело научих  ooooh!

В нашето училище правят нещо на първия етаж. Във фоайето към стола. Според Галя е тоалетна.
Нищо не са ни казвали за зелено училище. И за състезанията още ме тресе нервата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия