Жената Водолей

  • 72 495
  • 707
# 570
Аз също сам Водолей и обичам промените.Еднообразието може да ме съсипе.Променям си прическата, цвета на косата, обичам да чета книги с различна тематика.Не ходя на едно и също място на море, обичам новото, неизвестното.Обичам да ходя на различни курсове, за се запознавам с ралични хора.Съпругът ми е зодия Риби и имаме много щастлив семеен живот 16 години и две прекрасни деца.
Виж целия пост
# 571
побуттттт  Crazy
Виж целия пост
# 572
Водолеите са заети да се занимават със самоопределяне, тъй като вече сме на фаза планиране на поредния рожден ден, побут не работи Simple Smile))))))))))) Поздрави за всички!
Виж целия пост
# 573
дА СТЕ МИ ЖИВИ И ЗДрАВИ ВСИЧКИ  bouquet  bouquet  bouquet ...и нека тази година да не се вглъбяваме в самоопределения ,ами да залеем света с хуманистичните ни идеи на съзерцанието....Все пак сме в ерата на ВОДОЛЕЯ Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 574
Аз с наближаването на рожденния ден съм ....кофти , казват дупка било някаква.....
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 575
Аз с наближаването на рожденния ден съм ....кофти , казват дупка било някаква.....
 Rolling Eyes

И аз леко се хлъзвам надолу  Whistling.
Виж целия пост
# 576
казват дупка било някаква.....
сатурнова... и аз сьм в нея  Confused
Виж целия пост
# 577
Уфф, и аз съм в гадната дупка и имам чувството, че целия свят ми се срива без да има причина....
Виж целия пост
# 578
Хехе, моите прогнози ще се очертаят, че сме в дупката Simple Smile всичко е в главите ни, ама особено в София, с тая мъгла, с тая кал... нищо хубаво не ми се мисли Sad
Виж целия пост
# 579
 newsm78 хм...а на мен ми е гот и купонджийско.... Crazy
Виж целия пост
# 580
Аз съм в сатурнова дупка, в предродилна депресия... Сигурно има и още нещо... Но изляза ли, няма спасение-развихрям се с идеи.  ..
Виж целия пост
# 581
http://www.dnes.bg/zodiac.php?type=year&z=11  Годишен хороскоп Simple Smile

И още малко:


Водолей

Суматоха, тичане напред-назад и контакти ви очакват през 2011. Нови запознанства, нови хора, обучение, преговори, пътувания, кореспонденция – всичко това ще изобилства и ще ви радва. Сериозно отношение изискват светогледът и вярата ви и е добре да се стремите към вътрешна хармония. В обкръжението ви пък може да се появят необикновени и оригинални хора. Общуването с тях ще ви носи вдъхновение и може да протича при необикновени обстоятелства. Може да се променят дори съседите ви или отношенията ви с тях да претърпят обрат.

Парите ще идват и ще си отиват. Може да се наложи да влагате в работа, обучение или преместване. На моменти може да имате усещането, че парите само изтичат, а запасите ви не се попълват, но няма да е така. Ще успеете да постигнете стабилност, но това ще ви коства малко пот на челото. Основното е да сте достатъчно внимателни и да не залагате на авантюри. Това ще ви помогне да избегнете излишни вълнения.

През годината може да ви се налага често да отсъствате от вкъщи. Независимо че със сърцето си ще сте при близките си, пътуванията в началото на годината, макар и не много успешни, може да се окажат неизбежни. Не е лоша обаче годината за пътувания, като изключим февруари и март. И макар че в обучението може да има някои изненади и неочаквани трудности, годината ще е добра за усвояване на практически знания. Не само бързо ще усвоявате информация, но и с лекота ще отсявате нужната. Затова пък придобитите знания ще ви служат вярно и ще ви трябват често.
Виж целия пост
# 582
Още водолейки има, нищо че е зима...Здравейте момичета, какви са тези мрачни настроения я се стегнете Hug
Виж целия пост
# 583
http://www.dnes.bg/zodiac.php?type=year&z=11  Годишен хороскоп Simple Smile

И още малко:


Водолей

Суматоха, тичане напред-назад и контакти ви очакват през 2011. Нови запознанства, нови хора, обучение, преговори, пътувания, кореспонденция – всичко това ще изобилства и ще ви радва. Сериозно отношение изискват светогледът и вярата ви и е добре да се стремите към вътрешна хармония. В обкръжението ви пък може да се появят необикновени и оригинални хора. Общуването с тях ще ви носи вдъхновение и може да протича при необикновени обстоятелства. Може да се променят дори съседите ви или отношенията ви с тях да претърпят обрат.

Парите ще идват и ще си отиват. Може да се наложи да влагате в работа, обучение или преместване. На моменти може да имате усещането, че парите само изтичат, а запасите ви не се попълват, но няма да е така. Ще успеете да постигнете стабилност, но това ще ви коства малко пот на челото. Основното е да сте достатъчно внимателни и да не залагате на авантюри. Това ще ви помогне да избегнете излишни вълнения.

През годината може да ви се налага често да отсъствате от вкъщи. Независимо че със сърцето си ще сте при близките си, пътуванията в началото на годината, макар и не много успешни, може да се окажат неизбежни. Не е лоша обаче годината за пътувания, като изключим февруари и март. И макар че в обучението може да има някои изненади и неочаквани трудности, годината ще е добра за усвояване на практически знания. Не само бързо ще усвоявате информация, но и с лекота ще отсявате нужната. Затова пък придобитите знания ще ви служат вярно и ще ви трябват често.


 newsm10 много вярно, отново
Виж целия пост
# 584
Изобщо не съм в сатурнова дупка,само съм във финансово отрицателна Crazy Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия