Жената Водолей

  • 72 500
  • 707
# 465
Хора, обяснете ми имате ли си постоянна работа, на която сме откарали повече от 1-2г??? Мерси! Simple Smile

Не, но не по мое желание. Обикновено започвам със сериозни намерения и после всичко се променя до крайност.
Виж целия пост
# 466
Имам наблюдения за себе си и се ядосвам много... Много съм непостоянна, започвам нещо и нямам волята да го довърша, за всичко е така  Crossing Arms
Виж целия пост
# 467
Нещо което ме дразни в мен

- Мога да обичам горещо един ден, на другият ден просто незнайно как, мразя и режа отношенията и никога не се връщам назад.  
- Мога да съм страшно студена и не мога да чувствам емоциите на другият човек, макар и да искам.

Не мога да променя тези неща.  
Имам наблюдения за себе си и се ядосвам много... Много съм непостоянна, започвам нещо и нямам волята да го довърша, за всичко е така  Crossing Arms
Не се ядосвай, и аз съм така винаги.
Виж целия пост
# 468
Поздрави от още един Водолей!!! 15 февруарски- мноого инат, много бързо се паля, започвам нещата с голям ентусиазъм, но скоро ми омръзват и започвам новото търсене. Сега съм точно в такъв период - иска ми се нещо ново, различно...
А секса- трябва да е разнообразен, понякога изтънчен, понякога див, но никога срамежлив.

Много верен приятел, но предателствата не прощавам и завинаги затварям вратите.

Хубав водолейски ден от мене!!!
Виж целия пост
# 469
Хора, обяснете ми имате ли си постоянна работа, на която сме откарали повече от 1-2г??? Мерси! Simple Smile
Година и половина брои ли се? Изкарах само толкова, защото този вид бизнес взе да агонизира и напуснах докато е време. И се оказах прав, де - година по-късно от 8 клона остана само един.  Laughing 
Виж целия пост
# 470
Силно развита интуиция. Дори в момента предчуствам нещо гадно.
Виж целия пост
# 471
Хора, обяснете ми имате ли си постоянна работа, на която сме откарали повече от 1-2г??? Мерси! Simple Smile

При мен няма такава Whistling. Рутината и еднообразието ме дразнят много и когато видя, че нищо ново не мога да получа от дадена работа, то започвам да я върша с голямо нежелание. Ако нямам алтернатива, стискам зъби и я работя ... докато в един момент, много скоро, не избухна и вече нищо не е в състояние да ме задържи на съответното работно място.  

Година и половина брои ли се? Изкарах само толкова, защото този вид бизнес взе да агонизира и напуснах докато е време. И се оказах прав, де - година по-късно от 8 клона остана само един.  Laughing  

Това е факт - далновидни сме  Grinning.

Виж целия пост
# 472
ivap, аз затова като тръгна да си търся работа си намирам нещо, което да ми харесва и което в моя случай се ограничава между работа на компютър и/или преводи от и на английски. Така работата никога не ми омръзва и при последната ми работа даже и не усещах кога са минали 8 часа.  Grinning  Embarassed 
Виж целия пост
# 473

Хора, обяснете ми имате ли си постоянна работа, на която сме откарали повече от 1-2г??? Мерси! Simple Smile

Аз работя последната си работа от 17 години и не ми е омръзнала.Божке,колко много са станали неусетно ooooh!
Колкото повече ви чета,все повече се убеждавам,че не съм много Водолей,аз определено не се инатя и съм много целенасочена и амбициозна,т.е. лесно не се отказвам Thinking
Виж целия пост
# 474
Аз работя последната си работа от 17 години и не ми е омръзнала.Божке,колко много са станали неусетно ooooh!
Колкото повече ви чета,все повече се убеждавам,че не съм много Водолей,аз определено не се инатя и съм много целенасочена и амбициозна,т.е. лесно не се отказвам Thinking

Това е защото работата ти харесва. Когато аз намеря такава, която да си заслужава да й отделя 17 год. ще си стоя там и ще си свиркам. Иначе и аз хич не се отказвам лесно и съм амбициозна, но трябва да съм на 100% убедена в идеята.
Виж целия пост
# 475
Силно развита интуиция. Дори в момента предчуствам нещо гадно.

Самоцитирам се, за да отбележа че току-що научих, че концерта около който се въртят плановете ми през цялото лято ... отпада! Tired
Виж целия пост
# 476
И аз имам такава интоиция.Ако много искам да разбера предварително нещо дали ще се случи или състои винаги мога да отгатна.
Знам с какво ми се занимава с удоволствие,но в момента работата ми е друга/по наследство Twisted Evil/.Така че приятните бизнес начинания са отложени във времето.Ако все още са актуални.
Виж целия пост
# 477
Лелеее,колко съм изпуснала, трябва да наваксам!
Аз, също май не съм постоянна ( въпреки,че последната ми работа,странно как я работя вече 11 година! Ужас, чак и аз се учудвам на тези си способности). Иначе все се захващам с нещо и някак все не успявам да го довърша! Що така,  в мен ли е причината?! newsm78
Ей го на, даже и висшето си го завършвам от 15 год, ама сега за 1 - 2 год. още, няма да го правим на въпрос ,я!
Та ,така! Ама иначе съм много добра и хрисима! Ми, то нема две убавини на едно място, в края на краищата! Hug

 
Виж целия пост
# 478
И аз при вас. Много от характеристиките са написани все едно за мен. Жените Водолей са контактни, подвижни, доброжелателни и идеалистки до последно.
Виж целия пост
# 479
 Peace..и аз съм януарски Водолей!!!!
...винаги нося 100 дини под една мишница и се справям,за учудване на другите Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия