Жената Водолей

  • 72 499
  • 707
# 450
Професионално мисля сме подходящи за учители, за работа с хора, с деца и друго социално ориентирано.
Съгласна съм, особено с частта, която казва: "и друго социално ориентирaно". Все трябва да помагаме на хора и животните, пък ние самите сме сякаш на малко по-заден план.

Абсолютно вярно.
Виж целия пост
# 451
Привет мривет!
приемате ли нови щурачки? Mr. Green
записвам се и отивам да чета,че доста сте изписали ooooh!
дано не се повтарям,като ви прочета ще разбера,но аз се кефя на ето този хороскоп за нашите височайши особи hahaha

ВОДОЛЕЙ

ДЕВИЗ : АЗ ЗНАМ

Планета : Уран

Управлява 11 дом : Неподвижен , Въздушен , Мъжки

Общи приказки - За кво говорехме ? . . . - извинявай

Водолея е много добродушен, оригинален, отвеян и общителен знак. Новатор. Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии. Ексцентричен. Необикновен и странен. Винаги е готов за приключения и веселби. Хубаво тяло и уникално излъчване. Шемет. Демократ и либерал. Кефи го всичко ново и авангардно. Страхотен инат. Чувството за хумор е много над средното ниво и е доста чудато понякога. Чувства се много приятно сред тълпата. Лесно завързва приятелства, а също така - големи каши ...........

Добри черти - Кой ти каза ? . . .

 В зодиака Водолеите са противоположни по позиция на Лъва. Въпреки това те му скачат по егоцентризъм и дори го задминават, но това си качество го използуват за да веселят другите и за да им правят безплатно шоу, докато Лъва изисква подчинение и уважение. Водолея е много весел, дружелюбен и либерално настроен човек. Има обаяние което излъчва дори когато не е на кеф. Най странния знак в зодиака е и най оригиналния. Изпитва удоволствие от дейности като изобретяване на нещо невиждано до момента, което ще ти подари или ще го използувате за взаимни забавления. Хуманист и алтруист. За него е много важно да става майтап. Верен и всеотдаен приятел. Споделя всичко, което представлява интерес за теб. Гениален.......

Лоши черти - Аз ли ? - Нещо за мен ли . ? !

Водолеите имат доста под средното ниво и в повечето случаи лошите черти в характера им вредят на тях самите. Отнесени от вихъра. Адски несериозни, вятърничави и плямпала. Надувки. Ако обещаят нещо вероятността да го изпълнят е минимална. Не случайно в политиката гъмжи от тези. Дразнители. Студени. Ината им е пословичен и само Телеца е способен да оказва сериозна конкуренция в тази област. Упорити до опасни нива. Рядко се съобразяват с чувствата ти, които при тях са в оскъдица и са им малко познати. Не допускат никой прекалено близко до себе си. Винаги се дистанцират и създават изкуствена преграда в отношенията. Говорят много и преувеличават до размерите на Годзила че и нагоре. За да ти привлекат вниманието вършат чудеса, но в повечето случаи много опасни и необмислени ......

Партньорство - Ае чао - ного бързам . . .

Най се кльопа с другите два въздушни знака Близнаци и Везни Водолеите се разбират и с другите неживотинските знаци, които имат достатъчно ораторски способности, демократичност и най вече общителност. Тук има място и за Девата и за Стрелеца. По принцип приятелството е запазена марка на Водолеите и в тази област са на висота. С Близнаците са толкова сладкодумни и склонни към преувеличаване, че по добра партия за разтягане на локуми и фантазиране от тези двамата е трудно да се намери. Надлъгват се взаимно, но предимно за развлечение. За сериозна работа не ги търси. Водолеите имат много силна обща черта с Везните и Стрелците. При тях ревността почти не съществува, а демокрацията е издигната в култ. Не гледат сериозно на любовните похождения, когато знаят че никой няма да разбере и следователно никой няма да се почувства зле, да се сърди, да копа и да прави разни сценки. Водолеите се кльопат отчасти и с Девата, но не могат да свикнат с непрестанните и забележки, а поводи за такива има предостатъчно. Със Стрелеца е малко по добре, защото двамата са най свободолюбивите и независими в зодиака. Либерали по природа и майтапчии. Позволяват си свободи от които средностатистическия пуритан би подскочил до облаците. В лудориите и големите издънки са ненадминати в тандем. Обожават спорта. Веселите и шумни компании са рай за тези двамата. Не рядко Водолейчовците сключват брак с Лъв или влизат в удачно бизнеспартньорство, където Лъва обикновено доминира, но идеите, нововъведенията и успеха се дължат на Водолея. Много добра комбинация е Водолей - Водолей. Могат да си правят компромиси, да си дърдорят с часове за спорт и музика. Да си мечтаят и фантазират. И най важното е че не си пречат...... С останалите не е добре, защото са ревниви, а Водолея е прекалено свободолюбив.

Секс , Любов и Свалки - Здрасти - как ти беше името ? . . .

 МЪЖ - ( Маркуч )

Водолея е много странен тип и благодарение на това че е по различен от другите, печели с лекота женското внимание. Харесва му да бъде в центъра на събитията и често се оказва там по един наистина впечатляващ и оригинален начин. Има спортно, понякога перфектно тяло и е доста пъргав, сръчен и жив. Лесно влиза в контакт и когато дойде момента за любов отново проявява своята оригиналност, но понякога не на място и в най неподходящия момент. Странното при него е, че когато реши да забоде някоя мадама и съществува друг претендент, става адски ревнив и с голяма упоритост и плам преследва до край своята цел. Веднъж спечелил я обаче изведнъж става съвсем друг човек и такива лигавщини като - цветя, обичам те скъпа, мое съкровище и .т. н. направо биват забравени, а от ревността няма и помен. Шоколада и цветята са заменени с предмети издавайки неземен произход и с абсолютно неизвестно предназначение. В леглото е истински дзвер. Неуморим. То луд умора, по принцип нема. Енергията му е направо за завиждане. Лошото е че бързо я изразходва и все още млад започва да скрибуца. Неговия начин да поддържа мъжкото си достойнство изправено е оригинален както винаги. В секса навлизат аксесоари и всякакви играчки и принадлежности. Когато и те не стигат може да навлезе и жив човек или цяла весела компания. Интелектуалците и хората на изкуството са за предпочитане. Водолея е предразположен и към бисексуалност. Воайор. Харесва му да гледа как друг змей чука жена му. Това го възбужда адски много.. - И внимание, ето той се включва, засилва се, .. - изважда го и .. - о не, забожда го право в гъза на мъжа ........ - Тоя пак ни изненада .......

ЖЕНА - ( Лейка )

Страхотни са тези дами. Здрави, грациозни, гъвкави тела. Хубави очи. Убийствен чар и неустоим поглед. Излъчването им е по особено и будещо заслужен интерес. Необикновенни и оригинални. Изненадата е тяхното оръжие. Непредсказуеми. Косите им са топли и нежни. Печелят мъжките сърца с финес, интелигентност и нестандартен подход. Омагьосва те с няколко думи и движения. Придава си недостъпен вид и буди мъжкото любопитство и амбицира покорителя на женски сърца до краен предел. За да бъде впечатлена трябва да притежаваш смело сърце, силен и независим дух, а силното тяло и чувството за хумор са неоценим плюс. Либералите и демократите са на особена почит. Най важното е да си различен и да се откроиш от тълпата със нещо чудато и оригинално. Обичат съвременните джаджи и подарък от рода на GSM, цифров фотоапарат или MP3 player са връх на сладоледа. Ако не можеш да си позволиш скъпи играчки опитай сам да направиш или преправиш по подходящ начин нещо. За разлика от Телеца, чиито представителки предпочитат скъп подарък пък било то и не от сърце. Макар и скромно като стойност, ще предизвикаш възхищение и луда радост у тази красавица. Водолейките са много честни, искрени и говорят без излишни заобикалки. Не се срамуват от нищо и са много смели. Може да се оригне и дори да се изпърди много шумно само и само да стане повод за смях. Някои се съревновават наравно с мъжете и често може да ги видиш да се занимават с чисто мъжки и екстремни професии или спорт. В леглото са големи резачки. Имат особен подход и в тази област. Може да те изкриви от секс, да те понесе из цялата стая и да пробвате навсякъде където е възможно. Следващия път може да се прави на света вода ненапита. Ще лежи като талпа, а ти си ръгай там прави си квото ти скимне - тя ъ - ъ, изведнъж обаче скача взима си вибратора и ти заявява, колко интересно и забавно ще е само - ако ти го завре отзад.......

Съвети и Молби

Водолеите не приемат съвети защото са инати - световни : Опитай се да бъдеш по сериозен и отговорен. - Защо по дяволите пак си разглобил пералнята. Не разбра ли че няма да я накараш да простира сама, камо ли да полети. Кога за последен път си казал на човек - Обичам те! за компютъра знам! С него си казвате всичко и много интимничите. Кога ще ми обясниш за какво точно се използува онзи предмет, който ми подари миналата година - разбирам че си го сглобил от руски чайник, джанта от стария Москвич на баща ти и радиоантена. Така си и знаех. Щях да се учудя ако помнеше. Не ми се излиза, но ти отиди щом митинга е протест срещу избиването на домашните хлебарки по особено жесток начин......... И накрая - не забравяй, че съществуват 144 вида Водолейчовци според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава, освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер, който е възможно въобще да не отговаря на описанието за Водолей...

Ех - Защо звездите са ви създали толкова оригинални ?

Виж целия пост
# 452
Хехе, bella_, това беше "моят" хороскоп, но ти ме изпревари. Я признай сега ти, това в подписа ти част от велик план ли е, част от тренировките йога или просто ти харесва да е там? (аз си имам колаж на стената Wink)

Забравих да напиша, че съм на 11ти февруари.
Виж целия пост
# 453
Нещо си в грешка. Нашият девиз е "Не прави това, което може да направи друг".  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 454

 Адски несериозни, вятърничави . Ако обещаят нещо вероятността да го изпълнят е минимална.    Говорят много и преувеличават до размерите на Годзила че и нагоре. За да ти привлекат вниманието вършат чудеса, но в повечето случаи много опасни и необмислени ......

С Близнаците са толкова сладкодумни и склонни към преувеличаване, че по добра партия за разтягане на локуми и фантазиране от тези двамата е трудно да се намери. Надлъгват се взаимно, но предимно за развлечение. За сериозна работа не ги търси. 

Общо взето добре са ни обрисували в твоя хороскоп,а на тема "секс" чак са попрекалили с изгъзиците. С това,което съм цитирала от поста ти,абсолютно не съм съгласна/от моя гледна точка,разбира се/.Най-фрапиращо ми е преувеличаването,много мразя някой да преувеличава,намирам го за излишно и адски глупаво.Моичкият Стрелец като седне да разказва нещо така го украсява и напудря, а ако трябва да цитира някакви числа,то при всяко ново разказване  ще са различни и задължително по-големи от истината.Преди това много ме дразнеше и постоянно го поправях,а той се сърдеше.Вече свикнах и хич не му забелязвам.Въпреки това го намирам за много тъпо,и в тази връзка гледам да съм максимално точна.
Виж целия пост
# 455
Здравейте от още един новак в темата  Embarassed
Как не съм попадала досега на вас?  Thinking
Родена съм на 21 януари
Виж целия пост
# 456
Скоро четох това за Жената Водолей и намирам доста общи неща с моят нрав:

Отказва да бъде третирана като сексуален обект. Има най-високи изисквания, които трудно могат да се удовлетворят. Настоява за уважение. Не обича да бъде насилвана. Ако сте на първа среща не очаквайте да завърши в леглото й, защото няма да се получи. Тя не признава и втората среща за дълго ухажване. Тя не е пуритан, но трябва да я убедите, че не гледате на нея като еднодневка. Чувствителна е и притежава здрав интелект. Живее с ума си. Приятелството я стимулира. Обича компаниите и хората. Общителна и винаги готова да приеме покана в последната минута от хора, които й харесват. Честна и открита, тя е много лош лъжец. Когато хареса някой има тенденция да не се държи много умно. Жената водолей се интересува от живота на другите, често съветва, когато някой има нужда от това без дори да го иска. Няма нищо против да върши мъжка работа /автомеханик, зидар и др./ Обикновено е изпълнител. Приветства всяка нова възможност, приема всяка нова отговорност, защото чувствува сигурност да доказва това, което се иска от нея. Тъй като е умна и иска да опита всичко, разбира мотивите на хората, обикновено успява. Най-добра е като работи с други хора. Рокфелер казва, че би дал цяло състояние за такава жена - съдружник. Истински хуманист много ангажирана с проблемите на времето, в което живее, в предната редица на битките за социална свобода. Нейната чувствителност и деликатност я правят отзивчива за страданията на другите. Въпреки това тя не е човек, който търси оценка и любов в отговор на своите усилия. Тя толкова много се затрупва, когато работи, че губи от погледа си хората, за които работи. Даже, когато се грижи за нещо това й качество на отвлеченост пак ще се появи. Тя е индивидуалист. За неща, за които е убедена се бори и ги преследва докрай. Ако проекта й завърши с крах тя не е обезсърчена, защото знае, че можеш да научиш повече от неуспеха, отколкото от успеха. Едно усилие, което завършва с неуспех за нея е по-привлекателно от дребен успех, защото е покана да започне отново. Въпреки, че е чаровна и привлекателна тя може да бъде инат като магаре. Много жени водолей вярват в окултизма и е безполезно да се опитвате да ги промените. Ако са сигурни, че знаят нещо не могат да бъдат победени нито от аргументи, нито от факти. Когато тя реши нещо само сама може да го промени. И тя често го прави, понякога много неочаквано. Тъй като има нужда от любов и приятелство тя намира мъжете за твърде привлекателни, но търси идеалния партньор и много трудно прави своя избор. Не е учудващо, че понякога се решава да се ожени твърде късно и като направи своя избор сюрпризира близките си приятели. Истината е, че нейното отношение към много въпроси често шокира консервативните й приятели. Тя иска мъж, който наистина ще я накара да се чувствува жена и няма значение нито расата, нито положението му. Обича красивите неща, включително частите на човешкото тяло, има нужда да бъде ценена. Много е чиста. Когато току-що сте имали нещо между чаршафите и сте отпуснат и уморен тя може да поиска да оправи леглото. Тя може да бъде напрегната, нервна. Друга грешка - харч за екстравагантност и удобство. Разбира се това тя не го признава за грешка. Хората, които отдават живота си за печелене на пари определя за луди. Би отишла до всяка граница, за да получи каквото поиска.

gmarinova, Wink
Виж целия пост
# 457
Много верни неща има тук, но с този наклонен шрифт направо ме заболя главата и дочитах на цитат  Embarassed
Виж целия пост
# 458
Еми освен и аз да се запиша - родена съм на 24 януари, мъжа ми е близнак.

Всичко написано дотук ме описва доста подробно, с изключение на това за секса и несериозността  Peace

Виж целия пост
# 459
Еми освен и аз да се запиша - родена съм на 24 януари, мъжа ми е близнак.

Всичко написано дотук ме описва доста подробно, с изключение на това за секса и несериозността  Peace

javascript:void(0);
Интерсно,и аз съм родена на 24-ти и аз не съм съгласна с точно тези описания Naughty

На мен определено може да се разчита и изобщо не съм извратена и ексцентична в секса,дори съм срамежлива и рядко,да не кажа никога не се разкривам на партньора си,дори и да си мисля нещо по-така
Виж целия пост
# 460
И аз съм на 24-ти и почти всичко от написаното в лилаво не е вярно за мен. Не съм ревнива?! За съжаление, много! Освен това съм доста склонна към униние. Бързо ми минава, но не е трудно да ме видиш увесила нос.
Виж целия пост
# 461
Октопод с рокля, мерсаж  Hug

Има какво да се добави и разясни съобразно асцедентът, но не ми се правят профили и анализи. Типично по водолейски минавам през темата и заминавам  Mr. Green
Виж целия пост
# 462
Не съм 100% съгласна с анализа. 
Бих искала да добавя - жената водолей е много непостоянна и никога не може да има 1 хоби.  Тя иска да опита много неща, които бързо и писват и тя се насочва към нова цел. 

Аз не само, че съм водолей, но съм и родена на страхотна дата и време: Петък 13 Февруари в 13:00ч.  Peace
Виж целия пост
# 463
Не съм 100% съгласна с анализа. 
Бих искала да добавя - жената водолей е много непостоянна и никога не може да има 1 хоби.  Тя иска да опита много неща, които бързо и писват и тя се насочва към нова цел. 

Аз не само, че съм водолей, но съм и родена на страхотна дата и време: Петък 13 Февруари в 13:00ч.  Peace
Адски си права!
Аз съм на 16-ти в 6 часа, но пък съм и с асцендент Водолей Simple Smile.
Хора, обяснете ми имате ли си постоянна работа, на която сме откарали повече от 1-2г??? Мерси! Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Не съм 100% съгласна с анализа. 
Бих искала да добавя - жената водолей е много непостоянна и никога не може да има 1 хоби.  Тя иска да опита много неща, които бързо и писват и тя се насочва към нова цел. 

Аз не само, че съм водолей, но съм и родена на страхотна дата и време: Петък 13 Февруари в 13:00ч.  Peace
Адски си права!
Аз съм на 16-ти в 6 часа, но пък съм и с асцендент Водолей Simple Smile.
Хора, обяснете ми имате ли си постоянна работа, на която сме откарали повече от 1-2г??? Мерси! Simple Smile


Ха ха ха ... имах постоянна работа за 3 години.  Но не беше по избор! Simple Smile  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия