бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 851
  • 1 614
# 555
Верно, имаме "родно" производство!  Laughing
Обаче почти на равно по улиците могат да се засекат от всички марки в класацията, което не е често срещано в други държави.  Peace
Виж целия пост
# 556
Напоследък често засичам Stoke, интересна количка е. Но летния кош е ужасно тесен, като гледам децата как са нагънати, май не е много удобна. Или е гъзария за майката по скоро.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 557
Напоследък често засичам Stoke, интересна количка е. Но летния кош е ужасно тесен, като гледам децата как са нагънати, май не е много удобна. Или е гъзария за майката по скоро.  Rolling Eyes

ами няколко мои приятелки я имат.Не са се оплаквали от кошовете,особено летния,но пък имаха някакви малки недоразумения с долната част на количката newsm78Според мен е хубава,но не си заслужава цената.Става повече за хора,които по принцип не излизат много с нея или имат и друга количка за зимата примерно(заради колелата главно)
Ето това е сгънатия вариант,ако някой се интересува http://daddytypes.com/archive/stokke_xplory_folded.jpg
Виж целия пост
# 558
Stoke ми харесва ужасно много като дизайн. Обаче лично аз откривам няколко недостатъка като функционалност.

Първият и най-съществен за мен е, че когато столчето гледа напред не може да се пусне в легнало положение. Една майка споделяше, как в движение със спящото дете обръщала коша  Shocked
Другото е колелата, както отбеляза Cheryl. За разходка по новия асвалт в Морската са ОК, ама в останалата част на града ще е зор.
И третото, което ме дразни, но не чак толкова  Simple Smile е този кол. Има бебета, които спят с кръстосани крачета, а в тази количка стойката е разкрачена по дифолт.


Виж целия пост
# 559
Ета,и аз имам това мнение за Стокке,футуристична ,но само дотам.За мен не е удобна за самото дете.
Виж целия пост
# 560
Защото моите наблюдения са, че във всяка страна бутат предимно колички родно производство.

И на мен така ми се струва- тук една от най-продаваните марки (за да я поръчаш се чакаше 20 седмици приблизително newsm78 newsm78 newsm78) се нарича Emmaljunga - фирмата е шведска. Количките са големи и тежки, но много издържливи и качествени.Цените им са около 740 евро за комбинирана количка. Предлагат ги изключително в северноевропейските страни Simple Smile......на мен не ми харесват, защото са доста тежки - ок. 16 кг

Ета,и аз имам това мнение за Сокке,футуристична ,но само дотам.За мен не е удобна за самото дете.

Изцяло моето мнение - и то само от гледане Wink
Виж целия пост
# 561
о,сетих се нещо интересно.Не мога да се сетя къде бяхме на почивка тогава,но помня,че една жена буташе Стокке по едно паве и гледката беше hahaha Joyтрябваше едва ли не някоя кола да я изтегли с въже от там.
Иначе мисля,че имаше възможност за регулиране на гръбчето Peace въпреки,че не знам колко са положенията,ето вижте
 http://3.bp.blogspot.com/_kY5WNu7XcU8/SQdaqUzcuNI/AAAAAAAACK4/gV … /s400/stokke4.jpg
 http://3cmum.files.wordpress.com/2007/02/stokke.png
^^поне две положения има,друг е въпроса,че те са крайно недостатъчни Confused
Виж целия пост
# 562
Cheryl, когато коша гледа към майката има легнало положение. Обаче ако е обърнат напред по посока на движението, почти няма такава възможност заради конструкцията на количката (по-точно кола  Simple Smile).
Виж целия пост
# 563
То и легналото й положение е едно  ooooh! Не го разбирам това, ама явно е въпрос на вкус. Не бих дала толкова пари за не функционална количка.
А наистина си е важна покупка. Първия път направих грешка, къде от незнание, къде от...както и да е. Не е за подценяване  Wink
Виж целия пост
# 564
eta, напълно съм съгласна, че във всяка страна се бутат колички тяхно производство.

Тук преобладават Бебе Конфорт(както можете да се досетите) и Макларън! Първата марка ми е особено неприятна вече, всяка втора е Лола или Хай трек. Започнах все по-често да срещам Бугабу Хамелеон, Пег Перего и Чико.

Стоке-то е като извънземно, но не и функционално. Питах една майка която засякох на една люлка докато дъщеря ми инейният син(видимо колкото Ема) та я разпитах дали е доволна от нея. Тя заяви, че няма забележка към количката, дори ми даде да я побутам. Ами оправляваше се с една ръка, но това на равно. Тук по центъра повечето улички са павирани и затова единият от критериите ми бе големи гуми.
Виж целия пост
# 565
Сега май се усещам, че съм придобила навика да зяпам в количките където ида  hahaha

Ронка, виж, тази майка не е отбелязала като недостатък това за легналото положение  Thinking Интересно ще ми е и други, ползващи Стоке да кажат дали наистина това е проблем или само така изглежда отстрани.

А цената на Стоке и Бъгабу в UK сайтовете е повече от добра! Още повече сега има възможност да се ползва транспорта на Емпреса  Peace
Виж целия пост
# 566
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=344678.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268020.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381057.0
 eто ако ви се четат малко коментари за стокке...
мен откъмдизайн изобщо не ме кефи....ама  след като няколко пъти ми се каза, че не я харесвам щото гроздето било кисело.....и вече няма да коментирам Simple Smile общо взето притежателите са й доста обидчиви като някой се изкаже негативно по адрес на въпросната..внимавайтеWink
но общо взето отзивите са положителни.
Виж целия пост
# 567
Какво мислите за количка в черен цвят? Дали ще спарва много?
Виж целия пост
# 568
особен хит е черна количка
както и бял с някакъв шарен аксесоар
модета излезе миналата година на черните колички, първоначално плахо, а сега повечето са черни, тъмно сини или в този порядък
за сметка на това Bebe Confort (колкото и да не го харесвате, той май е най-доброто на Dorel) с белия High Treck и Loola избиха рибата
не са толкова разпространени масови заради цената
Виж целия пост
# 569
другото готино е на Casual Play Prada разцветките, тя май имала дял във фирмата или е купена, нещо такова четох
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия