Тези дни бяхме на гости на мама и излизахме покрай банята.
Ще ти пиша кога ще излизам,за да се видим.
Ако времето е хубаво може още утре,но ако не е ще те уведомя.
И аз очаквах да чакам поне месец ама явно имам късмет
Важното е с бебо всичко де наред, пък колко струва няма значение. Сега май е 90 лв 
Някой ще ме ориентира ли горе-долу каква е цената, че да не се окажа неподготвена


В събота, в 17.30 ми изтекоха водите, звъннах на Илиев, той не беше на смяна, даже беше в София. Човека долетя за отрицателно време. Един бърз душ вкъщи и 18.30 вече бяхме в болницата, първо през спешното, после преглед. 4 см разкритие и никакви болки. Илиев ми даде едно хапченце и ме прати на дъъълга разходка по коридорите. Към 20.30 вече почнаха болезнените контракции, ама се търпяха. Силните контракции почнаха към 21.30 и към 22.15 поехме към родилната зала. С няколко напъна мъника се появи. Е, не минахме без епизиотомия, ама то пък ако не беше тя - все едно не съм раждала
Помагаха ми много. Дишай, напъвай...сега...дай, дай, дай. Важно е да се слуша и изпълнява какво ти казват! И всичко е без проблеми 


е
.Така че таткото е на 7мото небе.
така си спомних с топли чувства за моето раждане.
Препоръчани теми