Да си на Дюкан хич не е шега - сланините изчезват от нашите тела -151

  • 26 640
  • 453
# 195
Леле каква дискусия се развихрила  ....
аз си спомням бях съвсем в началото бях по прочела из форумите ... и най вече първата страница на този форум (тогава информациата на първа страница беше много по 'бедна" а и още не си бях купила книгата ) и като разглеждах продуктите в магазина видях 'лекото "сирене на хелиос ..и понеже не посмях да го купя ...за пояснение аз съм страшен любител на сиренето ...та тогава се престраших да се регистрирам във форума ...до този момент само "воайорствах" ... питах може ли това сирене ... Вещи ми заби един тиган ...аз казах "СЛУШАМ " и повече и не помислих докато бях във втора фаза за сирене ...
разказах собствения си опит ...за дамите които сега почват или са в началото на режима ... ами момичета като искате съвет от 'по опитни" ..не спорете а ги послушайте ... и сега съвсем да разбуня духовете ще си призная една моя срамна малка тайна ...аз някъде седмица или две след като почнах режима си купих книгата но така и не я прочетох ... зачетох първите десетина страници, но стигнах дотам ... достатъчно ми беше да следя форума ... иииииии така вече над 11 месеца ...и -34кг ... даже преди няколко месеца подарих моят книга на една приятелка ....
така че ако си достатъчно мотивиран ... и искаш да спазваш режима такъв какъвто е ...е достатъчно да прочетеш първа страница ...да следиш форума ... и ако някой детайл не ти е ясен тогава да питаш ...и като по опитните ти дадат съвет ... не спориш а приемаш съвета им ...
познавам и други мои приятелки които така и не си купиха книгата, а само от информацията от форума си спазват режима и го спазват доста стрикно, понякога когато за някоя храна се колебаят ми се обаждат по телефона и ме питат... и свалиха много килограми ... аз лично доста познати 'зарибих " с този режим и на всички изпращам саита на форума и другия саит с рецептите и им казвам, че ако са достатъчно мотивирани и спазват правилата такива каквито са написани в синтезиран вид на тези две места е достатъчно ... а и моите познати са много заети жени и предпочитат да прочетат синтезираната информация в саита отколкото цялата книга ...
е това е ... може да звуча "бунтарски" но смятам че искаш ли да правиш нещо ... не е задължително да прочетеш цялата изписана литература и да търсиш 'печатни грешки " в книгата за нещата които не ти отърват, а да приемеш правилата и да ги спазваш ...
Правилата са за това ...да се спазват ...а не за да провокират нашата изобретателност как да ги 'заобиколим"  защото в нашия случай, заобикаляйки "правилата на режима '... ние не лъжем Дюкан , а сами себе си ....
Виж целия пост
# 196
Добро утроо  Heart Eyes


Отчет -1,400кг Party

Слънчева седмица   bouquet
Виж целия пост
# 197
Добро утро и от мен! Hug  bouquet
Тонито  bouquet Браво!!!
Нямах време да проследя какво е изписано вчера, надявам се днес...
katyadjin bouquet svetlat  bouquet
Пожелавам ви хубав и лек ден, както и цяла седмица! Hug
Виж целия пост
# 198
Лелееееее tonito27   чак немога да повярвам колко килограма си свалила ...хем те следя ...но сега се замислих че май ти си нашия рекордьор .... невероятна си  smile3501 newsm51 smile3501
и благодаря за кафето както цяла нощ правя сметки ми идва чудесно и навреме
Виж целия пост
# 199
Antoniq, върни се малко с предишната темичка...последната страница и чети от там до където сме стигнали в тази...аз съм от 2 дена тук...попитах точно два въпроса на които всички от форума ми отговориха любезно и с подходящият тон Naughty Naughty Naughty ,задай си въпроса защо мила !!! Naughty Naughty никои не иска да се кара с когото и да било,всички сме с една цел тук но не може едно дете на 7 години,да започне от 5 клас на училище....има многоооо какво да научи докато стигне до там! Naughty Naughty самоподготовката,повечето инфо и любопитството към нови знания за диетата могат да ти отговорят на мноого въпроси,дори и да си писала запомни на коя страничка е било,и когато седнеш следващият път просто започни от нея,чети внимателно и всичко ще е ок!! съжалявам за дългият отговор но .... разбери и ти че всекидневните повтарящи се неща изнервят не само 1 или 2 души,а всички.... мен ме посрещнаха много добре,помагат ми и не са се държали зле,напротив получих много добро и коректно внимание ... отговори ми се и на двата въпроса...така че замисли се малко!!! Naughty Naughty Naughty Thinking
Виж целия пост
# 200
Добро утро
тониии браво бе, тия кила за нищо ги нямаш Hug Hug Hug
При мен кантара се е застопорил пак на едно място - пу писна ми, ама така си е нека ми е да видим пак ще прегреша ли.
Фоли къде си?
Хайде със здраве Hug
Виж целия пост
# 201
Добро утро  Hug
кали 08, Марчелка, Фийлгуд, anninca, Гюлбенурче, баба жабка, благодаря ви за загриженоста  Hug. За съжаление все още се боря с тази проклета депресия. Незнам какво ми става, но този път ме скапа, продължи много дълго. Ляха ми 3 пъти и куршум и пак... Абе баба жабка както е казала, знае най-добре какво ми е. Казвай как излизаш от тия състояния  Praynig
Пък да не ви говоря за моята трета. Не ми се яде, хапвам на сила по нещо каквото ми падне, даже и сладко. 61 кг. съм. Ами това е.
vichi95, ЛориХю , много голяма разлика, че и хубава  Hug
Дорчестър, да се оправяш и ти  Hug
Тонито 27, браво за минуса  Hug
коте, един  ritnik от мен, дано тръгнат килцата надолу  Hug
Виж целия пост
# 202
Тонии27 Бравооо,така се радвам  Hug
Виж целия пост
# 203
Ку-куууу...
Добро утро в новата темичка и от мен!  Hug Hug Hug Hug

След 5 дена на П вече съм надолу с 2 кг. и 2 см. от талията  Laughing Laughing Laughing Laughing
Днес ми е първи ден на ПЗ ....


През почивните дни си правих печена рибка,пилешка супа,скариди,пилешки кюфтенца...

Сега да ви кажа за кюфтенцата какво открих  Crazy
За да ви стават сочни,слагайте и вода в каймата и 1 с.л. кисело мляко+1 щипка сода...Като гледате млякото да шупне от сложената сода.Каймата -  сами си замесвате в робота: пил. месо,яйце,подправки,кис. мляк+щипката сода,ВОДА!.Така не стават сухи при изпичането на сух тиган....
Виж целия пост
# 204
Добро утро и от мен. Аз днес вчерашния минус дето се чудих минус ли е не е ли, днес се зарвърди и сега съм още едно килце надолу  Joy

На всички пожелавам една хубава и успешна седмичка, че и нов месец си имамаме...така че...
Стягайте се.
aynur миличка, с теб съм! Намери сили да се изправиш. Незнам какво друго да ти кажа, само че те подкрепям

tonito 27 Hug Hug Hug браво, браво, браво!!!!!! Ти си герой и моя най - висш пример!!!
Виж целия пост
# 205
Привет!
И аз да се запиша, макар че все по-рядко ми се пише - нещо се "изроди" тона, пък и да не пълня темите. Карам си трета - без поражения - премерих се - вечерта, с дрехи, без посещавана на 00 2 дни - 62 кг., т.е. - под теглото, с което влезнах в трета.
Относно отговорите и питането - питаш (нещо, което не е коментирано поне в последната тема)- отговарят ти, но никой не те задължава - зрели хора сме - всеки сам да си преценява. Та аз си прецених и ще правя трета за всички свалени килограми и преди Дюкан, че август като се отпуснах и бързо качих, сега искам да си направя преходен период за всичко свалено - а и не ми тежи.
Лори хю, показах снимките на мъж ми (всяка вечер ми вика - каква е таз диета, та ти не спря да ядеш? newsm78) и той вика - не ме прави на луд това не е един човек - не виждаш ли, че са майка и дъщеря! (казвам го не да те засегна, а да илюстрирам колко впечатляваща, подмладяваща е промяната ти)
Тони, браво!
Хайде един по-добър месец, в месеца на любовта сме, хайде да сме по-добри!
Хубав ден! 
Виж целия пост
# 206
Колко много сте успяли да изпишете.Аз най -после мръднах с половин кило.Вече се бях отчаяла,че това няма да стане.
Виж целия пост
# 207
добро утро и от мен с едно бързо въпросче - в ПЗ дни може ли бамя като зеленчук? Четох но никъде нищо не пише за бамята, а аз много я харесвам.  Peace
Виж целия пост
# 208
още мърдам, но по друг начин  Whistling
на риба съм  Hug
Виж целия пост
# 209
Добро утро , момичета!    bouquet 

Айнур , как ли.... ми пия разни чайове , хапове и все си повтарям , че нищо ми няма , ще отида или ще стигна еди къде си , нищо няма да се случи.... и така. Peace
Колко и да ми е под напрежение , да ми се мота главата и да ми е нервн и к'во ли вече не...  ooooh!
Помагай си и сама , това е много важно също , самоконтролирай се колкото е възможно.  Hug

Закотвила съм се на 6.100 и немърдам. Laughing
Е вчера мръднах нагоре с 800гр. нали съм ПЗ , нЕма начин да не дигна летвата.  Thinking
Но днес съм си пак надолу и със същите мерки.  Peace
Та кова е относно килцата ми.  Grinning

Мастерче , апетитно звучи рецептата с кюфтаците.   chef

Чета нон стоп , ма с тез въпросчета през страница , ми се убива кефа да пиша. ooooh!
Четете бре девойки преди да се потопите тук.  Peace

Лек и хубав ден.  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия