бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 872
  • 1 614
# 570
Какво мислите за количка в черен цвят? Дали ще спарва много?

Моята е черна, харесва ми. А дали ще спарва, според мен не зависи от цвета  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 571
Какво мислите за количка в черен цвят? Дали ще спарва много?
Зависи от количката!
Ако е Плей няма да спарва, защото сенниците им отблъскват слънцето. Ама как го обясних. ooooh!

Ета, не наблегна на това като неудобство. Но за мен лично е голям недостатък.

Ангелче, не е до гроздето, а до вкус и критерии за дадена количка! Peace

Виж целия пост
# 572
Durango ти си много в час с тия неща, сигурно си от бранша   Laughing
Аз много харесвам количка в черен цвят, много стилно стои  Wink въпроса е детенцето дали няма да се сварява милото  Mr. Green иначе модата си е мода.....нали черното привлича слънцето, де да знам....
Виж целия пост
# 573
Моля, за мнение за тази http://www.vitodesimone.com/content/view/89/125/ количка Praynig
Виж целия пост
# 574
Много добре изглежда,стабилна,маневрена,хубави материали,ноооо ужасно тежка.Вдигах я в магазина,на нея пишеше,че е над 11кг.
Виж целия пост
# 575
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5734
Този модел е на същата цена в един магазин тук във Варна ,но с повече екстри.
Не ти ли допада повече?
А аз си чакам някой отзив за ето тази:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5557
Виж целия пост
# 576
по-добре liko P3 Completo, нищо, че не му се обръща седалката....3-4 кг им е разликата...и хич не е малко...

А за уното...все повече ги гледам по улиците...изглежда супер, въпреки, че преди имаше мн коментари как бебето като е към теб не е мн маневрена, защото водещи стават големите невъртящи се колела...и понеже ми е попадала в ръцете подобен тип количка....смея да се съмнявам че е точно така.....
Но това което ми прави впечатление е, че като е напълно легнала няма как да си бръкнеш в коша за багаж...което е повече от тъпо.
Виж целия пост
# 577
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5734
Този модел е на същата цена в един магазин тук във Варна ,но с повече екстри.
Не ти ли допада повече?
А аз си чакам някой отзив за ето тази:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5557


Всичко показано на снимката за такава цена?!? Коша обръща ли се и има ли избор на цвят.. ?
Виж целия пост
# 578
по-добре liko P3 Completo, нищо, че не му се обръща седалката....3-4 кг им е разликата...и хич не е малко...
Точно това за седалката ме спира да не я закупя  newsm78
Виж целия пост
# 579
Ми защо не звъннеш и питаш или мейл?
Но като гледам визуално няма разлика май?
На мен ми я преложиха вместо Уно ,но аз искам с цяла дръжка и не да въртя коша ,а дръжката.
Виж целия пост
# 580
това е разликата - че при едната се върти седалката, а при другата не....
за мен няма никакво значение...имала съм количка, която гледа само на пред, на бебето му беше по-хубаво щото си гледаше света....а къто беше съвсем малко навън само спеше, така че изобщо не му пукаше на къде е обърнато.....

така че това в никой случай не е фатално....но всеки си преценява....

другият вариант е да си купиш и кош за новородено Wink тогава ще си го гледкаш, а когато детето стане на 1 годинка, количката все още няма да тежи като танк с детето и багажа...
въпреки, че на мен накрая и 5,5 кг ми беше вече като 110 кг Winkно колкото повече детето расте, толкова повече усещаш всяко грамче и все по-важно ти става да е маневрена и т.н. Wink
Виж целия пост
# 581
 Hug Благодаря на всички за съветите, които наистина ще ми помогнат да взема правилното решение.  Hug
Виж целия пост
# 582
Аз съм се спряла на този модел количка JOOLZ, http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12390593, поне засега Simple Smile.
Какво е вашето мнение?  Hug Rolling Eyes Hug
Виж целия пост
# 583
Verymery, виж:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343315.0
Виж целия пост
# 584
Здравейте, и аз вече съм в процес на търсене на количка и вижте на какво попаднах.  Количките са нови модели от 2009 на hauck от серията i'coo. Предполагам че ще са качествени и не са много скъпи

 
i'coo pocco country

http://www.icoobaby.co.uk/pocco_-_red-black_flower/icoo_pocco_co … ower/10006_p.html

и тази :

i'coo targo city



http://www.icoobaby.co.uk/targo_city_travel_system/10000_0c.html



Какво мислите,коя от двете е по-добре? Дали има шанс да ги видя някъде на живо? Не съм виждала колички i'coo по магазините май .. и с такава дръжка като кормило

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия