
Имаш ли скайп?
После пътуването всеки ден до София ми идва множко и така.....доктора ще ми даде болничен, иначе всичко си е наред
Може да сме били комшийки
После пътуването всеки ден до София ми идва множко и така.....доктора ще ми даде болничен, иначе всичко си е наред 

, но ако не ми беше помогнал като се запъна мойто гадинче, можеше да стане по-лошо. Та съм доволна.За количката трябва да гледаш да става за новородено, защотото повечето летни са 6+. Но и гледай ако е комбинирана летния вариянт да не е тежък, че и бебето си натежава и в един момент ще ти е прекалено тежка
.
да не се обидиш за това с пръкването, казвам го с най-добри чувства, но всички бебета още от зачатието си са едни малки сладки гадинчета и егоистчета
. Така се случи, че аз излязох в болничен още във 2 месец, но не ми е било скучно
да не се обидиш за това с пръкването, казвам го с най-добри чувства, но всички бебета още от зачатието си са едни малки сладки гадинчета и егоистчета
И аз съм на същото мнение 
Когато ни дойде време за разходки с удоволствие ще се обадя да се разберем

Не искам да оставям това удоволствие на друг, а и предпочитам аз всичко да си видя и избера, ако някой друг ми го е избрал няма да ми харреса дори наистина да е хубаво
Зодия Лъв, какво да се правя Препоръчани теми