Жената Водолей

  • 72 491
  • 707
# 120
Здравейте, момичета - водолейки! Преди малко, и то съвсем случайно открих темата. Прочетох почти всичко и искам да се включа при вас.
Аз съм Водолей, с асцедент Рак /някой искаше да се запознае с такава жена!!!/, с мъж Стрелец, и вече 12 години се разбираме прекрасно. Имам две момчета, зодии Рак и Везни, на 11 години и на 9 месеца.


Категорично не мога да се съглася, че водолейките са интригантки. В 95% от времето ние
обмисляме нашите проблеми и сме изключително егоцентрични. В главата ми съществуват само неща, които започват с моя/моята - дете, съпруг, кола, къща... Всяко изречение започва с "Аз"! Изобщо не ми остава време да мисля за другите и техния живот, ако не са "мои" по някакъв начин.  Joy
Напълно съм съгласна, особено напоследък, даже снощи казах на мъжа ми, по повод негов разказ за колега, че никой и нищо не ме интересуват, стига ние и децата да сме добре.
Сегааааа, за изневярата, бих искала да пиша по-подробно, но не знам кой близък познат или роднина чете из форумите, та само ще ви кажа, че по мои наблюдения ПОЧТИ всички водолеи са склонни към често влюбване и изневяра. Извинете ме, ако обиждам някой, не ви познавам добре, пак казвам, че това е мое лично впечатление. Разбира се, има и изключения, и аз познавам такива, но аз май не съм от тях.
Стига толкова като начало. Ще ми бъде приятно във вашата компания.
Спокойна нощ!  Hug
Виж целия пост
# 121

bidapet   имаме много общо  Laughing Аз също съм с асцендент Рак, мъжът ми е Стрелец, а детето Раче  Grinning. Заедно сме от 5-6 години, но.. чак прекрасно не се разбираме  Mr. Green . Но от твойте думи разбирам, че имаме бъдеще  Praynig
Виж целия пост
# 122
Е, прекрасно значи, че единият трябва да отстъпва и да се съгласява с другия. При нас в повечето случаи познай кой го прави.  Peace Но, всичко е  в името на мирното съвместно съществуване. Пък и ние наистина си пасваме, много хора казват, че моят мъж не е типичен Стрелец, не мога да преценя дали е вярно.
Виж целия пост
# 123
Познах, познах  Grinning , от сутрин до вечер все компромиси правя, но няма угодия  Confused
Виж целия пост
# 124
Late Autumn, bidapet, я кажете как е с мъж стрелец Simple Smile напоследък бройкам едно стрелче, ама като не познавам зодията.. newsm78
Виж целия пост
# 125
и моя мьж е стрелец.добре е  Wink заедно сме от 13 год.

мога да се оплача само, че не ми помага в домакинската работа, ама то без минуси не може.
Виж целия пост
# 126
това с домакинската работа ще го преживея Wink това да е..
Виж целия пост
# 127
Сегааааа, за изневярата, бих искала да пиша по-подробно, но не знам кой близък познат или роднина чете из форумите, та само ще ви кажа, че по мои наблюдения ПОЧТИ всички водолеи са склонни към често влюбване и изневяра. Извинете ме, ако обиждам някой, не ви познавам добре, пак казвам, че това е мое лично впечатление. Разбира се, има и изключения, и аз познавам такива, но аз май не съм от тях.
Еее аз тук не съм съгласна. Ако съдя по себе си и водолейките, които познавам мога да кажа, че когато са с  някого не поглеждат и изобщо не се замислят за друг (въпреки, че в много случаи хората си мислят, че жените водолейки много флиртуват, ние просто сме си такива). Ако случайно решат, че искат нещо ново, то първо си прекратяват старата връзка преди да се впуснат в каквото и да е.
Но да, има хора и хора.
Виж целия пост
# 128
Здравейте! Това е моето време за компютъра, всички спят, домакинската работа е свършена, и преди лягане, чаша бира с вас.  Hug
Така, моят мъж Стрелец явно не е съвсем Стрелец, щото в домакинската работа много ми помага, не пазарува и не готви, но мие чинии, банята, терасата без да го карам, тупа килимите и ги пере, прави салата, освен това сесправя с всички мъжки задължения, като ВиК, ток и т.н., умее да реди теракот и гранитогрес, тоест от майстори в къщи нямаме нужда. Айде, стига съм го хвалила. Иам си и недостатъци, като най-големият е, че вижда кусурите на родителите си, но не ги признава и когато стигнем до конфликт, трябва да се оправям сама, като това ми тежи, защото хем искам да не го засегна, хем в същото време те правят каквото си решат, а всичко се отразява върху мен и децата. На тази тема не желая да изпадам в подробности.
Най-общо казано според мен, Водолей и Стрелец имат много допирни точки и общи неща от характера, и просто трябва да се използват, като различията останат на заден план. Че къде няма различия???  Laughing
Най-много си пасваме в частта с пътуванията и с възгледите за отглеждането и възпитаването на децата.
За ревност, май аз съм по-ревнива, въпреки че той не ми е дава основания, а за него - явно се прикрива, въпреки, че съм му давала основания!
Айде, пак прекалих!
Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 129
Сегааааа, за изневярата, бих искала да пиша по-подробно, но не знам кой близък познат или роднина чете из форумите, та само ще ви кажа, че по мои наблюдения ПОЧТИ всички водолеи са склонни към често влюбване и изневяра. Извинете ме, ако обиждам някой, не ви познавам добре, пак казвам, че това е мое лично впечатление. Разбира се, има и изключения, и аз познавам такива, но аз май не съм от тях.
Еее аз тук не съм съгласна. Ако съдя по себе си и водолейките, които познавам мога да кажа, че когато са с  някого не поглеждат и изобщо не се замислят за друг (въпреки, че в много случаи хората си мислят, че жените водолейки много флиртуват, ние просто сме си такива). Ако случайно решат, че искат нещо ново, то първо си прекратяват старата връзка преди да се впуснат в каквото и да е.
Но да, има хора и хора.

Абсолютно съм съгласна! Ако съм с някой другите не съществуват!
Виж целия пост
# 130
Хайде и аз водолей в кюпа!Честно казано за изневяра не ми стиска....шубе ме е,та и на кафе с приятели мъже не излизам сама.Но това може би е травма след развода на наще,и абсурдното държане на двете страни след това ooooh! За сметка на това си живеем много добре с мъжа ми.....СКОРПИОН!!!Е няма такива чешити и злопаметни същества.....докато е мил и любящ става агресивен и жесток в любовта си!А това ми идва в повече.Но се нагаждаме някак си  Wink
Виж целия пост
# 131
На мен пък най-добрите ми приятели са лъвове.. а уж сме противоположни зодии. Като започнем да спорим за удоволствие равни нямаме, е понякога идва малко прекалено но....
Какви са вашите наблюдения за тази комбинация с лъвче?
Виж целия пост
# 132
Какви са вашите наблюдения за тази комбинация с лъвче?

Да си приятел е едно, но да живееш заедно е друго. Аз също харесвам опърничавия им характер, но да не сме под един покрив. Все си "препикават" териотрията и всичко трябва да става по техен модел. За мен комбинацията водолей и лъв са два хищника в една клетка.  Laughing
Виж целия пост
# 133
Какви са вашите наблюдения за тази комбинация с лъвче?

Да си приятел е едно, но да живееш заедно е друго. Аз също харесвам опърничавия им характер, но да не сме под един покрив. Все си "препикават" териотрията и всичко трябва да става по техен модел. За мен комбинацията водолей и лъв са два хищника в една клетка.  Laughing
Не знаех, че водолеите сме хищници...  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 134
Не знаех, че водолеите сме хищници...  hahaha hahaha hahaha
Еее все съм се чудила защо са ми толкова здрави ноктите като са дълги  Mr. Green
А за лъвовете, не знам какво все правя, но накрая се озовавам с лъв, било приятел било мъж, а всеки път си казвам че няма да си го причиня повече...но уви милото е познайте....  лъв   Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия