. Пък сме и скромни
. Пък сме и скромни
Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна....А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде
Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна....А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде






Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна....А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде 
Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна....А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде
позната картинка, но не адвокат, за адвокат се иска търпение, надмощие, безброй данни, цифри и т.н. за подкрепа, а и свежа памет. Няма да се спирам на лукавство и т.н. и адвокатите са хора. Професионално мисля сме подходящи за учители, за работа с хора, с деца и друго социално ориентирано. Препоръчани теми